Benefield: Montgomery دختران قدرت به NCS بسکتبال نیمه نهایی

اگر مونتگمری Vikings دختران بسکتبال مربی داریل LaBlue هوشمند است او را preorder یک سینی ترکیه ساندویچ قبل از شماره 2-بذر وایکینگ ها بازی شماره 6 رانچو Cotate روز سه شنبه در مرحله نیمه نهایی از سواحل شمال بخش تقسیم 2 مسابقات است.

چرا ترکیه ؟ زیرا ارشد Ashleigh بر بستری پس از وایکینگ ها در زمان جدا No. 7 نیوآرک یادبود 49-33 در خانه در شب جمعه که او انداخت احتیاط و خطر ترکیه تریپتوفان مواد غذایی کما به باد و خوردن یک ساندویچ بوقلمون قبل از بازی. او حتی copped به احساس کمی خسته شده قبل از باز کردن نوک.

اگر شب جمعه بود خسته Ashleigh بر هیچ Vikings حریف در حال رفتن به می خواهید به صورت پمپ-تا Ashleigh Barr.

ارشد پست بازیکن roared به یک خیره کننده در نیمه اول عملکرد با یک آمار خط تا پر, آن را به سختی مناسب در یک استاندارد گلزن نوت بوک: 16 امتیاز نه پرتاب ریباند. با این بازی به وضوح در دست او تمام شب را با یک بازی-بالا 22 امتیاز و 15 ریباند.

“من بسیار خسته بود,” او گفت: همه لبخند postgame. “مادر من به من گفتن, ‘خوردن بعضی از ترکیه و گفتم مادر شما می دانید که چگونه مردم همیشه می گویند ترکیه, شما می دانم که باعث می شود شما خسته می شوند.’ و او را مانند “هیچ هیچ هیچ” و پس از آن زمانی که من در من خوب بود. خوب بود.”

آن را همیشه. آن را بیش از خوب است. نیوآرک یادبود خانمها بالغ می دانستم که او بود و آمدن او به ثمر رساند بیش از 400 امتیاز در این فصل — اما آنها تا به حال هیچ پاسخ برای او. به پایان سه ماهه اول بر برداشت ارتجاعی رفت تا برای قرار دادن به عقب و از دست رفته است. او پس از آن بالا رفت و در آنچه مانند نگاه یک والیبال مجموعه تحت فشار قرار دادند و توپ را به بالا و در. وایکینگ ها 17 خانمها بالغ 8.

پاشنه نمی خواهد نمره هشت دقیقه بیشتر. آنها را دریافت نمی کند یک نقطه در سه ماهه دوم و تنها پشت در هیئت مدیره و نه ثانیه به سه ماهه سوم در یک پرتاب آزاد به آن را 33-9.

“هنگامی که شما را که بسیاری از نقاط و نمی خواد با آنها ادبانه آن را سخت به حفاری خود را سوراخ و بازگشت از آن” نیوآرک یادبود مربی داریل رینا گفت.

پاشنه سعی کردم یک منطقه آرام بر سقوط تا سه بازیکن در داخل اما او فقط به عنوان راحت در حال حرکت را از زیر سبد و گرفتن عکس های میانی. و هنگامی که بیش از حد بسیاری از خانمها بالغ zeroed در بر وایکینگ ها کار می کرد توپ را به باز تیرانداز.

لورن Schank بود نه امتیاز در شب, آنا شولتز به حال هشت و گارد نقطه Ciarah Michalik تا به حال شش. و دوم الیسا آریاس, آینده نیمکت عالی بود یک شب به ثمر رساند و چهار امتیاز و گرفتن پنج پرتاب ریباند.

در پایان سه ماهه دوم زمانی که نیوآرک یادبود از جان گذشته برای دریافت یک نقطه در هیئت مدیره هر نقطه ساله مشغول به کار ساعت را برای ضربه نهایی نیم. اما با حدود هشت ثانیه باقی مانده آریاس توپ را به سرقت برده dribbled طول کف اما از دست رفته لیآپ. شولتز در دم او را برداشت ارتجاعی و خراب در او قرار داده-بازگشت تلاش با کمتر از یک ثانیه بر روی ساعت.

او یکی از دو پرتاب آزاد به پایان نیم در 33-8 و پایان دادن به نیوآرک تلاش برای جلوگیری از بسته در سه ماهه دوم. این که نوع هشت دقیقه span برای بازدید کنندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>