Benefield: دبستان و میدانی مربیان ترس فصل از دست خواهد رفت

ماریا Carrillo بالا و میدانی مربی گرگ Fogg زد تیم خود را از طریق یک تمرین پنج شنبه انجام برخی از آخرین لحظه آمادگی برای سواحل شمال مسیر پر زرق و برق روز شنبه در مونتگمری ، او تا به حال تنها یک دانش سطحی از ورزشکاران چپ در مسیر هنگامی که او کلمه ای که روز شنبه در دیدار لغو شد و با آن شاید بقیه دبستان و میدانی فصل است.

لغو و تعویق در صورت گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس دیگر پرداختن به حوادث اتفاق می افتد آخر این هفته یا این ماه اما در حال حاضر این فصل است. بهار ورزشی دبستان فصل بسیار در شک و تردید.

“ما در انتظار هستند به طور نامحدود” فاگ گفت. “من واقعا در تلاش برای آماده سازی آنها برای همه چیز منتفی شود.”

شیوه ها و تمرینات شده اند nixed تا زمانی که همه 10 CIF کمیسیون در روز سه شنبه به تصمیم می گیرید که چگونه و یا اگر بهار, ورزش های نجومی برای ده ها هزار نفر از کالیفرنیا دبیرستان ورزشکاران می توانید بروید. مدارس و مناطق با اقتدار بیش از به طور منظم فصل مسابقات اما بخش و مقامات دولتی نظارت postseason. و به عنوان بخش و دولت می رود, بنابراین, به احتمال زیاد خواهد شد در منطقه مقامات بروید. ترجمه: دو روز CIF نشست سه شنبه و چهارشنبه خواهد شد به احتمال بسیار زیاد تصمیم می گیرید سرنوشت بهار ورزش است.

مربیان خواسته برای آماده سازی ورزشکاران خود را برای بسیاری از چیزهای — تمرینات سخت بازی ها, درد مقعد ضرر و زیان است. اما برای آماده شدن برای یک پایان ناگهانی به فصل و شاید یک حرفه ای متفاوت است انتساب به طور کامل.

و هیچ کس در دفاع از هر گونه “نشان می دهد باید در” پهلوانان اما این یک درد برزخ با این وجود.

“دیروز یکی از سخت ترین روز مربیگری من حرفه ای” مونتگمری و میدانی co-مربی ملودی Karpinski گفت. “این خیلی ناعادلانه برای این کودکان است.”

چرا که برای ورزشکاران منطقه آن را نه فقط در مورد کوروناویروس. آن بوده است در مورد Tubbs آتش اردوگاه آتش Kincade آتش PG&E قدرت shutoffs …

“این سه سال و نیم از یک غلتک coaster از حوادث گفت:” مونتگمری بالا را مدیر ورزشی, دین هاسکینس.

من حدس می زنم پوشش نقره ای است که مربیان باید به حال عمل به اخبار بد از رفتن به طرح و ساختمان طرح های احتمالی. Karpinski و co-مربی Bryan برادلی می دانید مته.

“ما می خواستیم به آنها بگویید که در فرد” Karpinski گفت.

به طوری که آنها خود را جمع آوری ورزشکاران هم پس از عمل و به آنها گفت برای اولین بار است که خانه خود را در دیدار روز شنبه لغو شد و دوم که در این فصل بر روی یخ. آنها را نگه دارید هیچ تمرین یا شیوه تا پس از CIF کمیسیون دیدار سه شنبه.

“ما می خواهیم به نگاه در چشمان خود را و بگو: ما در اینجا برای شما’ ” Karpinski گفت.

این واقعیت است که بهار است در هفته آینده و ورزشکاران نخواهد بود در مدرسه ممکن است نرم کردن ضربه برای برخی و یا شاید افزایش حس انزوا برای دیگران.

Fogg بود با همان شبه تیم در دیدار روز جمعه است. زمانی که او گفت: ورزشکاران که در این فصل ممکن است لغو شود وجود ندارد بسیار دیگری می گویند. وجود دارد برخی از امید شاید صرفا یک کوتاه فصل و یا برخی از تعویق اما پس از هر اصلی ورزش حرفه ای لیگ برتر به قرار دادن یک توقف به رویدادهای آن به نظر می رسید بهتر است برای آماده شدن برای بدترین.

“آنها فقط تبدیل شده و راه دور” فاگ گفت. “آنها واقعا bummed. من فکر می کنم آنها را ببینید نوشتن بر روی دیوار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im