بایدن را برنده می تواند برای بزرگترین 2020 تعجب: کوتاه و منظم دموکراتیک اولیه

و که او پیشنهاد کرده بود که تماس نزدیک.

“در این لحظه که وجود دارد تا ترس زیادی در کشور وجود دارد بنابراین ترس زیادی در سراسر جهان, ما نیاز به رهبری آمریکا می شود.” “ما باید در انتخابات ریاست جمهوری رهبری که صادق و قابل اعتماد و صادق و ثابت است. اطمینان رهبری است.”

ساندرز و تیم خود را نه واگذار انتخابات علنا هر چند به عنوان آخرین انتخابات بازده آمد و در مبارزات انتخاباتی خود گفت که او نمی خواهد صحبت سهشنبه شب. حامیان او می گویند که وجود دارد بسیاری از کشورها هنوز به وزن در بسیاری از مسائل هنوز به دادگاه شکایت بسیاری از شانس باقی مانده برای بایدن به هدر دادن مزایای خود — به عنوان او است و برای بسیاری از سال گذشته به عنوان یک خواهد بود-جبهه-دونده که تسلیم برچسب. Sanders مبارزات انتخاباتی شده است مشتاق برای برنامه ریزی بحث این یکشنبه برای اولین بار در یک جلسه با بایدن طولانی unscripted تنظیم است که می تواند ویترین خود تمایل برای اشتباه.

اما اگر ساندرز نمی تواند نگه داشتن خود را در روز سه شنبه — به خصوص در دولت مانند میشیگان سایت خود را به یاد ماندنی ترین های اولیه پیروزی 2016 — آن را در حال تبدیل شدن سخت به تصور کنید که در آن او ممکن است.

در یک معنا بایدن ارائه شده است چیزی از یک سال 2016 انجام بیش از, پوشش در میهن پرستی و افکار واهی و پوچ: حذف مغلوب ساختن پیشی جستن. ثابت کند که این کشور می کند و نشان دهنده ارزش خود را. و اجازه دهید کار تعمیر شروع dooming 45 رئیس جمهور به تاریخچه فراموشی در نهایت.

بایدن تصمیم گرفت در برابر اجرای چهار سال پیش او به عنوان سوگواری پسرش کمال که در مارس 2015. در حال حاضر او در حال اجرا است این نوع از مبارزات انتخاباتی که رای دهندگان ممکن است انتظار می رود از یک معاون رئیس جمهور به دنبال ارتقاء بلافاصله پس از وقت خود را به عنوان دوم در فرماندهی که اگر چهار سال گذشته می تواند به طور موثر elided. او امیدوار است با تداوم آن در قبل از دولت متعهد به ساخت در موفقیت و بدون مقیاس گسترده ای تعمیرات اساسی و حتی ارائه خود را به عنوان بیشتر از یک انتقالی رقم نسبت به دراز مدت پرچمدار.

“من نظر خودم را به عنوان یک پل نه به عنوان هر چیز دیگری” بایدن گفت: در دیترویت در روز دوشنبه شب مبارزه با endorsers مانند رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer میشیگان و سنسور. کامالا هریس و Cory Booker. “وجود دارد یک نسل کامل از رهبران شما را دیدم ایستاده پشت سر من. آنها آینده این کشور است.”

در طول مبارزات انتخاباتی او کاهش یافته است به دیدار با خواسته های بلندترین صدای در سمت چپ او فوق العاده PAC حمایت, حضور بالا-دلار جمع آوری اعانه و باقی مانده unapologetic در مورد پیشنهادهای به جمهوری خواهان — و هیچ یک از آن صدمه دیده است او بسیار است. به جای بایدن فریبنده است دموکرات ها با خونریزی معامله: بازگشت به حالت عادی — و یا هر آنچه که این ملت بود که در نوامبر. 7, 2016 — و نذر را مغلوب ساختن پیشی جستن از بین برود حتی اگر او نمی کند اغلب تاکید جسورانه سیاست جدید چشم انداز و یا فاقد یک گالوانیزه اتصال به رای دهندگان.

این زمین است که سهام برخی از عناصر با کلینتون در سال 2016 محور اغلب در مغلوب ساختن پیشی جستن شخصیت و رفتار است. بایدن و تیم خود را به نظر می رسد متقاعد شده است که واقعیت از مغلوب ساختن پیشی جستن تصدی عملکرد های مختلف نتیجه این بار با روزانه جنجال و هیاهو بیشتر احشایی به رای دهندگان در حال حاضر از آن در کلینتون prescient-اما-فرضی پیش بینی های اجرایی اختلال و بیش از حد به tweeting.

در روزهای اخیر ساندرز و متحدان خود را ساخته اند که مورد دموکرات ها خواهد بود احمقانه به معرفی بیشتر نامزد معتدل یک بار دیگر یادآوری مخاطبان بایدن پتانسیل آسیب پذیری در امور تجارت و جنگ عراق.

“تعداد زیادی از فلش بک” گفت: نینا ترنر سابق ایالت اوهایو سناتور و ساندرز’ کمپین ملی co-صندلی. “2016 هرگز به پایان رسید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن او افزود: مطمئن بود به تلافی یک فرمول است که برای او کار می کرد آخرین بار اگر دموکرات ها به او اجازه دهید. “شما بهترین باور Donald J. Trump رفتن به این تکرار در سال 2016” ترنر گفت: مقایسه بایدن رکورد به کلینتون. “وجود دارد به طوری که شباهت های بسیاری برای او به ضربه.”

رئیس جمهور هنوز شناخته شده به بازشماری جزئیات از پیروزی در انتخابات سال پس از این واقعیت است که نه تنها کهنه که کمپین تمایل به معطل بیش از آن. کلینتون در بازیگران جدید مجموعه مستند است که در آن از دست دادن او برجسته است برجسته.

و ساندرز فشرده بارها و بارها از اواخر سال در مورد اینکه آیا حملات خود را در یمن ممکن است آسیب معاون رئیس جمهور سابق در ماه نوامبر به نظر می رسد به رشد نا امید هفته گذشته با یک استعاره او به رسمیت شناخته شده هست.

“من شنیده ام که در سال 2016” او در جمع خبرنگاران گفت: ققنوس. “2016 احساس” ما باید تدهین نامزد و هر کس دیگری — خارج از مسابقه.’ این است که واقعا چه دموکراسی است که در مورد؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de