بایدن می گوید Buttigieg ‘نه باراک اوباما’

MANCHESTER, New Hampshire — تقلا برای نجات خود در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری, جو بایدن, تشدید انتقادات او از پیت Buttigieg در شنبه تمسخر تجربه خود را به عنوان یک شهر کوچک شهردار و برش پایین مقایسه Buttigieg کشیده شده به آخرین دموکراتیک رئیس جمهور اعلام کرد: “این مرد را نه باراک اوباما.”

بایدن را گاز گرفتن حملات در Buttigieg را نسبتا نازک رزومه علامت جدید تهاجمی تر از تلاش برای کند کردن حرکت از جوانترین نامزد دموکرات زمینه است. 38 ساله پدید آمده از آیووا در موثر کراوات با سن. برنی ساندرز اما چهره سوال در مورد اینکه آیا او هشت سال به عنوان شهردار South Bend, ایندیانا — شهرستان حدود 100000 نفر — آماده او را برای ریاست جمهوری.

“من اعتقاد ندارم ما یک حزب در معرض خطر اگر من نامزد” بایدن گفت: رای دهندگان در منچستر. “من معتقدم که ما یک حزب در معرض خطر اگر ما معرفی کسی که هرگز برگزار شد بالاتر از دفتر شهردار South Bend, ایندیانا است.”

Buttigieg نیز مواجه انتقاد از Sanders, که گفت که او تا به حال میلیاردرهای “ده ها” کمک به مبارزات انتخاباتی خود را.

“اگر شما جدی در مورد تغییر سیاسی در آمریکا تغییر نخواهد بود که از کسی که پول زیادی از مدیران عامل صنعت داروسازی” ساندرز گفت.

هر دو ساندرز و Buttigieg به نظر می رسد در موقعیت قوی در نیوهمپشایر جلوتر از روز سه شنبه اولیه در حالی که بایدن به اذعان او انتظار دارد که به “آمار” در دولت است.

بایدن انتخاباتی ضروری و تلاش را مجددا تکان دادن آن رهبری ارشد و سیگنالینگ که معاون سابق رئیس جمهور نمی خواهد به پایین بدون مبارزه. در صبح روز شنبه این کمپین نوشته شده در ویدئو های آنلاین حمله به Buttigieg که یکی از سخت ترین intraparty broadsides دموکراتیک اولیه.

90-ویدئو دوم مقایسه بایدن رکورد به عنوان معاون رئیس جمهور با Buttigieg خدمات به عنوان شهردار. در حالی که بایدن کمک کرد باراک اوباما رئیس جمهور تصویب جارو مراقبت های بهداشتی قانون و هماهنگ و موزون نجات صنعت خودرو این آگهی می گوید: Buttigieg بود نصب چراغ های تزئینی در پل و ترمیم پیاده رو.

Buttigieg را بی تجربگی است که در میان خود رئیس آسیب پذیری او به عنوان رزین رای دهندگان در خود آمادگی برای دفتر بیضی.

او استدلال کرد که تصدی خود به عنوان شهردار به خصوص از یک زنگ کمربند شهر را به او می دهد احساس بهتری برای نگرانی از رای دهندگان دموکرات ها نیاز به پیروزی در سال 2020 است. اما او هنوز رتبهدهی نشده است تا به حال به دفاع از این ماده از رکورد خود در برابر این نوع حمله بایدن راه اندازی شد.

مبارزات انتخاباتی خود را متهم بایدن از trivializing کار می رود که در شهرهای کوچک در سراسر کشور و از سیاسی ناامیدی. این کمپین همچنین انتقاد از دیگر شهرداران سراسر کشور که گفته بایدن بود بدنام کردن اهمیت شهرهای کوچک.

Buttigieg خود را نیز صادر تیز تلافی شنبه شب در یک حزب دموکرات شام در منچستر: “آمریکایی ها در روستایی کوچک در شهرها در جوامع صنعتی و در جیب کشور ما بزرگترین شهرستانها در حال خسته شدن کاهش می یابد به یک punchline با سیاستمداران واشنگتن و آماده برای کسی به صدای خود را به آمریکا سرمایه است.”

Buttigieg تماس برای نسل تغییر و انتقاد خود را از واشنگتن باید irked برخی از رقبای خود از جمله بایدن که متهم به شهردار سابق undercutting کار دولت اوباما.

Buttigieg گفته است که در حالی که دولت اوباما در حال موفقیت این کشور در محل های مختلف از آن بود که چهار سال پیش است و نیاز به رهبری جدید است.

او همچنین از تلاش برای جلب مقایسه به اوباما برجسته توانایی های خود را برای غلبه بر سوالات در مورد خود و بی تجربگی در طول مبارزات انتخاباتی سال 2008.

معاون سابق رئیس جمهور روشن ساخته شده است در روز شنبه که او می بیند مقایسه بد اتصالات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>