بایدن دعوت به مناظره در برابر افت جهانی همه گیر

مهر — معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز در حال تنظیم به صورت خاموش در یکشنبه شب در یک بحث دموکراتیک اولیه یک مسابقه است که می آید به عنوان ملت و خیلی از مبارزه جهانی برای مهار یک جهانی همه گیر و نصب اقتصادی عدم قطعیت است.

بسیار تغییر کرده است در ایالات متحده و در مبارزات پس از دموکرات ها ” آخرین بحث در کمتر از سه هفته پیش.

آن است که بایدن خواهد شد که مرحله به مرحله به عنوان پیشتاز و تمایز است که بعید به نظر می رسید که ساندرز برنده شد و در اوایل مسابقات. اما متوسط بیشتر دموکرات ها به سرعت در حال تثبیت در اطراف بایدن ها رو توسط خود را قوی ایستاده با رای دهندگان و انگیزه تمایل به بلوک ساندرز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی که بسیاری در حزب بر این باورند که از دست دادن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

این حرکت سریع coronavirus تا حد زیادی مبتنی نامزدها برای روز آنها را که منجر به لغو تجمعات انتخاباتی حتی به عنوان کشورهای بزرگ آماده شدن برای رای دادن در روز سه شنبه. که همچنین یخ زده مسیر اصلی مسابقه محدود ساندرز’ فرصت برای به دست آوردن شتاب.

برای هر دو بایدن و ساندرز بحث است یک لحظه به نمایش مهارت های رهبری خود را در مقابل چه چیزی می تواند یکی از بزرگترین مخاطبان اولیه. آنها هدف را به منظور جلب یک کنتراست با مغلوب ساختن پیشی جستن ناهموار دست زدن به coronavirus بیماری همه گیر. و دموکرات ها خواهد استدلال می کنند بیش از کسانی که دارای تجربه مناسب و خلق و خو و سیاست نسخه به ملت را از طریق یک بحران است.

“لحظه هایی از این نمی آیند در اطراف اغلب در مبارزات و این یک فرصت مناسب برای نشان دادن میلیون ها نفر که شما آنچه در آن طول می کشد گفت:” رابرت گیبس سابق کاخ سفید وزیر مطبوعات و مبارزات انتخاباتی مشاور رئیس جمهور باراک اوباما. “آنها باید نشان می دهد رای دهندگان آنها در پاسخ به آنچه از دست رفته است در حال حاضر در حال آرامش, صادق, آماده به سرب و همدلانه است.”

Coronavirus بحران طرح میتوانست به سرعت در حال برنامه ریزی برای روز یکشنبه بحث است. اولین کمیته ملی حزب دموکرات اعلام کرد که برگزاری این مسابقه بدون مخاطبان زندگی می کنند. پس از آن بحث شد نقل مکان کرد و از یک مکان بزرگ در آریزونا یکی از کشورهای برگزاری اولیه روز شنبه به یک استودیو تلویزیونی در واشنگتن به دلیل نگرانی در مورد کراس کشور سفر می کند.

سی ان ان شبکه میزبانی این مناظره گفت: آن موقعیت جایگاههایی برای بایدن و ساندرز به 6 فوت از هم جدا در همراهی با راهنمایی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری برای محدود کردن گسترش coronavirus.

برای بایدن از شیوع جهانی یک بیماری همه گیر شده است یک لحظه به تقویت مرکزی استدلال نامزدی خود را: که هشت سال به عنوان معاون رئیس جمهور به او تجربه و همچنین روابط در واشنگتن و در سراسر جهان مورد نیاز در دفتر بیضی در طول زمان آشفته.

مشاوران می گویند بایدن نیز هدف در روز یکشنبه بحث نشان می دهد رای دهندگان که حمایت ساندرز و یا دیگر نامزدهای لیبرال که آنها را به یک خانه در مبارزات انتخاباتی خود. در یک اورتور به لیبرالها بایدن اعلام کرد حمایت خود را از ورشکستگی برنامه ریزی و پشتیبانی توسط ماساچوست ایالت الیزابت وارن که به پایان رسید مبارزات انتخاباتی او در اوایل این ماه است و هنوز به تایید.

در یک شهر مجازی hall در جمعه بایدن گفت: حمایت خود را از وارن طرح که با هدف ساده سازی روند ورشکستگی است “یکی از چیزهایی که من فکر می کنم برنی و من به توافق برسند.”

پس از بازگشت خود را مد خیره کننده از خود شروع کند در اولیه بایدن در حال حاضر دارای یک جامد سرب بیش از ساندرز در همه مهم نماینده نژاد و قوی نشان دادن مقدماتی مسابقات می تواند به طور موثر تضمین نامزدی خود را. چهار بزرگ متحده خواهد بود تا برای grabs: ایلینوی اوهایو و آریزونا و فلوریدا چندساله کلی انتخابات در میدان نبرد که در آن بایدن به نظر می رسد که لبه بیش از Sanders.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>