بتسی شرکت wyeth بیوه و میوز از اندرو شرکت wyeth می میرد در 98

CHADDS فورد, Pa. — بتسی James شرکت wyeth بیوه کسب و کار مدیریت و, الهه شعر و موسیقی از نقاش اندرو شرکت wyeth, درگذشت, شنبه در سن 98 با توجه به Brandywine رودخانه موزه هنر در Chadds فورد پنسیلوانیا که به او کمک کرد یافت می شود.

او یک نیروی هدایت در سراسر شوهرش حرفه ای مستند و ترویج کار خود و میراث یک خانواده که شامل تصویرگر کتاب N. C. شرکت wyeth, پدر او در قانون و نقاش جیمی شرکت wyeth پسرش.

پس از سابق از مرگ او وارد شده و ویرایش “را Wyeths: حروف N. C. شرکت wyeth, 1901-1945” یک کتاب است که منجر به ارزیابی مجدد زندگی حرفه ای خود را. در سال 1976 او به چاپ اولین کتاب در کار “شرکت wyeth در Kuerners” پس “کریستینا جهان” در سال 1982.

بتسی جیمز اندرو ملاقات شرکت wyeth در ایالت مین که در آن خانواده زندگی می کردند و ازدواج او یک سال بعد در سال 1940. آنها تقسیم وقت خود را بین ساحلی مین و تپه های شیب دار از Chadds فورد در جنوب شرقی پنسیلوانیا, مناظر او را در خود خاموش اغلب سودا نقاشی. درگذشت او در سال 2009.

صحبت به شرح حال ریچارد Meryman در سال 1966 اندرو شرکت wyeth همسرش گفت: “مرا ببینید به وضوح بیشتر آنچه که من می خواستم.”

“بتسی گالوانیزه من در زمان من نیاز به آن” شرکت wyeth گفت. “او مرا به یک نقاش است که من نمی خواهد که در غیر این صورت.”

در اوایل ازدواج خود را بتسی شرکت wyeth معرفی شوهرش به همسایه کریستینا اولسون شد که این موضوع از سال 1948 سری “کریستینا جهان است.”

در اوایل دهه 1970 او کمک کرد تا تبدیل به یک قرن 19 gristmill به Brandywine رودخانه موزه ارائه یک خانه برای صدها قطعه توسط سه نسل از خانواده است. این موزه قصد دارد به افتخار بتسی شرکت wyeth, هنگامی که آن را بازگشایی پس از COVID-19-مربوط به خاموش کردن با یک نمایشگاه از 18 کار می کند شوهر او ساخته شده او را به تصویر می کشد بیش از سال است.

بتسی شرکت wyeth درگذشت در خانه در Chadds فورد پس از چند سال کاهش, سلامت, خانواده سخنگو گفت: در Philadelphia Inquirer. او نیز جان سالم به در یکی دیگر از پسر نیکلاس هنر یک فروشنده و یک نوه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>