Benefield: Montgomery فوتبال تیم های مشتاق برای بیشتر دوقلو پس از پیروزی در حذفی افتتاحیه

آن دو سربرگ است که احساس مانند دو چشم انداز برای دبیرستان مونتگمری فوتبال جمعه شب است.

دختران شماره 1 دانه در سواحل شمال بخش تقسیم 2 مسابقات است.

پسران شماره 1 دانه در سواحل شمال بخش بخش 1 مسابقات است.

هر دو تیم به میزبانی شماره 16 دانه در دور باز جمعه شب.

هر دو تیم به رهبری 2-0 در نیمه.

هر دو تیم برنده 3-0.

هر دو تیم می تواند برنده مقدار زیادی بیشتر است.

در اولین بازی شب دختران تیم ملی رو 2-0 در بازدید از شماره 16 دانه Washington Huskies از در 10 دقیقه اول. وایکینگ ها به نظر می رسید تقریبا مبهوت سهولت که در آن آنها ترک خورده بازدیدکنندگان پشت خط. اما به ثمر رساند و سپس آهسته و باقی مانده آن را 2-0 در نیمه.

پسران مشابه داستان تا 2-0 بیش از شماره 16 دانه Foothill بالا با فرصت کافی را که مزیت بسیار بیشتر است.

هر طرف tinkered, tinkered, tinkered در مقابل هدف مخالفان هر دو طرف در تلاش برای ایجاد همه چیز نگاه زرق و برق دار که بسیار کمی به هدف را انجام داده اند فقط خوب است.

“وجود دارد (در حال) برای رفتن به زمانی که آنها سعی کنید به انجام بیش از حد” پسران مربی جان Schwan گفت.

وایکینگ ها هستند تا چکیدن با استعداد است که آن سخت است نه به سعی کنید به سادگی یک شاهکار با هر حمله. پسران 98 گل در 21 بازی. نود و هشت. اهداف مجاز است ؟ فقط به عنوان موثر: 10. آن را به حال شده است در هشت بازی از یک تیم به ثمر رساند در آنها را تا زمانی که رانچو Cotate شکست طلسم و بازی وایکینگ ها را به یک 1-1 کراوات در بازی نهایی از شمال خلیج لیگ-بلوط بخش بازی.

اما در همان هشت بازی span آنها 41 گل به ثمر رساند.

این یک تیم است که می تواند به وضوح پیدا کردن خالص و در عین حال در شب چهارشنبه پسران گاهی اوقات تلاش برای انجام این کار — حتی اگر نهایی شد 3-0. آن می توانست خیلی بیشتر کج به پایان برسد تا به حال برخی از نمایشنامه به پایان رسید با یک اعتصاب به جای یک تماس بیش از حد بسیاری از.

اما این یک مشکل است که Schwan برای تلفن های موبایل مانند او مایل به گرفتن به عنوان همتای خود در girls’ جانبی, پت مک دونالد.

شد تا در واشنگتن بالا 2-0 در عرض 10 دقیقه. این نگاه به یک حمام خون اولیه است. و پس از آن آمد سرهم بند مشکل همان چیزی است که مبتلا پسران در اواخر بازی.

“بدیهی است که ما باید برای پایان بهتر” مک دونالد گفت.

“ما نمی قرار داده و آنها را دور در نیمه اول مثل ما احتمالا باید, اما برای آنها خوب است. آنها بازی خود را (ته) و دروازه بان خود را شگفت انگیز است,” او گفت:. “او را نگه داشته و آنها را در بازی.”

او در بخشی. اما وایکینگ ها به برخی از هدیه, هم, حسن نیت ارائه میدهد از عکس که ضربه او را در اعداد است.

اما پیدا کردن هر نوع گسل در دو برد روز شنبه به نظر می رسد تقریبا احمقانه است. شکایت در مورد از دست رفته عکس در یک 3-0 برنده می شود ؟ هنوز هم این بود که بازی 1 یک حذفی خرد کردن. بخشی از حفظ تمرکز پیدا کردن چیزهایی برای سفت کردن.

“گاهی اوقات آن را احساس می کند مانند ما نیاز به بازی بیش از حد با توپ و که پایان نهایی” گفت: ارشد زاک trish witkowski که به ثمر رساند وایکینگها’ اول دو گل. “شما را به نهایی بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>