بتی Guggolz لقب شهرستان گیاه دانشمند می میرد در 96

مشتاق و محکم سونوما کانتی محیط زیست بتی Guggolz ارزشمند حیات وحش است, اما supercharging او دهه حمایت از محیط زیست بود و اعتقاد است که گیاهان بومی باید به همان اندازه با ارزش و محافظت شده است.

Guggolz اعلام کرد در سال 2002 مطبوعات دموکرات مشخصات که لقب او “اذعان گیاه دانشمند از سونوما کانتی”: “من معتقدم که ما منابع طبیعی بسیار مهم تر از نظر خود ما را بقا از مردم بر این باورند.” با توجه به خطر افتادن و ممکن است انقراض او افزود: “برای من این مهم است که گیاهان داده می شود همان اهمیت به عنوان حیوانات.”

Guggolz بنیانگذار فصل منطقه ای کالیفرنیا بومی گیاه جامعه و یک صدای پیشرو برای اطمینان از رشد و توسعه لازم نیست همیشه مغلوب ساختن پیشی جستن حفاظت از طبیعت درگذشت April17 در تنسی است. او تا به حال نقل مکان کرد و در آنجا چهار سال پیش نزدیک به یکی از سه فرزند.

او 96.

برای سال های بسیاری در حالی که او کار می کرد یک checkstand در سابق Thrifty فروشگاه های مواد مخدر در سانتا رزا مونتگمری روستای Guggolz اختصاص وقت آزاد خود را به زحمت به دنبال مطالعه فهرست نویسی و دفاع از بومی و گل و بوته ها و علف cacti و دیگر گیاهان.

او اغلب یک صدای وجدان و احتیاط در جلسات در پیشنهادی در مقیاس بزرگ ساخت و ساز پروژه های او تعیین می شود را به خطر اندازد گیاهان طبیعی.

“مردم نیاز به سازش” او یک بار گفت. “نمی توان آن را همه چیز در مورد ساخت پول به محرومیت از هر چیز دیگری.”

در حال حاضر بازنشسته وزارت امور خارجه و ماهی بازی زیست شناس آلن Buckmann سال پیش گفت: Guggolz “انجام داده است و بیشتر برای گیاهان بومی در این شهرستان بیش از هر کسی به من می دانم.”

آگاه روز دوشنبه که Guggolz کرده بود درگذشت غمگین Buckmann گفت: خود آموخته شناس و همسر مرحومش, جک, به سادگی “محیط زیست به هسته” و شادی برای کار با.

جک Guggolz 87 بود و ازدواج کرده بود به بتی برای 17 سال زمانی که او در سال 2001. این یک ازدواج دوم برای هر دو.

بتی Guggolz بود که خود تحصیل کرده گیاه شناس است که در سال 2013 به نام Sonoma County شورای حفاظت محیط زیست از سال است. آن را در سال 1972 زمانی که او ایجاد سانتا رزا مبتنی بر میلو بیکر فصل کالیفرنیا گیاه بومی جامعه است. او تحت فشار قرار دادند برای بیشتر پادمان برای زندگی گیاهی به خطر افتاده است با برنامه ریزی برای ایجاد اسپرینگ لیک مخزن و او قوت بخشیده بود در ’73 با تصویب فدرال گونه های در معرض خطر عمل می کنند.

تا حد زیادی به دلیل جامع در زمینه مطالعات او انجام سونوما کانتی را مستند کرده است بیش از 150 گونه های نادر گیاهان بومی نزدیک به 100 نفر از آنها تلقی خطر انداخته است.

Guggolz تکمیل سانتا رزا اولین گیاه نادر مطالعه در سال 1978 و در یک دهه بعد او نقشه برداری در خطر انقراض گیاهان برای شهرستان. دهه ی او کار می کرد و در مخالفت با wineries به عنوان انگور و آب تجاوز در مناطق وسیع از wildlands.

Guggolz کار کرده و سال به دفاع از گیاهان بومی که تکیه بهاری استخر مشترک در سراسر سانتا رزا ساده. گاهی اوقات او حفاظت وکالت را متقاعد مقامات دولتی به انکار و یا تغییر در پروژه های ساخت و ساز. گاهی اوقات همه Guggolz و همکاران او می تواند انجام دهد برای حذف گیاهان بومی قبل از بولدوزر در آمد.

دو دهه پیش بتی و جک Guggolz زندگی در کالیفرنیا و انجام گیاه شناسی مطالعات در عصری مرکزی Mendocino County به توان نهفته در ساخت یک بزرگراه جدید 101 دور زدن در اطراف Willits. آنها کشف نادر دیزی-مانند نمونه ای که پس از آن بود که نام خود را در افتخار: Harmonia guggolziorum.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de