دوچرخه سوار کشته در پتالوما جاده های مشکوک DUI راننده

یک دوچرخه سوار در پتالوما جاده زده بود و کشته شدند صبح روز سه شنبه توسط یک مشکوک به مستی راننده که پس از سقوط به یک دوزند وانت.

جان Dethlefsen 65 ساله از کالیفرنیا بود که به اتهام جنایت DUI و فضایی قتل نفس پتالوما پلیس گفت: در انتشار اخبار.

افسران در پاسخ به, سقوط مرگبار در 9:28 بعد از ظهر در تاج جاده در نزدیکی بزرگراه 101 گذشتن. هنگامی که آنها وارد آنها دریافتند یک مرد دروغ گفتن در پیاده رو نزدیک دو اتومبیل — سفید هوندا و سبز فورد F-150 پیکاپ — که درگیر شدند در این دو برخورد. دوچرخه سوار بود و در صحنه مرده. مقامات نکردن نام او در انتظار اطلاع از خانواده اش.

محققان آموخته Dethlefsen که سوار هوندا بود, سفر به شرق در تاج جاده قبل از او عبور بیش از دو خط زرد به westbound لین او به عنوان نزدیک پل هوایی. به نظر می رسد که Dethlefsen زده دوچرخه سوار در حالی که در اشتباه لین, پلیس گفت:.

Dethlefsen سپس ادامه ایست بر روی پل هوایی زده و می دوزند فورد F-150 بود آن را به عنوان سفر به غرب در تاج جاده ها است.

Dethlefsen و راننده وانت مجروح شدند, پلیس گفت:. در حالی که صحبت کردن با Dethlefsen افسران متوجه نشانه هایی که او احتمالا رانندگی شده در حالی که اختلال و پس از آن او را دستگیر کردند.

علت این برخورد هنوز تحت بررسی است. پلیس گفت که آنها هنوز نمی دانند که چرا Dethlefsen در نادرست خط از ترافیک و اضافه کرد که خود را سم شناسی نتایج هنوز در انتظار است.

هر کسی با اطلاعات در مورد سقوط خواسته است برای تماس با پتالوما پلیس ترافیک افسر کریس Ricci در 707-781-1275.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de