نام های بزرگ در مشاجره به عنوان گلف بازگشت نزدیک آخر

فورت ورث تگزاس — رقابت که بخشی از زندگی ارزشمند همیشه از مردم به تصویر کشیده و آن را بر روی باستانی, غار در دیوار, تشدید در 95 درجه حرارت در اینجا پنج شنبه در استعمار کشور باشگاه. این اعداد از ورزش شروع تندرست در اطراف معنی داری پس از سه ماه از بیماری همه گیر سکون. خیلی زود بازگشت PGA Tour به معنای بازگشت از یک خوش آمدید, پیر واقعیت: یک پرستاره رهبران همه gussied برای یکشنبه.

که رهبران حتی تا به حال یک شات در outweighing این عجیب و غریب بودن یک چارلز شواب چالش بدون گالری عکس, یک رویداد شاهد در فرد تنها توسط مارشال, شات, انتقالها, تلویزیون مردم اسکلتی داوطلب سپاه هر بازیکن یک مهمان اختصاص داده شده که جایگاه موقت حزب از خانواده و زندگی در خارج از این دوره نزدیک به 16 سه راهی و که شخص شما ممکن است خال خال در دوچرخه سواری دنده peeking از طریق هجز از خارج.

“آه که چه چیزی شما را برای,” هارولد وارنر سوم گفت حتی از یک رقابت رفته شیب دار یک نقل قول که صدا تقریبا عادی پس از سنگ زنی دور 16 پارس یکی مرغک و یک دیو ریخته و او را از خود دور دوم منجر شود اما در سمت چپ او بصورتی پایدار و محکم در کشاکش فقط دو عکس پشت.

آشنا به زبان قدیمی بازگشته است. چهارده بازیکن باقی مانده مفتول در کویل بین 13 زیر پر و 10 تحت همتراز نوع creaky کلمات که ممکن است به نظر می رسد هفته پس از هفته بعد از هفته اما صدا دوباره تازه بعد از این رمان coronavirus وقفه. که بازیگران از 14 حصيري با امکانات.

آن را تا به حال 11 عنوان عمده جمع شده در آن است. آن را تا به حال سه بار برنده اصلی Jordan Spieth میان پنج نفر در 12 زیر فقط حدود سه سال از او گذشته برنده تور یک عجیب و غریب و شکنجه خشکسالی غیر قابل تصور زمانی که او گفت: سلام در 2015, کارشناسی ارشد, کت سبز در 21. آن را به حال Rory McIlroy (زیر 10) و جاستین رز (زیر 10) و پاتریک رید (زیر 10) و جاستین توماس (12 زیر) و حاکم آمریکا قهرمان باز Gary جنگلی (زیر 12).

در بالای همه این بود که 26 ساله phenom سکس Schauffele که تورم رویکرد و 12 فوت مرغک در شماره 18 را سمت چپ به تنهایی در 13 زیر و ادامه داد فریاد نکات آینده عمده عنوان جایی و شاید در جایی دیگر پس از آن. سن Diegan با سازمان ملل متحد, خانواده, درخت, بعد از همه, جعلی پنج بالا-پس از اتمام شش و هفت بالا-20s در 11 رشته.

آن را به حال وارنر که آینده نگر عنوان خواهد بود یک داستان باور نکردنی پس از اخیر کانون توجه او به کار گرفته شده به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار بازیکن و چه کسی می تواند در نشان دادن آنچه در یکشنبه حکمت او ممکن است جمع آوری شده از بسته شدن 81 در PGA قهرمانی در مارس 2019, زمانی که او در آخرین گروه در کنار برنده بروکس Koepka.

و درخشان در مخلوط نیز بود Collin Morikawa the 23 ساله از لس آنجلس که موفق به قطعه با هم همه-امریکا گلف با سختی کسب و کار درجه در برکلی است. او در 21 PGA Tour حوادث. او ساخته شده است کاهش 21. رکورد برای شروع یک حرفه ای است 25 توسط تایگر وودز.

کل مقدار زیادی از 14 از آنها نوع heaved در اطراف بعد از ظهر شنبه در جریمه لکه, افزایش و کاهش در گروه و پس از آن Morikawa نگاه به یکشنبه و گفت: “آن احساس مشابه. شما می دانید که تنها یک سال از دانشگاه این است آنچه که ما در حال استفاده می شود.”

حالا که خنده دار بود و این یک یادآوری است که برنده خواهد شد و حرکت هر دو است که رهبران بی رحم و این نا آشنا هوا. چگونه هر بازیکن دستگیره آن را ممکن است چیزی در مورد هر بازیکن و بازیکنان پس ارزیابی آن شنبه با تغییرات شخصیت خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>