Benefield: دبستان ثرورس نشانه رفتن کنون در این فصل

مرطوب. لغزنده است. سرد است. ایده آل نیست. وجود دارد بسیاری از توصیف از پرتاب در شرایط سالانه گربه بزرگ دو و میدانی در سانتا رزا بالا در روز شنبه — اما هیچ یک از آن مهم برای منطقه ثرورس که با قرار دادن تعداد زیادی در این دیدار که در نظر گرفته شده است غیر رسمی درب بازکن از سال 2020 دبیرستان و میدانی فصل است.

شخصی, سوابق, سوابق تحصیلی, یک زن و شوهر از مطالب به همه زمان ها ردوود امپراتوری لیست بهترینها — همه آنها هرالد چه چیزی می تواند یک بنر سال برای ورزشکاران منطقه در می اندازد.

در بحث El Molino ارشد Kassidy ثانی ظهور هشتم, بهترین زمان پرتاب در ردوود امپراتوری تاریخ با 131-پای بازی شیر یا خط. است که در فاصله فقط 18 اینچ خجالتی از او بهترین شخصی (ثانی نشسته هفتم در همه زمان لیست). درست پشت سر او بود Piner است سامانتا Ainlay یک کاربر که خرد مدرسه رکورد با یک پرتاب از 124 فوت 2 اینچ به اندازه کافی خوب برای 19 تمام وقت. مدرسه رکورد در Piner شده بود 120 فوت و 10 اینچ مجموعه در سال 1986 توسط Becky Barragan.

بد نیست برای زیر شرایط مطلوب.

“آن را بسیار نرم و صاف کردن, حلقه بسیار مرطوب” گفت: Piner را می اندازد مربی جان Sisseck. “حلقه کردم و به سر او به دلیل چگونه مرطوب آن بود.”

و هنوز هم Ainlay جای کسی را گرفتن رکوردی که 34 سال است. Sisseck گفت: بیشتر وجود دارد که آن را از آمد.

“124 نمی خواهد به نظر می رسد مانند هر چیزی. من انتظار 140 سال جاری,” او گفت:.

برای مرجع 140 پا را Ainlay سوم در همه زمان فهرست. اما Sani که فقط امضا به رقابت برای UC ایروین در سال آینده ممکن است چیزی برای گفتن در مورد آن. او شخصی-بهترین پرتاب 132 پا, 6 اینچ. دو خواهد سر به سر در مارس 8 در سه دیدار با ماریا کاریلو در ال ملینو.

El Molino و میدانی مربی Ryan هاپکینز گفت ثانی قصد ندارد در نشستن در هفتم که در لیست.

در واقع ارشد نا امید شده بود در روز شنبه با وجود پیروزی در بحث و دوم-پایان محل پشت یوکیاه را دانیل کانینگهام در شات قرار داده است.

“برای من ؟ من خوشحال هستم” هاپکینز گفت: Sani نتایج این در اوایل فصل. “برای او نیست. او نا امید شده است.”

همچنین برای مرجع با توجه به هاپکینز ثانی این بحث تلاش پنج شنبه است که در حدود 20 فوت بهتر آنچه او پرتاب در این نقطه از فصل گذشته یک فصل است که پیگیری ناظران ممکن است به یاد داشته باشید خود را به دست آورده یک نقطه در CIF دولت و میدانی قهرمانی در مه.

هاپکینز گفته او “خوب کمی بحث” پس از ثانی به نظر می رسد به “انرژی پایین” را به گلوله قرار داده و عملکرد قبل از او انداخت بحث است.

اما یوکیاه را کانینگهام ممکن است تا به حال چیزی برای انجام با آن بیش از حد.

کانینگهام ارشد, زمان اولین بار در شات با قرار دادن 37 پا 1.25 اینچ و در انجام سمان Wildcats مربی Coreena کریستنسن باور است که کانینگهام خواهد شد و هر دو آن را به وزارت امور خارجه دیدار و شرکت در یک دهه گذشته-مدرسه رکورد در شات قرار داده که مربی خودش را تنظیم کنید.

“من فکر می کنم آن را به مربی کسی به شکستن رکورد” کریستنسن گفت: از 43-پا 1.75 اینچ علامت او مجموعه در سال 1993. “من فکر می کنم این امر می تواند عجیب و غریب آن را به کسی که کار نمی کند اما من می دانم که او اخلاق کاری. من می خواهم تا برای او خوشحال می شود قادر به دریافت این رکورد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de