بزرگ غرب کنفرانس به تعویق انداختن سقوط ورزش

سلام توپ اوایل برای دانشگاه هاوایی والیبال زنان تیم.

در روز شنبه اعلام شد که تعجب آور نیست اما کمتر احساسی تاثیرگذار 11-عضو بزرگ غرب کنفرانس تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن سقوط آن ورزش فصل است. همه گیر بر اساس تصمیم گیری به معنی رنگین کمان Wahine والیبال, فوتبال و صلیب کشور تیم نمی خواهد رقابت intercollegiately این ترم آینده. دو ترم ورزشی مانند تنیس و گلف نیز محدود خواهد شد از سقوط رقابت است.

بزرگ غرب است و در عین حال به تصمیم می گیرید چه چیزی برای انجام با این به اصطلاح ورزش های زمستانی مانند مردان و زنان در بسکتبال.

کوه غرب که آه فوتبال-تنها عضو انتظار می رود که برای تصمیم گیری در سرنوشت خود سقوط ورزش در دو هفته آینده. آه ورزشی دیوید Matlin گفت: رزمندگان رنگین کمان در ادامه خود را تحت نظارت تمرینات آغاز شد که در تاریخ 6 ژوئیه. Matlin گفت: رزمندگان را به تاخیر افتتاح اردوگاه آموزشی از این جمعه تا اوایل هفته آینده. در حال حاضر رزمندگان’ اولین بازی است که برای سپتامبر. 26 برابر رابرت موریس در آلوها ورزشگاه.

عکس: هاوایی ورزشی نهفته بزرگ غرب تعویق افتد ورزشی

به نظر می رسد بزرگ غرب تصمیم گرفت تا حد زیادی بر اساس تاثیر این بیماری همه گیر در سفر و اقامت در کالیفرنیا تعداد زیادی از COVID-19 موارد است. آه تنها بزرگ غرب مدرسه و نه در کالیفرنیا واقع شده است. “ما رقابت خود را احتمالا در میان امن ترین از هر ورزش دیگر” گفت: تیم بویس آه صلیب کشور مربی. “اما من فکر می کنم تمام دلایل دیگر چرا ما در گروه با تمام ورزش های دیگر در غرب است.”

Matlin گفت: “من فکر می کنم سفر یک مسئله بزرگ است. هنگامی که شما نگاه در غرب شما باید 10 مدرسه در کالیفرنیا در حال حاضر. بدیهی است که در کالیفرنیا است که با داشتن بسیاری از مسائل با COVID در حال حاضر. من فکر می کنم که به عنوان بسیار به کار با این تصمیم به عنوان هر چیزی. من فکر می کنم که دلیل اصلی در حال حاضر است.”

آه در حال حاضر خواهد شد از دست دادن درآمد حاصل از بلیط یکی از محبوب ترین رشته های ورزشی است. والیبال, مربی تیم رابین Ah توده یونجه یا کاه گفت: او هشدار به غرب تصمیم اولیه روز شنبه. به نام او به عصای اخبار شکست به بازیکنان است.

“آنها همه bummed” اه توده یونجه یا کاه گفت. “سالمندان هستند دل شکسته.”

Ah توده یونجه یا کاه مطمئن باشید بازیکنان فصل به تعویق افتاد و نه لغو شده و زنده نگه داشته امکان بازی در طول ترم بهار. Ah توده یونجه یا کاه گفت که او به آنها گفت: “فقط خدا را شکر شما خوب هستید شما امن شما سالم هستید. که همه شما می تواند به جلو نگاه به هر روز با تمام چیزهای دیوانه در جهان است.”

Matlin گفت: وجود یک “مکث” را در سازمان آموزش برنامه ریزی برای پاییز-تیم های ورزشی. بازیکنان هنوز هم اجازه خواهد داشت به قطار خود را در محوطه دانشگاه.

“فقط به خاطر اینکه شما اخبار خود را فصل به تعویق افتاد و یا احتمالا می تواند لغو نمی متوقف کردن آنچه شما انجام می دهند” Ah توده یونجه یا کاه به او گفت بازیکنان. “فقط نگه داشتن انجام آنچه شما انجام می دهند و آن را به کمال.”

رنگین کمان Wahine را بهتر درک گزینه های خود را هنگامی که NCAA مقامات دیدار هفته آینده برای تصمیم گیری در سقوط قهرمانی. زنان, والیبال قهرمانی شده است را لغو و یا به تعویق افتاد.

مربی تیم فوتبال میشل Nagamine پیش بینی کرده بود بزرگ غرب را دنبال بخش دوم Pac West که تصمیم هفته گذشته به تعویق انداختن سقوط آن ورزش است. هاوایی اقیانوس آرام آه هیلو و Chaminade هستند Pac West اعضای.

“ما خیلی ویران شنیدن این خبر (چهارشنبه) صبح (از غرب)” Nagamine گفت. “جای تعجب نیست در همه. من فکر می کنم اکثر مردم فکر می کردند که نوعی از تعویق خواهد آمد. ما می دانیم که تصمیم گیری ساخته شده بود و نه به آرامی و کاملا ساخته شده با بهترین بهره را از دانش آموزان ورزشکار در ذهن است. ما در حال حمایت از این تصمیم و ما درک می کنیم.”

Nagamine گفت: سه سالمندان در حال برنامه ریزی برای تحصیلات تکمیلی در ماه دسامبر. “که باعث می شود آن را کمی سخت تر” Nagamine گفت: حرکت های فصل بهار. “شما درخواست یک دانش آموز-ورزشکار به نظر اقامت اضافی ترم اما نه یک سال کامل. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که به بحث در مورد.”

بویس تا به حال به ارائه اخبار بد یک بار دیگر. ا را دو و میدانی فصل بهار امسال لغو شد به دلیل بیماری همه گیر. بسیاری از صلیب کشور دوندگان نیز رقابت برای آهنگ تیم. بویس باقی مانده بود امیدوار برای سقوط رقابت است. “به عنوان مدارس محلی خود را از دست داده سقوط, ورزش فصل, و مدارس که برنامه ریزی شده بود به ما بپیوندید برای باز کردن صلیب کشور ملاقات کرده بود به جلو به نظر می رسید مانند آن ممکن بود امروز ممکن است آمده” بویس گفت.

این امکان وجود دارد که عبور از کشور می تواند جایگزین سرپوشیده آهنگ در بهار. آه همچنین کاوش در سفر در تیم گروه و برنامه ریزی doubleheaders شامل مردان و زنان والیبال تیم به حداکثر رساندن امکانات استفاده کنید. “ما برخی از زمان به تجزیه و تحلیل بهترین برنامه وجود دارد این است که” Matlin گفت.

Matlin وجود دارد گفت: هیچ برنامه ای برای کردند مربیان است.

او همچنین گفت: از دست دادن درآمد حاصل از بلیط والیبال جبران خواهد شد تا حدی نداشتن به سفر پرداخت یارانه ها و یا تضمین به بازدید از تیم های.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>