بایدن در مقابل در میان دموکرات ها پس از پیروزی در تگزاس اولیه

AUSTIN تگزاس — جو بایدن به پایان رسید یک پیروزی فوق العاده روز سه شنبه توسط لبه به خارج برنی ساندرز در تگزاس ناامید کننده برای دست دادن, ورمونت, سناتور حتی پس از او ربوده بزرگتر نماینده جایزه در کالیفرنیا است.

پیروزی پوش توجهی و سودای رشته از پیروزی در سراسر جنوب برای معاون سابق رئیس جمهور که موفق به کسب حداقل نه متحده است. اما هیچ کدام بزرگتر بود یا بیشتر نمادین از قرمز ایالت تگزاس است. فقط 24 ساعت زودتر بایدن نمایش داده می شود نشان از نیروی درون حزب دموکرات را بال متوسط با دریافت تاییدیه از رقیب سابق پیت Buttigieg Amy Klobuchar و بتو o’rourke در دالاس.

نتیجه در تگزاس می تواند کمک به تصمیم گیری ملی و نماینده رهبر پس از بزرگترین روز های اولیه فصل است. اگر چه ساندرز برنده کالیفرنیا بایدن متصلب تر دولت مقدماتی در شب.

در تگزاس رقابت سنای دموکرات MJ Hegar در انتظار حریف پس از پیشروی به مارس رواناب در شلوغ زمینه از یک دوجین نامزد. برنده سعی خواهد کرد برای سرنگون کردن جمهوری وقت John Cornyn که دیده می شود به عنوان مورد علاقه در یک وضعیت که در آن یک دموکرات نیست برنده سنا صندلی از 1970s.

این سال را به مسابقه نشده محشور همان انرژی یا توجه به عنوان دموکرات Beto o’rourke این سفر اجرا در سال 2018 علیه ایران سناتور. تد کروز که شد یک گفتوگو سابق کنگره کوتاه در کاخ سفید اجرا شود.

“به عنوان یک مبارزه با کهنه من نگران ارزش های این کشور که تحت حمله” Hegar گفت: حامیان در آستین. “و به عنوان یک کار مادر من نگران آینده اگر ما نگه داشتن آن در دست افرادی مانند سناتور. John Cornyn.”

ساندرز شد بانکداری در جوان و لاتین رای دهندگان در پررونق تگزاس به سرعت مسیر خود را برای نامزدی در حالی که بایدن را احیا کمپین ساخته شده چشمگیر اواخر علامت ستاره تنها ایالت نورد از اواخر حمایت از o’rourke — سابق تگزاس کنگره.

چهار سال پیش ساندرز از دست داد تگزاس تقریبا 2 به 1 به هیلاری کلینتون. اما در حال حاضر او تا به حال یک جای پا در تگزاس که در آن خود را افزایش جسارت مترقی در جای دیگر رقبا در انتخابات بودند که به دنبال پیشبرد شنبه.

“همه چیز به دنبال افتضاح خوب” بایدن گفت: هواداران در لس آنجلس. “برای کسانی که زدم شمارش از سمت چپ در پشت این است که مبارزات انتخاباتی خود را.”

اولیه قرار داده تگزاس در حال تغییر سریع سیاست به آزمون. دموکرات ها در حال ساخت سریع دستاوردهای ملت ایران بزرگترین دژ و یک شات در ماه نوامبر در دست گرفتن کنترل تگزاس خانه برای اولین بار در 20 سال — یک تغییر است که به سرعت تغییر چشم انداز یکی از آشنایی با مهم ترین متحده است.

این یک نتیجه است که برخی از رای دهندگان محافظه کار تا به حال در ذهن خود را به عنوان آنها رفت و به پای صندوق های رای در تگزاس است. شلبی Schnefke یک مادر اقامت در خانه مادر دو گفت: پس از مصاحبه او رای گیری در دالاس که ایران نیاز به اقامت در گارد در برابر دموکرات ها بیشتر تاخت و تاز.

“من احساس می کنم اخیرا این اثبات شده است که آن را می تواند رخ دهد” Schnefke گفت. “من فکر می کنم که چرا آن را ایجاد انگیزه بیشتر در حال حاضر از همیشه برای جمهوری خواهان به بیرون آمدن و رای دادن چون من فکر می کنم بسیاری از اوقات در تگزاس شما مانند” اوه ما امن است. اما ما قطعا امن نیست.'”

در هوستون ملت چهارم بزرگترین شهرستان, انتخابات, مقامات با عجله به ارسال اضافی دستگاه رای گیری برای رای گیری در مکان های که در آن رای دهندگان گزارش صف های طولانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de