Benefield: یکی از سمت راست حرکت می فرستد مونتگمری پسران به NorCal فوتبال آخر

فوتبال یک بازی از یک میلیون لمس کوچک و لحظات و یک بازی است که به ندرت تعریف شده توسط یک تک بازی است.

اما نه هرگز.

شماره 2 دبیرستان مونتگمری را 1-0 برنده بیش از پنج شنبه در بازدید از شماره 3 بلارمین کالج دبستان در نیمه نهایی بازی NorCal من بخش پسران مسابقات فوتبال تعریف شده توسط یک تک بازی است.

در واپسین ثانیه های نیمه اول با وایکینگ ها تا 1-0 با تشکر و در عین حال یکی دیگر از هدف درخشان توسط ارشد زاک trish witkowski وایکینگ ها موفق به کسب یک ضربه آزاد در فاصله قابل توجه از زنگ’ هدف است. آن را یک فرصت برای ایجاد یک بازی و شاید قرار دادن این تیم در خانه تا 2-0 به اندازه کافی برای تزریق یک تن از اعتماد به نفس به وایکینگ ها به عنوان حاصل کار دو تیم.

اما ارشد کوین ولش بود که پویا بازیساز و مدافع همه شب نمی توانید با لمس سمت راست روی ضربه آزاد و آن را تبدیل به یک فوری ضدحمله توسط بلارمین.

زنگ مهاجم ضرب و شتم Vikings مدافع گابریل گرررو و سپس Vikings دروازه بان Emanuel پدیللا که در اخرین تلاش برای نگه داشتن توپ از خالص افتاد تا زنگ’ مهاجم. کارت زرد. Padilla —صاحب 14 shutouts این فصل مجبور به ترک این زمینه است. بدتر هنوز, تنها بازی او تا به حال به دست ؟ یک ضربه پنالتی.

خوش آمدید به بازی دوم مارتین کورتز.

کورتز تا به حال دیده نشده اقدام در هفته. تنها زمانی او شده است می خواهم در این زمینه در این فصل در بازی های لیگ که قفل شد. به گام به NorCal بازی نیمه نهایی در برابر لشکر من دفاع از قهرمان بلارمین زنگ در مجازات و پا زدن وضعیت است یا چیزهای رویاها یا گیری از کابوس.

این دانشجوی سال دوم بود که حتی با پوشیدن دستکش خود را زمانی که نام او به نام مماشات به جعبه به عنوان وایکینگ ها طرفداران roared نارضایتی خود را در تماس است. کورتز در زمان جای خود را در مقابل بلارمین ارشد جهان سیف که با قرار دادن توپ در نقطه ای. سوت منفجر کرد. Siefollahi زده و توپ را به سمت راست او کورتز مانده است. کورتز رفت سمت چپ بیش از حد.

“در ابتدا من گفتم: ‘من آن را ذخیره کنید و یا آن را فقط رفتن زیر من؟’ اما من نگاه بیش از آن در دست من است و من فقط نگاه کنید همه در حال آمدن به سمت من” کورتز گفت.

او نورد بیش از یک بار آن را فقط به مطمئن شوید آن وجود دارد.

“فقط یک احساس شگفت انگیز,” او گفت:.

این بازی 80 دقیقه, فوق العاده ناشی از خست Vikings دفاع قرار داده و در عین حال یکی دیگر از shutout, trish witkowski گل گوهر یک هدف در 12 دقیقه که معلوم بود به اندازه کافی برای ارسال وایکینگ ها از طریق به نهایی —اما مونتگمری را پشتیبان گیری دروازه بان, یک مرد که می پوشد یک فیلد شماره 12 خود حافظ نیوجرسی بود قهرمان پنج شنبه.

“شانس هستند بنابراین در برابر شما” Vikings مربی جان Schwan گفت: هر حافظ ساخت مجازات نجات دهد. “نرخ تبدیل است آنچه در آن است برای یک دلیل.

“برای نشستن بر روی نیمکت و پس از آن به معنای واقعی کلمه یک دقیقه پس از دریافت زمین از شما خواسته به انجام این کار در حالت نیمه نهایی مسابقه به عنوان یک دانشجوی سال دوم?” او گفت: تکان دادن سر خود را.

لحظه ای بود که تقریبا غیر قابل تصور است. اگر Siefollahi نمرات که هدف کل بازی تغییر میکند. نه فقط شتاب اما چگونه وایکینگ ها بازی و که در آن و چه نوع از حمله آنها به ارمغان بیاورد. برای یک تیم است که باعث شده است تا تقریبا در هر دقیقه از هر بازی در این فصل آن را محوری آنها را به قلمرو ناآشنا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>