شرکت های بزرگ نفتی از دست می دهد درخواست تجدید نظر آب و هوا مناسب رفتن به کالیفرنیا دادگاه

لس آنجلس — ایالات متحده دادگاه تجدید نظر حکم سه شنبه در مقابل شرکت های بزرگ نفتی در پرونده های حقوقی به ارمغان کالیفرنیا شهرها و استان ها به دنبال خسارت برای تاثیر تغییر آب و هوا.

یک پنل 9th, ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر گفت: دادگاه های ایالتی هستند مناسب فروم برای دعاوی عضوی از خانواده بزرگ نفت ترویج نفت به عنوان مسئول محیط زیست هنگامی که تولید کنندگان دانست و آن را باعث آسیب.

شورون اکسون موبیل ConocoPhillips BP و رویال داچ شل و دیگر شرکت ها به دنبال به حرکت این موارد به دادگاه های فدرال که در آن یک قاضی تا به حال پرتاب دعاوی آورده شهرهای سان فرانسیسکو و اوکلند.

پرونده های حقوقی ادعای شرکت ایجاد مزاحمت عمومی و باید برای پرداخت خسارت از تغییر آب و هوا و کمک به ساخت دیواره های دریا و زیرساخت های دیگر برای محافظت در برابر آینده تاثیر ساخت و ساز است که می تواند هزینه دهها میلیارد دلار است.

“وقت آن است که برای این شرکت ها به پرداخت سهم عادلانه خود را,” شهرستان سن فرانسیسکو وکیل دنیس Herrera در بیانیه ای گفت کف حاکم. “آنها باید قادر به چوب مالیات دهندگان با این لایحه برای آسیب آنها می دانستند که آنها باعث شد. ما ادامه خواهد داد برای برگزاری این شرکت پاسخگو خود را برای دهه های طولانی مبارزات عمومی و فریب در مورد تغییر آب و هوا و عواقب آن است.”

در حالی که این احکام شدند پیروزی برای استان ها و شهرستانها — عمدتا در منطقه خلیج سان فرانسیسکو و کوچک در شهرستان ایمپریال بیچ در سن دیگو شهرستان و تشویق گروه های زیست محیطی آن می تواند سال قبل از آنها تا به حال به یک هیئت منصفه اگر آنها آن را که دور.

به اتفاق آرا و احکام توسط سه قاضی حرکت این موارد به دادگاه های ایالتی که در آن آنها در ابتدا ظ. شرکت های نفتی با موفقیت بدست آنها نقل مکان کرد و به دادگاه های فدرال که در آن دو متفاوت سان فرانسیسکو فدرال قضات رسیده و نتایج متفاوت است.

پس از برگزاری یک منحصر به فرد پنج ساعته “آموزش” توسط برترین پژوهشگران در علوم از تغییر آب و هوا در ایالات متحده منطقه قاضی ویلیام Alsup در سال 2018 پرتاب از اوکلند و سان فرانسیسکو دادخواهی. او حکومت و ملت — و نه دادگاه — شد بهترین راه حل مناسب به آدرس سهم سوخت های فسیلی برای گرمایش جهانی.

“مشکل سزاوار یک راه حل در یک مقیاس وسیع تر عرضه می تواند یک منطقه قاضی یا هیئت منصفه در یک مزاحمت عمومی در مورد” Alsup نوشت.

در موارد آورده شده توسط این شهرستان سان ماتئو مارین و سانتا کروز و شهرستانها از ریچموند و ایمپریال بیچ, قاضی, Vincent Chhabria حکومت موارد مربوط در دادگاه های ایالتی.

شرکت ها استدلال کرده بود که قانون فدرال کنترل سوخت های فسیلی و تولید و کنگره را تشویق کرده است و نفت و گاز توسعه است. آنها گفتند: آسیب مدعی شد “نظری” و بخشی از یک مجموعه زنجیره ای از حوادث که شامل میلیاردها نفت و گاز کاربران و “زیست محیطی پدیده اتفاق می افتد در سراسر جهان بیش از چند دهه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de