بایدن انتشار برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده در میان coronavirus

فیلادلفیا — جو بایدن منتشر کرده است هشت نقطه برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده در پی شیوع کروناویروس.

این presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد امیدوار کننده است به طرز چشمگیری گسترش آزمایش ویروس تضمین فدرال پرداخت می شود را برای همه کسانی که مریض و ایجاد یک ملی نیروی کار به مسیر بهتر از گسترش این بیماری است.

معاون سابق رئیس جمهور منتشر شد این طرح روز شنبه به عنوان او برگزار شد اقتصادی میز گرد با رهبران جامعه در فیلادلفیا.

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان شرح زیر است.

واشنگتن — جو بایدن می گوید رئیس خود را نگران است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش خواهد کرد به “سرقت” انتخابات نوامبر و دموکراتیک رقیب می گوید: او حتی امکان در نظر گرفته است که خواه وقت که حاضر به ترک کاخ سفید باید او را از دست بدهند. مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر مطبوعات متهم بایدن قاچاق در “تئوری های توطئه است.”

“من تنها بزرگترین نگرانی: این رئیس جمهور را برای رفتن به سعی کنید و سرقت این انتخابات” بایدن گفت: “نمایش روزانه با Trevor Noah” که پخش جمعه شب. “این مرد که گفت تمام پست-در برگه های جعلی رای گیری از طریق پست و در حالی که او نشسته در پشت میز در دفتر بیضی و می نویسد: او پست الکترونیکی-در رای گیری برای رای اولیه است.”

بایدن خواسته شده بود که آیا او در نظر گرفته شود چه اتفاقی خواهد افتاد اگر تهمت حاضر به تخلیه ریاست جمهوری در صورت نبود او مجددا انتخاب. “من” بایدن گفت: قبل از نشان می دهد که ارتش می تواند گام برای اطمینان از انتقال مسالمتآمیز قدرت است.

“من کاملا متقاعد شده آنها را اسکورت او را از کاخ سفید با اعزام” معاون سابق رئیس جمهور گفت:.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany پاسخ داد که بایدن در نظر گرفتن “مسخره گزاره است.”

“این رئیس جمهور به دنبال به جلو به ماه نوامبر” McEnany گفت: Fox News Channel را “امریکا Newsroom.” “این رئیس جمهور را سخت در محل کار برای مردم آمریکا است. و ترک آن را به دموکرات ها به بیرون رفتن وجود دارد و جایگاه و سطح این تئوری های توطئه است.”

بایدن به نظر می آیند به عنوان برگ برنده خود را تشدید کرده است ادعا می کنند که رای گیری غایب که بسیاری از کشورهای در حال توسعه برای جلوگیری از جمعیت زیادی در حوزه های رأی گیری در طول بیماری همه گیر کوروناویروس را افزایش می دهد, احتمال تقلب. شواهد کمی وجود دارد که برای حمایت از ادعای; تهمت خود رای دادند از طریق پست در گذشته است.

یک هرج و مرج شنبه اولیه در گرجستان که در آن وجود دارد مشکلات را با رای گیری ماشین آلات و خطوط طولانی ممکن است foreshadow کثیف نوامبر انتخابات.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه برنامه ریزی شده به رزومه فرد در رویدادهای مالی پس از سه ماه وقفه به عنوان مبارزات انتخاباتی خود در تلاش برای حفظ شیب دار پول نقد استفاده بیش بایدن. رئیس جمهور در سفر به دالاس به جمع آوری بیش از 10 میلیون دلار برای مبارزات انتخاباتی اش از حزب جمهوری خواه. او برنامه ریزی شده یکی دیگر از رویداد روز شنبه در نیوجرسی گلف.

بایدن قبلا پیشنهاد کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان به پست الکترونیکی-در برگه های رای می تواند upend انتخابات ریاست جمهوری. “این رئیس جمهور, علامت گذاری کلمات من, من فکر می کنم او را برای رفتن به سعی کنید به پشت پا زدن انتخابات به نوعی به آمده تا با یک منطق و چرا از آن می تواند نمی شود, برگزار می شود,” او گفت: در طول یک مارس جمع آوری کمک.

“او در حال حاضر در تلاش برای تضعیف انتخابات با ادعاهای دروغین از تقلب انتخابات و تهدید به مسدود ضروری COVID کمک اگر هر گونه وجوه اضافی رفتن به ایالات متحده خدمات پستی” بایدن گفت: در آن زمان. “خدا چه نام داشت که در مورد دیگر از تلاش برای اجازه دهید کلمه است که او را به انجام تمام کارهایی که او می تواند آن را بسیار سخت برای مردم به رای دادن.”

در “نمایش روزانه” مصاحبه بایدن گفت که بیش از 20 متحده گذرانده 80-به علاوه قطعه از قانون “ساخت آن را سخت تر برای رای مردم.” او گفت کمپین مونتاژ یک تیم از وکلا برای مشاهده در انتخابات “در هر منطقه در کشور است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>