بزرگ جزیره شهردار اسلش بودجه

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

جزیره هاوایی شهردار هری کیم قطع $40.8 میلیون خاموش اولیه بودجه خود او ارائه شده در اوایل این سال به دلیل ابهامات در مورد کوروناویروس.

کیم تجدید نظر بودجه منتشر شد, اواخر روز سه شنبه شامل برآورد درآمد و هزینه از $585.1 میلیون 6.5 درصد کمتر از اصلی خود را پیشنهاد و 0.1 درصد کمتر از سال جاری است. بودجه متعادل است توسط برش برخی از خدمات و مالیات ثروتمندترین صاحبان اموال.

این بودجه شامل هیچ مالیات بر ملک افزایش به جز مالیات اضافی در ملک مسکونی به ارزش 2 میلیون دلار یا بیشتر است. کسانی که صاحبان املاک پرداخت نرخ دلار 14.60 per $1,000 در ارزش به همه ارزش بیش از 2 میلیون دلار در مقایسه با نرخ مالیات فعلی دلار 11.10 per $1,000. صاحب خانه نرخ $6.15.

“هنگامی که ما بهبود اقتصادی آغاز می شود آن است که انتظار می رود تدریجی. کل جهان را تحت تاثیر قرار شده است این بیماری همه گیر” کیم در بیانیه ای گفت.”ما نیاز به کار با هم برای بهبود اقتصاد محلی ما با تزریق مقدار مورد نیاز به دلار و برای مردم به کار به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

این بودجه شامل هیچ پولی از شهرستانهای سهم دولت گذرا تسهیلات مالیاتی — کاهش 19 میلیون دلار — پس از دولت اعطا با قوه مقننه در مورد برنامه های خود را. که مالیات جمع آوری شده در هتل ها و اجاره کوتاه مدت.

مالیات جدید بر 2 میلیون دلار خوابگاه است که انتظار می رود به منظور بالا بردن $14 میلیون. بودجه نیز متکی به طور متوسط 3.9 درصد افزایش یا $12.8 میلیون دلار در کل ارزش ملک به معنی صاحبان اموال به احتمال زیاد برای دیدن بزرگتر مالیات نیش حتی بدون افزایش نرخ.

بودجه در حال حاضر به شورای شهرستان برای پیشبرد اصلاحات قبل از رفتن به اثر ژوئیه 1. شورای اتحاد تا ژوئن 19 به اتخاذ نرخ مالیات بر دارایی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de