بزرگ غرب کنفرانس را لغو مسابقات بسکتبال

  • DARRELL MIHO / SPECIAL TO THE STAR-ADVERTISER Rainbow Wahine inbound the ball during the 4th quarter against the Cal State Fullerton Titans on Wednesday night.

    دارل MIHO / ویژه به STAR-ADVERTISER

    رنگین کمان Wahine ورودی توپ در طول سه ماهه 4 برابر Cal State فولرتون تیتان در شب چهارشنبه.

فولرتون, کالیفرنیا. >> بسکتبال فصل برای دانشگاه هاوایی مردان و زنان تیم امروز به پایان رسید زمانی که غرب در کنفرانس اعلام کرد که لغو لیگ بسکتبال مسابقات بیش از نگرانی در مورد کوروناویروس.

“بدیهی است که ما بسیار نا امید” آه ورزشی دیوید Matlin گفت: Honolulu Star-Advertiser. “ما در حال نا امید برای همه بازیکنان که سخت کار می کرد در مردان و زنان ، که گفت: این همه در مورد ایمنی ، ما باید به فکر آن است. من پشتیبانی تصمیم گیری. من فکر می کنم این تصمیم درست است. اما بسیاری از ورزشکاران مشغول به کار بسیار سخت برای قرار دادن خود را در این موقعیت (به بازی در مسابقات). اما حق تصمیم گیری و آن را واقعا در مورد ایمنی ما دانشجو-ورزشکاران و جامعه ما است.”

در روز سه شنبه لیگ اعلام کرد که تنها مربیان و بازیکنان “ضروری” پرسنل و رسانه ها اجازه داده می شود برای حضور در مسابقات مردان در هوندا سنتر در ارواین کالیفرنیا و باز دور از زنان در مسابقات والتر هرم در لانگ بیچ کالیفرنیا.

رنگین کمان Wahine شکست Cal State فولرتون در شب چهارشنبه در نزدیکی خالی هرم.

اما به عنوان کنفرانس در سراسر کشور اعلام کرد: لغو مسابقات خود را موج در نهایت به سواحل غرب است. رنگین کمان رزمندگان بود فقط صبحانه در هتل و رستوران هنگامی که به آنها گفته شد از احتمال لغو این مسابقات است. زمانی که رسمی اعلام شده این تیم آغاز شد و به دنبال جدید رزرو پرواز به هونولولو.

Matlin گفت: او empathized برای آه طرفداران ساخته شده است که ترتیبات برای سفر به مسابقات آنها قادر نخواهد بود برای حضور در.

“شما نه فقط رانندگی” Matlin گفت. “من برای آنها. و ما باید برخی از طرفداران عالی. بسیاری از مسابقات ما فروش ترین بلیط. ما نمایندگی واقعا خوب است. ما خوش شانس به یک فن بزرگ پایه. این بی سابقه ای زمان در حال حاضر. من قدر درک خود را از این وضعیت است. من آنها را احساس کنید. این یک جهان گسترده ای وضعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im