بایدن متحد می بیند ctq به عنوان کمتر به احتمال زیاد بایدن همسر در حال اجرا

واشنگتن >> Minnesota بهداشت ، ctq به نظر می رسد کمتر به احتمال زیاد انتخاب برای تبدیل شدن به جو بایدن همسر در حال اجرا خود را در انتخابات ریاست جمهوری بلیط های زیر در این هفته از مرگ یک سیاه پوست در بازداشت پلیس در مینیاپولیس کلیدی متحد سابق معاون رئیس جمهور امروز.

تشکر. جیمز Clyburn D-S. C. خبرنگاران گفت که در حالی که او معتقد است Klobuchar است “کاملا” واجد شرایط به معاون رئیس جمهور: “این بسیار دشوار است که زمان برای او.”

Klobuchar, D -, Minn. شد دادستان سال پیش در این شهرستان است که شامل مینیاپولیس. او به عنوان ترک پست برای پیوستن به سنا یک افسر درگیر در این هفته از مرگ جورج فلوید بود که در مرگ یک مرد دیگر. افسر در نهایت نمی شد تحت پیگرد قانونی قرار.

Clyburn که گفت از نظر او خود را “احساس دل و روده,” نقش اساسی در کمک به یمن و تبدیل شدن به حزب تمام-اما-خاص ریاست جمهوری نامزد. Clyburn شماره 3 خانه رهبر حزب دموکرات و کنگره بالاترین-رتبه بندی سیاه و سفید داشتند ،

“بنابراین اغلب در سیاست زمان واقعا دیکته چیز, باراک اوباما, من فکر نمی کنم می توانست بدست منتخب چهار سال قبل از او انتخاب” Clyburn گفت: از رئیس جمهور سابق در یک کنفرانس تماس بگیرید. “و من نمی دانم که آیا او می تواند انتخاب کنید امروز.”

در MSNBC بایدن گفت: تنش ها در مینه سوتا که “هیچ چیزی برای انجام با همسر در حال اجرا.”

فشرده اینکه فلوید را کشته و افزایش فشار به جای یک زن آمریکایی آفریقایی تبار در بلیط خود را بایدن گفت که او در مورد صحبت قرار دادن زنان از رنگ در دادگاه عالی و در کابینه اش. “و من نیز گفت: در حال حاضر وجود دارد که زنان از رنگ مورد نظر” او گفت:.

Clyburn کمک به احیای بایدن را به شدت ضعیف مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در اوایل سال جاری, بلند کردن او را به یک پیروزی قاطع در کارولینای جنوبی اولیه است که در آن تعداد زیادی از رای دهندگان سیاه پوست بودند. که سوخت یک بایدن اجرا به یک رشته از پیروزی در دولت دیگر مسابقات که در نتیجه خود را در تبدیل شدن به حزب را presumptive نامزد.

قبل از انتخاب شدن به مجلس سنا در سال 2006 Klobuchar که سفید بود دادستان مینه سوتا بزرگترین شهرستان, که شامل مینیاپولیس.

در حالی که Klobuchar بود که کار بیش از دو دوجین از شهروندان کشته در برخورد با پلیس اما هیچ یک از ماموران درگیر شد با عنوان جرم جنایی متهم شده است. بیشتر قربانیان از مردم از رنگ با توجه به اطلاعات وارد شده توسط جوامع متحد علیه خشونت پلیس و اخبار مقالات نوشته شده توسط AP.

یک افسر درگیر در یکی از این گذشته کشنده حوادث بود Derek چوین که دستگیر شد و متهم امروز در این هفته مرگ فلوید. یک ویدیو نشان دادن فلوید شکایت که او نمی تواند نفس به عنوان چوین kneeled در گردن او کمک کرده است تا جرقه ناآرامی در شهرستانها در سراسر کشور.

چوین بود در میان شش افسران که از کار اخراج شده و به کشته شدن یک مرد در سال 2006 که بنا به گزارش چاقو دو نفر و پس از آن با هدف یک تفنگ ساچمهای در پلیس. این مورد به هیئت منصفه پس از Klobuchar انتخاب شده بود به مجلس سنا بود و در سمت چپ این شهرستان دادستان ،

Klobuchar نیست پاسخ به یک درخواست توسط آسوشیتد پرس برای مصاحبه امروز. اما او گفت: MSNBC که گزارش های حاکی او تا به حال کاهش یافته است پرونده مربوط به چوین سال پیش بود “کاملا نادرست است.”

Klobuchar گفت: این شبکه که در طول این سال او به رهبری, دفتر, این عمل در حال حاضر پلیس تیراندازی موارد به یک هیئت منصفه در نظر گرفتن اتهامات عنوان شده علیه. او گفت که او در حال حاضر معتقد است که این عمل از درخواست یک هیئت منصفه برای تصمیم گیری که آیا برای شارژ افسران اشتباه بود.

Klobuchar و 27 دیگر سناتورهای دموکرات در نامه ای امروز به وزارت دادگستری, حقوق مدنی, بخش درخواست آن را به بررسی “الگوها و شیوه های تبعیض نژادی و خشونت پلیس” توسط پلیس مینیاپولیس.

هنگامی که فشرده اواخر امروز در تاثیر بالقوه Clyburn نظرات او معاون ریاست جمهوری چشم انداز Klobuchar سی ان ان گفت: “من فقط نمی تواند انجام سیاست امشب.”

“من احترام زیادی برای تشکر. Clyburn و در پایان, جو بایدن, عالی بود, معاون رئیس جمهور,” او گفت:. “او به بهترین تصمیم را در هر کس که می خواهد به حکومت ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>