برنی ساندرز می گوید: او در حال حرکت به جلو با انتخابات ریاست جمهوری

  • ASSOCIATED PRESS Democratic presidential candidate Sen. Bernie Sanders, I-Vt., visited outside a polling location at Warren E. Bow Elementary School in Detroit, Tuesday.

    آسوشیتد پرس

    دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز من-Vt., بازدید در خارج از مراکز رای دهی در محل Warren E. تعظیم مدرسه ابتدایی در دیترویت سه شنبه.

BURLINGTON, Vt. >> برنی ساندرز می گوید: او در حال حرکت به جلو با او دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری است.

او به خبرنگاران گفت: در برلینگتون امروز که او را ترک نمی با وجود کلید اصلی ضرر و زیان به جو بایدن شب قبل از. ورمونت سناتور مسیر برای نامزدی ریاست جمهوری بطور قابل توجهی محدود پس از تعیین ضرر و زیان به بایدن در میشیگان میسوری و می سی سی پی.

ساندرز اذعان کرد: “ما در حال از دست دادن این بحث بیش از electability” به یک نامزد بسیاری از دموکرات ها فکر می کنم شانس بهتری برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاییز. اما او گفت که او می خواهد به زور بایدن برای مقابله با مسائل مربوط به نابرابری اقتصادی و دیگر مسائل مهم برای ساندرز’ حامیان.

او گفت که او برنامه ریزی برای انجام این کار در بحث برنامه ریزی شده با بایدن روز یکشنبه.

ساندرز نیست آدرس حامیان علنی سه شنبه شب. فشار در حال رشد بوده است به او برای پایان دادن به ریاست جمهوری پیشنهاد و کار برای متحد کردن حزب در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de