بایدن می گوید که او بیش از حد “cavalier” در مورد سیاه مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان

آتلانتا — جو بایدن اعلام کرد او “نبوده است بنابراین cavalier” در روز جمعه پس از او گفت: برجسته, سیاه, مجری رادیویی است که آمریکایی های آفریقایی تبار که بازگشت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “ain’t سیاه”.

این presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد به سرعت نقل مکان کرد به آدرس ذرات از خود گفته بود که تفسیر توسط برخی به عنوان فرض سیاه و سفید آمریکایی را برای رای دادن به او. در تماس با آمریکا, سیاه, اتاق بازرگانی بود که به او اضافه, عمومی, برنامه, بایدن گفت که او هرگز “را به آفریقایی جامعه برای اعطا شده است.”

“من نباید داشته است از جمله یک مرد عاقل می شود.” “هیچ کس نباید مجبور به رای دادن برای هر حزب خود را بر اساس نژاد و یا دین و یا پس زمینه.”

که اذعان به سوزش انتقاد او در پاسخ به این اظهار نظر که او در روز قبل از آن در “باشگاه صبحانه” یک برنامه رادیویی است که محبوب در جامعه است.

این در سوئیس شامل متحدان مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین — اضطراب به جرم پس از هفته دفاع جمهوری خواه رئیس جمهور در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس — و برخی از فعالان که هشدار داد که بایدن باید هنوز دادگاه رای دهندگان سیاه, حتی اگر آمریکایی های آفریقایی تبار به شدت مخالفت رئیس جمهور.

“هیچ یک از ما می توانیم برای حزب و یا برای این کمپین به ظروف سرباز یا مسافر این انتخابات و دیدگاه هایی از این نوع که رک و پوست کنده هر دو را سیاه و رای دهندگان احساس می کنم مثل ما واقعا با ارزش و مردم اهمیتی نمی دهند اگر ما نشان می دهد یا نه گفت:” آلیشیا Garza سیاه زندگی ماده از بنیانگذاران و مدیر سیاه آتی آزمایشگاه.

در نزدیکی پایان بایدن ظاهر در برنامه رادیویی میزبان Charlamagne Tha خدا فشرده او گزارش می دهد که او با توجه به مینه سوتا بهداشت ، ctq که سفید است به معاون ریاست جمهوری در حال اجرا همسر. میزبان بایدن گفت که رای دهندگان “را نجات داد خود را از زندگی سیاسی در مقدماتی” و “چیزهایی که آنها می خواهند از شما.”

بایدن گفت که “من به شما تضمین وجود دارد چندگانه زنان در نظر گرفته می شود. متعدد است.”

یک بایدن دستیار و سپس به دنبال پایان این مصاحبه باعث میزبان گفت: “شما نمی توانید انجام دهید که به رسانه ها است.”

بایدن پاسخ داد: “من که به رسانه های سیاه و سفید و سفید و رسانه” و همسرش گفت: نیاز به استفاده از استودیو های تلویزیونی.

او سپس افزود: “اگر شما یک مشکل بدانند که آیا شما برای من یا برای مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس شما است و نه سیاه و سفید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و متحدان او بلافاصله ضبط در بایدن نظرات. کارولینای جنوبی, سناتور. Tim Scott یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی و سنا تنها سیاه جمهوری خواه گفت که او “شوکه و شگفت زده” توسط بایدن این سخنان.

“من زده شد و با مدارا و استکبار در نظر او” اسکات گفت: در یک کنفرانس تلفنی مرتب با مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی. “من نمی توانستم باور من گوش که او می خواهد خم شدن بسیار پایین برای گفتن مردمی چه باید بکنند و چگونه باید به آنها فکر می کنم و آنچه در آن به معنی سیاه است.”

Charlamagne Tha خدا بعد از آن گفت: در سی ان ان “یک زن سیاه و سفید در حال اجرا همسر لازم است به خصوص بعد از امروز.” او افزود که این سوال “چه کسی سیاه” یک بحث برای مردم و نه برای “یک مرد سفید پوست.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را دارای سابقه آتش زا شعارهای مربوط به مسابقه.

هنگامی که او راه اندازی انتخابات ریاست جمهوری در سال 2015 مغلوب ساختن پیشی جستن به نام بسیاری از مهاجران مکزیکی “تجاوزگران.” مبارزات انتخاباتی در سال 2016 از او خواست رای دهندگان سیاه “چه جهنم شما را مجبور به از دست دادن؟”

در سال 2017, او گفت: خوب وجود دارد مردم در “هر دو طرف” از برخورد در Charlottesville, Virginia, بین supremacists و ضد نژادپرستانه تظاهرکنندگان که در سمت چپ یک counterprotester مرده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de