بایدن موج اما ساندرز برنده جایزه بزرگ

استیو مردم و خواهد WeissartAAP

Joe Biden has picked up strong support in Super Tuesday voting.
آیکون دوربینجو بایدن برداشت تا حمایت قوی در سه شنبه رای گیری.

برنی ساندرز به کشف و ضبط سه شنبه بزرگترین جایزه کالیفرنیا در حالی که سودای جو بایدن به ثمر رساند برنده در غرب میانه بالا و آفریقایی پایگاه در جنوب چشمگیر توهین آمیز است.

دو حزب دموکرات بودند مبارزه برای نمایندگان به عنوان 14 متحده و یکی خاک ایالات متحده در انتخابات برگزار شد و در مهم ترین روز رای گیری در حزب 2020 نامزدی ریاست جمهوری مبارزه است.

درگیری میان بایدن و ساندرز به اوج خود رسید و در یک روز است که می تواند تعیین کند که آیا دموکرات ها انتخاب خود را نامزد قبل از حزب 2020 نامزدی مبارزه کشش تمام راه را به حزب جولای کنوانسیون یا بود تصمیم گرفت هر چه زودتر.

آن را به طور فزاینده ای به دنبال مانند یک مرد نژاد.

معاون سابق رئیس جمهور و سه دوره سناتور در زمان هدف در هر یک از دیگر در دوئل پیروزی سخنرانی سه شنبه شب.

“مردم در حال صحبت کردن در مورد یک انقلاب است. ما در آغاز یک جنبش” بایدن متهم در لس آنجلس ضربه زدن یکی از ساندرز’ خطوط امضا.

ساندرز را دامنگیر در بایدن از یک سخنرانی پیروزی در برلینگتون ورمونت.

“شما نمی توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن با همان قدیمی همان قدیمی نوع از سیاست” ساندرز اعلام کرد, تیک تاک پایین یک لیست از گذشته تفاوت سیاست با بایدن در اجتماعی, امنیت, تجارت و نیروی نظامی.

مایک بلومبرگ تنها پیروزی در قلمرو ساموآی آمریکا است. میلیاردر سابق شهردار نیویورک را ارزیابی مجدد مبارزات انتخاباتی خود در روز چهارشنبه با توجه به یک فرد نزدیک به عملیات خود صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن.

الیزابت وارن در عین حال به ارسال هر گونه اوایل برنده و از دست او در ایالت ماساچوست به بایدن در یک ویرانگر شکست.

ساندرز یک سناتور ورمونت باز شب که بی چون و چرای جبهه دموکراتیک-دونده.

او ادعا کرد پیروزی های قاطع در خانه اش در ایالت ورمونت یوتا و کلرادو است.

در عین حال بایدن به ثمر رساند برنده در وارن بومی اوکلاهما و یک نوار از ایالت های جنوبی از جمله ویرجینیا, آلاباما, کارولینای شمالی و تنسی و آرکانزاس است.

بایدن همچنین برنده مینه سوتا دولت ساندرز امیدوار بود برای قرار دادن در ستون خود.

بایدن متصلب تا پیروزی با وجود اینکه به طور چشمگیری outspent توسط نسیم رقیب همشهری که ریخت و بیش از $US19 میلیون به تبلیغات تلویزیونی در ویرجینیا.

کلید بایدن موفقیت: سیاه و رای دهندگان.

بایدن که در خدمت دو دوره به عنوان رئیس جمهور باراک اوباما, معاون رئیس جمهور, برنده 60 درصد از رای گیری در آلاباما جایی که آمریکایی های آفریقایی تبار ساخته شده تا بیش از نیمی از رای دهندگان دموکرات.

دموکراتیک نژاد منتقل شده به طور چشمگیری بیش از سه روز گذشته به عنوان معاون سرمایه گذاری شده در, فرمانده, کارولینای جنوبی, پیروزی و رقیب سابق ctq و پیت Buttigieg به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود را و تایید او.

ساندرز پیش بینی کرده بود پیروزی در کالیفرنیا است. دولت مانند نماینده غنی تگزاس پخش به نقاط قوت خود توجه مهم آن جناح لیبرال سفیده مناطق شهری بزرگ با رای دهندگان و قوی لاتینی جمعیت.

در بایدن و ساندرز دموکرات باید یک استارک انتخاب چه نوع از نامزد آنها می خواهند به اجرا در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

ساندرز است که 78 سال دموکراتیک سوسیالیستی که متکی بر یک انرژی ائتلاف حزب چپ پهلو که پذیرای او در دهه مبارزه برای تبدیل این کشور سیستم سیاسی و اقتصادی.

بایدن یک 77 ساله و مادام العمر رهبر حزب خود را در واشنگتن تاسیس که صرفا یک رویکرد عملگرایانه تر به هسته ای مسائل مربوط به سیاست مانند مراقبت های بهداشتی و تغییر آب و هوا.

وارن مبارزه بود به خوش بینانه است.

او به نام در ایران به چشم پوشی از صاحب نظران سیاسی و پیش بینی به عنوان مشاوران اصرار دارند او حاضر به رفتن تمام راه را به یک رقابت کنوانسیون در ماه جولای.

با آرا هنوز در حال شمارش در سراسر کشور مربوط به مطبوعات اختصاص داده است 309 نمایندگان به بایدن 204 به Sanders 21 به بلومبرگ, 19 به وارن و یکی برای نمونه. Tulsi Gabbard.

انتظار میرود که به تغییر به طور چشمگیری در طول شب به عنوان نتایج حاصل آمده از کشورهای دیگر, هیچ کدام بزرگتر از کالیفرنیا.

نهایی نامزد باید در نهایت ادعا 1991 نمایندگان که اکثریت 3979 متعهد نمایندگان در دسترس اولیه این فصل است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im