بایدن معاون رئیس جمهور لیست باریک. در اینجا است که ما می دانیم این است که هنوز هم در حال اجرا

واشنگتن — جو بایدن جستجو برای یک همسر در حال اجرا است که از ورود به دور دوم بررسی صلاحیت برای کاهش لیستی از پتانسیل معاون ریاست جمهوری نامزد, با چند, سیاه, زنان قوی مشاجره.

دموکرات ها با آگاهی از این روند گفت: بایدن جستجو کمیته تنگ است انتخاب به عنوان چند به عنوان شش رقیب جدی پس از مصاحبه های اولیه. در میان این گروه هنوز هم در کشاکش: سنسور. الیزابت وارن از ماساچوست و کامالا هریس از کالیفرنیا و همچنین سوزان رایس که در خدمت به عنوان رئیس جمهور, باراک اوباما, مشاور امنیت ملی.

کسانی که با دانش کاهش یافته است به نام رقیب دیگر و گفت: این روند همچنان تا حدودی سیال است. اضافی نامزدها هنوز هم ممکن است خواسته شود به ارائه به سند گسترده بررسی فرایند در حال حاضر در جریان است برای برخی از رقیب بالا. کسانی که آشنا با بایدن جستجو صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به عموم بحث روند.

مبارزات انتخاباتی را رد کرد و این ایده از یک لیست کوتاه به عنوان اوایل حدس و گمان است. “کسانی که صحبت نمی دانم و کسانی که می دانند حرف نمی زنند” گفت: اندرو بیتس یک سخنگوی بایدن.

بایدن که در حال حاضر گفت: برای انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا است رو به افزایش تماس از دموکرات ها برای قرار دادن یک زن از رنگ بر روی بلیط — هر دو به دلیل آستین ، نقش که رای دهندگان در بایدن جاده به نامزدی و چون از حساب بیش از نژادپرستی و نابرابری roiling ملت پس از مرگ جورج فلوید. سیاه و سفید مرد مینیاپولیس درگذشت و پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را بر روی گردن خود را برای چند دقیقه یک قسمت که دستگیر شد ،

Sfmoma سابق ویرجینیا فرماندار سابق و دموکرات رئیس کمیته ملی گفت که در حالی که بایدن انتخاب شد به احتمال زیاد به “همه چیز در مورد شیمی شخصی” آن خواهد بود “هیجان انگیز برای حزب” به یک زن در یک حزب عمده ریاست جمهوری بلیط برای اولین بار.

کمپین لیست شامل چندین سیاه از جمله هریس و برنج. مشاوران همچنین نگاه از نزدیک در فلوریدا در کنگره وال Demings و آتلانتا شهردار Keisha لنس کف هر دو از آنها سیاه و مکزیک جدید رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام, یک, لاتینا.

بایدن را بررسی کمیته تا به حال گفتگو با یک گروه بزرگتر از زنان در اوایل این بهار; کسانی که در ادامه در مراحل خواسته شده است به نوبه خود بیش از سوابق مالی, گذشته, نوشته ها و اسناد دیگر. بایدن تا به حال های مختلف دولتی و خصوصی در تعامل با بسیاری از زنان خود را بررسی کمیته در نظر گرفته شده تا کنون, اما هنوز رتبهدهی نشده است تا به حال هر گونه رسمی در یک مصاحبه به صراحت به بحث در مورد شماره 2 نقطه در بلیط. کسانی که انتظار نمی رود که برای چند هفته.

برنج که از نزدیک با بایدن در طول زمان خود را به عنوان معاون رئیس جمهور به عنوان یک مورد علاقه در میان برخی از سابق اوباما و مقامات دولت است و شخصا نزدیک به رئیس جمهور سابق. او هرگز برگزار می شود انتخاب می شوند اما اتحاد گسترده در سیاست خارجی تجربه از جمله به عنوان سفیر ایالات متحده در سازمان ملل متحد. او نیز یک منتقد صریح از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پس از ترک کاخ سفید در نظر گرفته و در حال اجرا برای سنای آمریکا در ایالت مین است.

برنج شده است هدف از جمهوریخواهان از جمله اظهارات او پس از مرگبار سال 2012 حمله به آمریکایی ها در بنغازی لیبی. جمهوری خواهان نیز او را متهم به جاسوسی بر روی مایکل فلین تهمت اولین مشاور امنیت ملی هر چند سوابق محرمانه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نشان می دهد هیچ مدرکی از برنج نادرست از دسترسی به هر گونه اطلاعات.

هریس و وارن دیده شده است به عنوان رقیب برای ردیف 2 نقطه پس از پایان دادن به خود را در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>