Benefield: پیروزی ورقه دور از کاردینال نیومن در NCS آخر

هیچ استدلال از کاردینال نیومن تاریخ Mariah هریس.

“من می خواهم بگویم این تفاوت بزرگ که در دفاع ما” هریس گفت. “ما اجازه بسیاری از layups رفتن توسط در سه ماهه گذشته است. متاسفانه برخی از بازیکنان از جمله خود من … ما می تواند بدست کمک ما می توانست در شروع به پریدن کرد ، دست راست و درست را متوقف و آنها را از گرفتن باز layups چرا که آنچه کشته ما است.”

هریس تا به حال 12 امتیاز و پنج تخته است.

کاردینالز junior Aysia Dural تا به حال یک شب فوق العاده ای چیدن خیلی توپ-رسیدگی به وظایف در انتخاب غیاب. اما او نیز بزرگ روی تخته گرفتن 10 پرتاب ریباند به رفتن با او نه امتیاز.

“در پایان در آخرین ثانیه, دقیقه, ما نیاز به تمرکز بر دفاع از ما و است که می تواند ساخته شده اند تفاوت زیادی” Dural گفت.

“ما تلاش کمی در مطبوعات” او گفت:. “من فقط فکر می کنم ما نیاز به برقراری ارتباط کمی بیشتر. ما معمولا بسیار خوب در مطبوعات و من فکر می کنم ما تا به حال همه که انرژی و آدرنالین رفتن را از طریق ما.”

ارشد اما نردبی نیز dinged برای یک زن و شوهر از سریع fouls اما هنوز هم شش ریباند و 11 امتیاز.

در 49-49 و با 4:39 بازی, انتخاب, بازگشت, بازی پرستاری که چهارم ناپاک. اما در همراهی با شب theme او سوت کشید برای او پنجمین و آخرین ناپاک 70 ثانیه پس از در آمدن به عنوان او رفت و برای خود دوباره بجای اول برگشتن. که در آن نقطه کاردینالز از دست داده بودند 54-52 و انتخاب تا به حال فقط پنج امتیاز.

دیدن انتخاب یک صندلی — دوباره — خلبانان موقت سر مربی برایان ساتو تنظیم مجدد کامل-دادگاه مطبوعات.

گرفتن دست خود را برای از دست دادن سوم از فصل — کاردینالز در حال حاضر 28-3 و هنوز هم سوار رکورد بهترین برنامه تا کنون وارد شده بود یک قرص تلخ. آنها نمی بینم خود را به عنوان underdogs با وجود شماره 3 دانه و احساس نمی مانند یک داستان سیندرلایی مورد ضرب و شتم توانا Salesian به از اینجا دریافت کنید.

“این جایی است که ما انتظار داریم به” Mertle گفت. “ما فکر می کنیم ما در اینجا حضور دارند. ما می دانیم که ما در اینجا حضور دارند.”

و بعد از توقف NorCal دولت منطقه ای مسابقات است. کاردینالز به دست آورده اتوماتیک اسکله داشتن قرار داده شده در بخش اما جایی که آنها خواهد کشت نمی توان اعلام کرد تا روز یکشنبه. پس از بازی Mertle ارائه هیچ پیش بینی.

“وجود دارد هیچ نقطه ای در تلاش برای پیش بینی,” او گفت:. “ما مشتاقانه منتظر روز شنبه و ما را از وجود دارد.”

برای Harris, از دست دادن جمعه شد و گریست برای خرد کردن که NorCal مسابقات را در هفته آینده.

“این بسیار ناامید کننده بود,” او گفت:. “من می دانم که برخی از هم تیمی های من واقعا نقل مکان کرد و با آن و من می دانم که ما همه می خواهم به حفاری و بهتر است. ناامیدی — آن را مانند یک مانع بزرگ برای ما است. ما می رویم به دریافت بیش از آن و ما در حال رفتن به آمده به عقب در هفته آینده و تمرین سخت و آماده برای دولت آینده مسابقات است.”

شما می توانید رسیدن به کارکنان نویس کری Benefield در 707-526-8671 و در [email protected] در توییتر @benefield و Instagram @کری.benefield. پادکست در آیتونز و ساوندکلاود “اضافه کاری با کری Benefield.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>