Benefield: Veteran Vikings رسیدن به NCS hoops عنوان بازی بیش از افزایش رانچو

آن را تبدیل به دو whammy برای وایکینگ ها. بر برداشت چهارم ناپاک با 4:23 بازی در سه ماهه سوم و ارشد گارد نقطه Ciarah Michalik کردم چهارم — فنی — برای بازجویی مقامات تماس در Barr. و فقط می خواهم که یک-دو پانچ برای وایکینگ ها بود کنار با این نمره در 34-20.

اما در Cougars موفق به سرمایه گذاری. جفت نشسته تا 6:37 بازی در چهارم — اما نه تنها این خانمها بالغ را از دست ندهید یک فرصت برای ایجاد یک دندانه در رهبری آنها را دیدم آن را رشد. آن 42-28 هنگامی که بار و Michalik به عمل بازگشت.

اما هشت ثانیه پس از بازگشت به بازی Michalik خراب رانچو را Tatum Maytorena و بلافاصله مماشات به وایکینگ ها ” نیمکت دانستن شب او بود. او به پایان رسید و با چهار امتیاز.

آنا شولتز بود نه امتیاز برای وایکینگها و تا به حال یک شب خوب در دفاع از تمامیت خانمها بالغ,’ قوی ترین گلزن, دوم Keyonee نیل. نیل به حال 11 امتیاز و 10 تخته.

“ما سعی کردیم به او” Vikings مربی داریل LaBlue گفت. “من فقط فکر می کنیم می تواند نیروی خود را به یک راننده, سقوط کمی و پا زدن. ما ساخته شده آن را سخت برای او به گرفتن عکس. شما در حال رفتن هرگز برای جلوگیری از به ثمر رساندن ما فقط امید ما می تواند او را در نوجوانان است.”

ارشد لسلی Bejaran قرار داده تا هشت نکته برای چت کردن و برداشت هفت ریباند در حالی که دانشجوی سال دوم نائومی Duport ارشد جادا Buckley و تاریخ Teiya Reviews همه تا به حال چهار امتیاز در هر.

LaBlue اعتبار وایکینگها’ دفاع مقام مسئول که جرم تا به حال مشکل پیدا کردن یک شیار.

“ما در سمت چپ بسیاری از نقاط در لبه” LaBlue گفت. “ما بیش از 17 بار توپ. شما به نوبه خود توپ بیش از 17 بار شما معمولا نمی برد. “

این تقریبا همان ضریب اطمینان در طرف دیگر ،

“ما نمی شوت بسیار خوبی در همه. آنها نوع کنترل تخته در نیمه اول و ما تا به حال یک تن از گردش. گردش واقعا کشته ما امشب” نیوتن گفت. “آنها خوب دفاع و آنها نوک بسیاری از ما عکس و شاید به همین دلیل است که ما نمی شوت بسیار خوبی است.”

پاشنه trailed کل بازی اما در سه ماهه دوم آنها کنار هم قرار دادن نزدیکترین چیز به یک اجرای آنها تا به حال ginned تا تمام شب. آنها بسته شده بود که منجر به تک رقمی اما در فینال دوم از نیم junior لورن Schank راه اندازی یک سه — آن را یک شات نه تقلا کردن — و آن را پاره پاره طریق شبکه به عنوان زنگ صدا.

ناگهان که نه نقطه منجر شد 12 و حاصل کار دو نمره نگاه کمی بیشتر دلهره آور برای خانمها بالغ: 30-18.

وایکینگ ها صرفا تمدید سرب به عنوان بازی عینک حتی با دو بار و Michalik نشسته روی نیمکت با ناپاک مشکل است.

“تیم های خوب پیدا کردن یک راه برای پیروزی در هنگامی که آنها را بازی نمی کند خود را” LaBlue گفت. “این فقط به نظر می رسید کمی تنبل امشب … فقط بازی نیست راه ما باید داشته باشد.”

آنها تنها چند روز تا لرزش آن را خاموش. بعدی ؟ بالا-کشت گردشگاه عمومی بالا اورلئانز که ازطریق شماره 5 ردوود 61-53 سه شنبه شب. نهایی برگزار خواهد شد یا جمعه یا شنبه — جزئیات برنامه ریزی شده بود اعلام کرد شنبه شب.

گردشگاه عمومی است 23-5 کلی و رفت 7-3 به پایان برده برای دوم با ناحیهای در شمال غربی ایتالیا در لیگ است که ویژگی های نیروی عظیم منهدم کننده اسقف o’dowd.

“من به آنها گفتم قبل از این بازی این است که اگر ما می توانید گذشته این بازی شما در حال بازی برای یک نهایی یک NCS نهایی که اتفاق نمی افتد اغلب. و سپس به واجد شرایط برای دریافت به NorCal برای چهارمین سال متوالی است که کاملا یک دستاورد بنابراین من بسیار افتخار از آنها” LaBlue گفت.

نیوتن هم ابراز غرور و افتخار در تیم ملی خود را. بدون آنها نمی برد و هیچ نبود قویترین بازی آنها را با هم تمام فصل اما برای خانمها بالغ تیم ملی به رقیب این در بخش مسابقات جایزه است در واقع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>