بایدن می گوید او هنوز نمی دانم چه کسی او را انتخاب کنید به عنوان همسر در حال اجرا

  • تصویری توسط Newsy

  • ASSOCIATED PRESS In this March 7, 2020, file photo Democratic presidential candidate former Vice President Joe Biden acknowledges the crowd during a campaign rally in Kansas City, Mo. Joe Biden said today he knows what qualities he’s looking for in his vice-presidential pick but stressed that he was far from a decision.

    آسوشیتد پرس

    در این 7 مارس سال 2020 فایل عکس دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن اذعان جمعیت در طول یک کمپین تجمع در شهر کانزاس. جو بایدن امروز گفت که او می داند چه ویژگی او را به دنبال خود را در معاونت ریاست جمهوری انتخاب کنید اما تاکید کرد که او به دور از تصمیم گیری.

واشنگتن >> جو بایدن امروز گفت که او می داند چه ویژگی او را به دنبال خود را در معاونت ریاست جمهوری انتخاب کنید اما تاکید کرد که او به دور از تصمیم گیری.

“من صادقانه به خدا نمی دانم که من به شما قول می دهم — در حال حاضر,” او گفت: CBS “The Late Show With Stephen Colbert.”

خواسته در مورد گزارش که از سوی دیگر ، ctq از مینه سوتا توافق کرده بود vetted بایدن گفت: “هیچ کس را بررسی شده است و در عین حال توسط این تیم است.”

بایدن گفت: وکلا در جستجو در حال بسته بندی تا فرایند رسیدن به یک “لیست اولیه از مردم” به “از آنها بپرسید سوالات عمومی” از جمله “آنچه آنها در علاقه مند هستند چرا که آنها را علاقه مند به کار و یا علاقه مند در کار است.”

فشرده توسط میشل در مورد اینکه آیا Klobuchar است در لیست کوتاه بایدن پاسخ داد که او “برای اولین بار رای” اما گفت که او “به” که در آن او می ایستد در این فرآیند است.

به گفته وی بررسی صلاحیت که او قرار گرفتند در سال 2008 برای تبدیل شدن به باراک اوباما همسر در حال اجرا به عنوان “بسیار تهاجمی روند” از نگاه کردن به گذشته رای صورتهای مالی و پرونده سلامت. او پیشنهاد کرد که یکی از دلایلی که چرا او نمی خواهد داوطلب یک لیست از نام تحت بررسی است “چرا که اگر کسی انتخاب نشده فرض است و نه لزوما درست است که باید وجود داشته باشد چیزی اشتباه است.”

بایدن گفت که به نظر او انتخاب خود او است نگه داشتن در ذهن او مشاوره دریافت شده از یک مشاور اوباما. “بهترین راه برای قرار دادن آن چیزی است که یکی از باراک نزدیک مشاوران, که همچنین یک دوست گفت:” فکر می کنم به خودتان: شما باید یک تصمیم مهم است که آخرین فرد شما می خواهید در دفتر بیضی شکل به صحبت کردن با شما؟”

بایدن گفت: برای انتخاب یک زن به معاون رئیس جمهور.

دیگران اعتقاد بر این بود در کشاکش هستند کالیفرنیا سن. کامالا هریس ماساچوست ایالت الیزابت وارن و نوادا ایالت کاترین کورتز متن ترانه مست و. و صبح روز پنج شنبه فلوریدا در کنگره وال Demings گفت: او در بایدن را “لیست کوتاه است.” مکزیک جدید رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام گفت: او خواسته شده است برای مراجع و میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer گفت: ان بی سی “امروز نمایش” روز سه شنبه که او می خواهم باز گفتگو با کمپین در مورد پیوستن به بلیط.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de