بایدن برنده حمایت از ملی انجمن آموزش کشور بزرگترین اتحادیه

این کشور بزرگترین اتحادیه کارگری به صف پشت جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری با ملی انجمن آموزش و پرورش امروز, حمایت معاون رییس جمهور سابق برای نامزدی حزب دموکرات را بیش از گذشته خود باقی مانده اولیه رقیب برنی ساندرز.

NEA هیئت مدیره انتخاب بایدن پس از یک توصیه از سازمان عمل سیاسی کمیته هیئت مدیره پس از ماه نقشه برداری سازمان 3 میلیون عضو و چندین نامزد انتخابات ریاست جمهوری انجمن های تخصصی سراسر کشور برگزار می شود.

NEA جمهور لیلی Eskelsen گارسیا که اتحادیه تاپ 3 میلیون عضو به نام بایدن یک “مدافع خستگی ناپذیر برای آموزش عمومی” و “شریک است که دانش آموزان و مربیان باید در حال حاضر در کاخ سفید است.”

این اتحادیه تصمیم آمد با بایدن در آستانه کشش مانع نماینده رهبری بیش از Sanders. دو نامزد دیدار یکشنبه برای اولین بار در یک مناظره دو روز قبل از چهار پرجمعیت آمریکا — آریزونا و فلوریدا و ایلینوی و اوهایو — برگزاری مقدماتی با ترکیب 577 نمایندگان برای grabs. بایدن در حال حاضر آگهی ساندرز یک سناتور ورمونت با بیش از 150 نفر از نمایندگان بیش از نیمی از ملی مجموع در حال حاضر اهدا یک شکاف است که به معنی ساندرز باید برنده 57 درصد باقی مانده نمایندگان به گردش نامزدی از بایدن. قثم از جمله باز گشت.

در چهار ایالت که رای سهشنبه تقریبا 760,000 رای دهندگان زندگی در خانواده با حداقل یک NEA عضو با توجه به این اتحادیه است. NEA گفته مقامات این اتحادیه را تایید خواهد فوری فشار تبلیغات دیجیتال به چهار ایالت در بایدن طرف در حالی که همچنین برقراری ارتباط با NEA خانوار.

دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در سال 2020 بودند در-گام به گام با آموزش و پرورش کارگری با بایدن و بقیه تعهد به جای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos, با کسی که تا به حال تجربه کلاس درس در حالی که بسیار افزایش هزینه های دولت فدرال در اوایل دوران کودکی آموزش اولیه و ثانویه.

بایدن پیشنهاد آمده با حدود 850 میلیارد دلار برچسب قیمت بیش از 10 سال است. در میان ایده های دیگر او تماس برای دسترسی جهانی به قبل از مهد کودک برنامه های 3 و 4 ساله; سه برابر عنوان من صرف برای مدارس با غلظت بالاتر از دانش آموزان از خانواده های کم درآمد; فدرال زیرساخت هزینه های عمومی ساختمان مدرسه و پوشش هزینه های مدارس با رعایت فدرال مورد نیاز برای آموزش دانش آموزان معلول. بایدن همچنین مخالف پول مالیات دهندگان روت بودن برای سود منشور مدرسه شرکت.

Eskelsen گارسیا خاص پیشنهاد برای حمایت از “جوامع کم درآمد که نیاز به بالاترین است.”

NEA ویژه منتظر تایید تا زمانی که دموکراتها زمینه بود تنگ شده. یکی دیگر از مربیان’ اتحادیه فدراسیون معلمان آمریکا تصمیم گرفتند پیش از آن در این فرآیند برای یک سه گانه تایید شده و توصیه بایدن ساندرز و ماساچوست ایالت الیزابت وارن. AFT رئيس جمهور Randi واینگارتن بالا-مشخصات کار رهبر و برجسته عضو کمیته ملی حزب دموکرات اضافه خود فرد حمایت وارن پیش از مارس 3 شنبه مسابقات. وارن شروع کار او به عنوان یک معلم آموزش و پرورش ویژه قبل از رفتن به مدرسه قانون است.

بایدن و ساندرز باید به شدت به دنبال آرا و پیشنهادات در میان کارگران سازمان یافته هر چند با سبک های مختلف. بایدن آشکارا اذعان خود دیرینه روابط با رهبران اتحادیه در سراسر کشور است. ساندرز در ضمن سیاهی درخواست تجدید نظر خود را در میان رتبه و فایل کارگران است. رقیب خود را روش انجام مخلوط نتایج.

بایدن برنده ملی آتش نشانان اتحادیه تایید شده به عنوان به زودی به عنوان او اعلام کرد که پیشنهاد خود را در ماه آوریل گذشته و اتحادیه قرار داده و داوطلبان بر روی زمین در آیووا به کمک بایدن سازماندهی تنها برای معاون سابق رئیس جمهور به پایان ناامید کننده جایگاه چهارم.

در نوادا ساندرز’ روش انجام شده در این روز است. پیش از اولین قفقاز در غرب اتحادیه قدرتمند ترین در لاس وگاس, آشپزی, اتحادیه اروپا نیست به صراحت تایید بایدن اما مهمترین آنها انتقاد ساندرز’ تک پرداخت کننده “مدیکر برای همه” بیمه سلامت پیشنهاد به عنوان یک تهدید به اتحادیه کارگران-مذاکره برنامه های بهداشتی. ساندرز برنده کازینو-بر اساس حوزه بالا و پایین نوار لاس وگاس, به هر حال.

در میشیگان, ایالات خودکار کارگران نیز تصمیم گرفتند به رسمی تایید ساندرز با ابراز اعتماد به نفس است که او می خواهم انجام رتبه بندی-و-فایل دوباره در مارس 10 مسابقه به عنوان او را در نوادا هفته قبل از. اما آن بایدن که رفت با راحت برنده این ادعا هر شهرستان در دولت ساندرز تا به حال برنده چهار سال قبل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im