بایدن حرکت می کند و نزدیک به طور رسمی برنده نامزدی حزب دموکرات

جو بایدن است در آستانه به طور رسمی تامین دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری پس از برنده شدن صدها نفر بیشتر نمایندگان در اولیه مسابقات امروز که تست شده این کشور توانایی اجرای انتخابات در حالی که تعادل یک بیماری همه گیر و گسترده ناآرامی های اجتماعی است.

بایدن می تواند قفل کردن نامزدی در هفته آینده به عنوان غرب ویرجینیا و گرجستان برگزاری مقدماتی.

امروز رای دهندگان در سراسر آمریکا مجبور شدند به حرکت حکومت بهداشت نگرانی و سرباز گارد ملی — انتظار در خط ساعت پس از نظرسنجی بسته شده در برخی موارد پس از انتخابات به طرز چشمگیری کاهش تعداد فرد در سایت های رای گیری به حداقل رساندن گسترش شیوع کروناویروس.

بایدن و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به راحتی جاروب مربوطه اولیه مسابقات که در بازه زمانی از مریلند به مونتانا و ویژه شب بزرگترین جایزه: Pennsylvania. دو مرد در حال خاص به هر یک از دیگر در انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر و در عین حال, حزب, قوانین نیاز به آنها را برای اولین بار به جمع اکثریت نمایندگان در monthslong دولت توسط دولت اولیه فصل است.

مغلوب ساختن پیشی جستن امن جمهوری خواه نامزدی ریاست جمهوری در ماه مارس ،

پنسیلوانیا که امروز ارائه بزرگترین گنجینه ای از نمایندگان نیز به نمایندگی از مهم آزمون مورد برای جمهوری خواهان و دموکرات ها در حال کار برای تقویت عملیات خود را در لیگ برتر به طور کلی انتخابات در میدان نبرد.

رای دهندگان مجبور شدند به شجاع صف های طولانی در “مناطق نظامی” از آنجا که مقامات تثبیت اکثریت قریب به اتفاق حوزه های رأی گیری در فیلادلفیا برای به حداقل رساندن خطرات بهداشتی با توجه به ارین کرامر مدیر اجرایی یکی پنسیلوانیا است. او اشاره کرد که برخی از حوزه های رأی گیری در جوامع آمریکایی در ایستگاه های پلیس.

“نیاز به ایستادن در خط در حالی که ماموران پلیس در حال ورود و خروج به ساختمان پلیس در کسب و کار است که دقیقا چگونه مردم می خواهم به صرف وقت خود را در روز انتخابات” کرامر گفت.

بایدن در فیلادلفیا در اوایل امروز به ارائه سخنرانی در مورد ناآرامی های مدنی است که فوران در سراسر کشور بعد از پلیس با قتل جورج فلوید. او در مورد صحبت نمی اولیه به جای تمرکز توجه خود را بر مغلوب ساختن پیشی جستن آنها بایدن نه “بیشتر علاقه مند به قدرت تر از اصل است.”

ایالت ورمونت برنی ساندرز است که به طور فعال در مبارزات انتخاباتی برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری, داشتن خود را به حالت تعلیق عملیات و تایید بایدن اما نام خود را به نظر می رسد در برگه های رای. در آستانه امروز مقدماتی ارشد مشاور جف ویور تشویق ترقی خواهان برای رای دادن برای ساندرز به هر حال برای کمک به حداکثر رساندن نفوذ خود را در جهت از حزب دموکرات است.

نظرات در خدمت به عنوان یک یادآوری است که بایدن ممکن است هیچ مشروع دموکراتیک رقبا باقی مانده اما او هنوز هم باید برنده بیش از شک و تردید از فعالان حزب چپ پهلو که نگرانی او را بیش از حد نزدیک به سیاسی.

حزب وحدت بود یک چاره اندیشی موقت این هفته به عنوان فوری نگرانی های ایمنی و بهداشت تحت سلطه ملی گفتگو. Coronavirus تلفات اتحاد رسید گذشته 100,000 سراسر کشور و هزاران مورد جدید گزارش شده در هر روز.

در همان زمان چندین شهرهای بزرگ به ویژه واشنگتن و فیلادلفیا در میان کسانی که رای گیری امروز تلاش برای مهار اعتراضات و مرتبط با غارت که منجر به هزاران بازداشت.

برخی از رای دهندگان گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به طور فزاینده دشوار تن به سمت معترضان با الهام از آنها را به مشارکت در روند دموکراتیک. نیکلاس Autiello که با این نسخهها کار در امور مالی در رود آیلند گفت: او ناراحت شد پلیس رانندگی تظاهرات مسالمت آمیز در نزدیکی کاخ سفید در روز دوشنبه.

“شب گذشته ما یک رئیس جمهور است که اقدام مانند یک دیکتاتور” Autiello گفت. “به طوری که قادر به بیرون آمدن در اینجا این صبح را پر کنید و در یک دایره در کنار یک نام برای کسی که من می دانم خواهد بازگرداندن شرافت و نجابت به ریاست جمهوری بسیار مهم بود.”

گروه های سیاسی باید برای تنظیم به عنوان برخی از کشورها حرکت به یک سیستم است که تا حد زیادی متکی بر رای گیری از طریق پست. آنها عبارتند از مونتانا که در آن تمام 56 شهرستانهای تصمیم به رای دادن به طور کامل توسط ایمیل با وجود تهمت را تکرار هشدار در برابر آن. حق رای و ناظران در کشورهای مختلف امروز ابراز نگرانی در مورد دسترسی به پست الکترونیکی آراء سردرگمی در مورد مهلت و کمبود نظرسنجی کارگران که منجر به صف های طولانی.

کسانی که در رای گیری امروز شامل, District of Columbia, ایندیانا, مریلند, مونتانا, New Mexico, پنسیلوانیا, رود آیلند و داکوتای جنوبی. دو کشور دیگر برگزاری انتخابات مقدماتی روز سه شنبه آیداهو و آیووا انتخاب خود را نامزد ریاست جمهوری در اوایل سال.

“ما در منحصر به فرد زمان رای گیری یک چالش منحصر به فرد برای مردم گفت:” جاش شورین استراتژیست ارشد طرفدار دموکرات فوق العاده PAC اولویت های ایالات متحده آمریکا. او گفت که سازمان او و دیگران خواهد بود از نزدیک در روز سه شنبه “را ببینید که چگونه به خوبی کار می کند که در آن مسائل هستند و که در آن موانع شده اند در محل قرار داده.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>