Benefield: سانتا رزا مرد از گام گذاشتن در سفر استقامت

در آن مسابقه او به معنای واقعی کلمه سوخته از طریق چند جفت تقویت دستکش. وقتی صندلی را نمی تواند بیش از این شیب دار گل آلود بخش او پریدند بیرون از صندلی کشیده و آن را پشت سر او گاهی با طول طناب است.

ویدئو وجود دارد شناور در سراسر اینترنت خود را به پایان برساند. آن را سخت به بگویید, ساعت, اما آن را به وضوح در شب. Kajlich دارای یک سر لامپ بیش کلاه خود مردم در خیابان در حال برگزاری چراغ قوه. نمرات از مردم دیده و شنیده تشویق او به عنوان دور گوشه و معافیت نوار سلاح مطرح شده است. مردم شعار “آندره! آندره! Andre!” با یک پرتغالی اهنگ. بسیاری از مردم در قاب در حال گریه. نه Kajlich. لبخند او بزرگ است.

“همه این افراد mate همه این افراد در اینجا برای شما” کسی که از دوربین می گوید که مردم در پاک کردن چهره خود و در آغوش بگیرید.

“با عرض پوزش من شما صبر کنید تا زمانی” Kajlich می گوید: هنوز هم لبخند بر لب.

ماریانا و آندره Kajlich شده اند با هم 13 سال و برای ازدواج 10.

“او دارای یک شخصیت ثابت. او دریافت نمی کند افسرده یا ناراضی یا فراوان. من خیلی حسادت است که در مورد او” ماریانا گفت: در مورد شوهرش.

او را دیدم دانه های کاشته شده برای LowestHighest پروژه پس از Kajlich اولین handcyclist برای همیشه پایان مسابقه در سراسر امریکا ، لقب “جهان سخت ترین مسابقه دوچرخه سواری,” مسابقه شروع می شود در Oceanside, هل 3,000 مایل شرق و پس از اتمام در آناپولیس مریلند. وجود دارد 175,000 پا از بالا رفتن.

“من فکر می کنم در مغز او پس از مسابقه در سراسر امریکا او نیاز به یکی دیگر از چیزی بزرگ است,” او گفت:.

این LowestHighest پروژه است که به وضوح یک چیز بزرگ.

Kajlich رهبری یک تیم با دیگر ورزشکاران هر یک از آنها دارای یک چالش فیزیکی. محمد Lahna متولد بدون استخوان ران در پای راست خود را و تکمیل Kona مرد آهنین در هاوایی Norseman Xtreme مسابقات سه گانه در نروژ و ماراتن des Sables در مراکش. لوکاس Onan است توسعه نیافته بازوی چپ که اساسا غیر قابل استفاده. اسکی مربی Onan به دست آورده moniker “Leadman” پس از اتمام Leadville 100 دنباله اجرا در کلرادو Leadville 100 دوچرخه کوهستان نژاد و Leadville دنباله دار مسابقه دو ماراتون.

آنها خواهد پیوست توسط برایان نلسون خواهد شد که فیلم سفر و اجرای رسانه های اجتماعی به روز رسانی. بعد از آن حزب خواهد شد عبارتند از تصویربردار پابلو Durana. اما سوار از Laguna Del کربن در آرژانتین 2000 مایل در سراسر پاتاگونیا و سپس صعود تا 22,840 پا آکونکاگوا (بلندترین کوه در نیمکره جنوبی) خواهد بود به طور کامل خود پشتیبانی می کند.

Kajlich چپ سانتا رزا جمعه و برنامه ریزی شده به جریان یکشنبه.

اگر موفق او امیدوار است این خواهد بود که یک قسمت از ساخت همان بازحمت حرکت کردن از پایین ترین به بالاترین نقاط در تمام هفت قاره است. آن را یک شاهکار هیچ کس انجام, او گفت:.

“در نهایت ما می خواهیم به رفتن به بعدی قاره و بعد تا زمانی که ما انجام داده اند و همه آنها را که هرگز انجام شده است, دوره,” او گفت:.

در جلو از کل پروژه است Kajlich ارادت به چالش کشیده ورزشکاران پایه و اساس است. زمانی که Kajlich برنده اول در مسابقه اصلی او رد صلاحیت شد برای بودن در یک unsanctioned handcycle. CAF اهدا مقررات دکل.

“در واقع آنها کمک به افراد مبتلا به معلولیت دریافت دنده و تجهیزات آنها نیاز به زندگی می کنند یک زندگی فعال” او گفت:. “شما اساسا نیاز به یک جفت کفش و یک ورزشکار هستید. من به دنبال در یک گران قیمت صندلی چرخدار و یا گران قیمت در حال اجرا پا اگر شما معیوب است که می تواند اجرا شود و هزینه های آن هستند و هرگز تحت پوشش بیمه است.”

کمک های مالی به CAF کمک به صندوق بین المللی کمک های مالی برای تجهیزات سفر و مربیگری برای همه ورزشکاران است.

“این جامعه است که آنها ساخته شده اند هر دو سفت و افرادی که در انجام کارهای کمی متفاوت شده است بسیار مدبر برای یادگیری و رشد” او گفت:.

Kajlich نیز نمی خواهد ذهن اگر این سفر و هر گونه سفر او طول می کشد در تغییر درک مردم از چه می تواند باشد و شاید که می توانید انجام دهید.

او نام این پروژه LowestHighest برای یک دلیل. مطمئن شوید که آن را بازحمت حرکت کردن از پایین ترین نقطه بر روی قاره به بالاترین اما این چیزی بیشتر.

“ما در حال سفر از پایین ترین نقطه به بالاترین نقطه و همه در برخی از راه شکل یا فرم” او گفت:. “آن را نمی ممکن است مطلق پایین ترین اما وجود دارد (در حال) قله ها و دره ها و, بسیاری از ما در زندگی این است که بین این دو — امیدوارم در راه است.”

شما می توانید رسیدن به کارکنان نویس کری Benefield در 707-526-8671 یا [email protected] در توییتر @benefield و در Instagram در کری.benefield.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>