اقدام بزرگ در مقیاس کوچک: سانتا رزا ماشین کنترل از راه دور باشگاه آماده برای 30th فصل

سبز, شعله-تحت پوشش شورلت کامارو در آغوش کشید داخل لین یکشنبه به عنوان آن را وارد یک سری از منحنی مارپیچ کوچک و pop-up مسیر مسابقه و در یک دوم تقسیم به دقت لبه های گذشته طلایی کوروت بود که تا کنون شده است در این مسابقه شد.

باتری-سوخت اقدام صورت گرفت در 270 پا آهنگ در شمال سانتا رزا که در آن ده ها نفر از اعضای R/C Ground Pounders و خانواده های آنها جمع آوری شده در یک پارکینگ برای یک روز مسابقه از راه دور کنترل ماشین.

روز یکشنبه رقابت بود و حتی دوستانه تر از معمولی رفاقت دیده می شود در سراسر این زمینه به عنوان سانتا رزا مبتنی بر باشگاه با هم برای گرم کردن روز قبل از رسمی امتیاز فصل شروع می شود در ماه آینده برای 30 سال متوالی است.

“شما می توانید تبدیل شدن به معتاد, اما من قطعا از آن لذت ببرید” گفت: کامارو راننده اریک Falk یک Novato ساکن بود که در مسابقه با 11 سال پسر لوقا. “این خوب استرس-تسکین پس از کار دوشنبه تا جمعه است.”

R/C علاقه مندان پخش شد در سراسر چندین میز و زیر سایبان در نسخه خود را از گودال ردیف نمایش آرایه ای از ماشین است که می تواند وارد شود در هشت بندی. برخی از آنها در انجام کار آمادگی چرب مانند خود شوک خیلی ماشین بهتر می تواند حرکت ناگهانی و تاب از پاپ آپ raceway.

زیر پلاستیک بیرونی هر یک از ماشین قاب سفارشی شاسی با موتور با سرعت کنترل کننده باتری لیتیوم رادیو و سیستم فرمان “مثل یک ماشین واقعی” گفت: باشگاه جمهور شرمن وانگ از سانتا رزا. بزرگ لاستیک شبیه نوع ضخیم لاستیکی مورد استفاده توسط فرمول یک اتومبیل او گفت:. اتومبیل وزن چهار پوند و می تواند رسیدن به 30 مایل در ساعت است.

استیو مارتین سانتا رزا شده است که مسابقه ماشینهای کنترل از راه دور برای نزدیک به چهار دهه با اشاره به فضای دوستانه به عنوان تماشاگر بود و در هر گوشه ای از این مسیر وظیفه با کوه در می رم بیش از یک خودرو در مورد آن بیش از رول. هر عضو تا به حال کمک در برخی از راه برای این رویداد.

“این راه من است که از آرامش بخش” مارتین گفت. “ما در حال تمام دوستان خوب.”

زمین Pounders’ فصل طول می کشد از آوریل تا اکتبر با مسابقه روز برنامه ریزی شده در اولین یکشنبه هر ماه.

هر خودرو مجهز به یک transponder که در تعامل با یک سیم سیستم راه اندازی در نزدیکی خط شروع از آهنگ. هر بار که یک ماشین می گذرد بیش از سیم یک کامپیوتر در جدول گلزنان ثبت سرعت و موقعیت هر یک از ماشین.

در پایان سال این باشگاه می شود با هم به بیرون دادن غنائم و اعلام برنده در هر فصل سری.

ونگ گفت که در مسابقه روز او اغلب آثار 12 ساعت روشن ساخته است که وقتی که می آید به کنترل از راه دور ماشین مسابقه “قوام چیز.”

“سرعت همه چیز نیست,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im