Benefield: Montgomery, دختران, 2nd شانس در حذفی فوتبال

“(مک دونالد) تلاش می کند به عنوان به عنوان امکان پذیر است اما ما امیدوار است تا” Cawood گفت. “ما در این وضعیت دو سال پیش بنابراین ما فکر کردم چه چیزی ما را به از دست دادن؟'”

پس از او متهور از کاپیتان خود یکشنبه شب, مک دونالد ایمیل پدر و مادر در روز پنج شنبه با جزئیات در این فرآیند است. در روز جمعه این تیم تا به حال یک جلسه در ناهار به بیش هنوز هم بیشتر رویه جزئیات. این تصمیم را نمی توان اعلام کرد تا روز یکشنبه.

مک دونالد نمی خواهید برای متقاعد کردن هر کسی است. “آنها رو به می خواهید به نشان می دهد تا,” او گفت:.

در آن جلسه وقتی که بحث تبدیل به اینکه آیا یا نه برای برگزاری یک تمرین شنبه در حالی که این تیم در یک الگوی برگزاری وایکینگ ها تمام شد ،

“همه گفتند:” بله “سپس ما فقط شروع به بحث در مورد بار” Cawood گفت:.

معلوم است که با وجود تیم ستارگان شیمی وجود دارد باقی می ماند عمیق تقسیم بیش از آنچه معقول و منطقی است ساعت را نشان می دهد و کار کردن در یک آخر هفته صبح.

“ما می دانستیم که اگر ما در دریافت پیشنهاد, ما می خواهم به در آمده آماده” روزنبام گفت. “ما سخت کار می کرد و چیزی تغییر نکرد.”

مک دونالد اختلافات این فقط یک کمی. موسقی در عمل از آنها حمایت کردن کمی. به شلاق در حال حاضر ؟ احمقانه, او گفت:. او فقط می خواستم بازیکنان خود را برای لذت بردن از پتانسیل صرف احتمال — که آنها می خواهم به بازی در. او goaded تیم خود را با این: “بیایید اجازه نمی پسران را همه سرگرم کننده است.”

“پسر” هستند البته مونتگمری پسران تیم ملی که موفق به کسب NCS بخش 1 تاج شنبه شب — سوم خود را مستقیم به عنوان بخش. مونتگمری زمینه شده است خانه را به یک سری از doubleheaders با پسران بازی و پس از آن دختران و یا بالعکس.

“ما می خواستیم به یکی از بزرگ مونتگمری واحد” Cawood گفت. “ما همه می خواستم ببینم هر کس موفق شود.”

یکشنبه بعد از ظهر براکت منتشر شد. وایکینگ دختران بودند. آنها زندگی می کنند به بازی یکی دیگر از روز.

تنها نیک در شین از این داستان بود کاهش یافته به بخش سوم. بله آنها منعکس در ناراحتی در بخش نیمه نهایی, اما آنها همچنین ضرب و شتم بخش II top دانه تملپیس, 3-0 در این فصل است. آنها تقسیم دو بازی با بخش دوم پنجم-کشت کاردینال نیومن و برنده یک و دو به Carrillo که به دست آورده No. 6 دانه در بخش II.

در حالی که نیومن کاهش یافت و به شماره 4 دانه Ponderosa شنبه شب Carrillo ناراحت No. 3 Los Gatos و سر به جنوبی بازی شماره 2 کلوویس پنج شنبه شب در تلاش خود را برای NorCal عنوان.

وایکینگ ها موجب خود شماره 2 دانه میزبانی شماره 7 بنوا مسیحی شنبه و رفتار آنها را به راحتی 5-0.

مک دونالد امیدوار بود اویزان انداز بازی Mountain View — این تیم که منعکس آنها را از NorCals فصل گذشته در ضربات پنالتی — اما No. 1 دانه اسپارتها ناراحت شدند سه شنبه شب با شماره 8 Burlingame بالا است.

روزنبام گفت: این وایکینگ ها نیازی به هدف تیم در این نقطه است.

“من شخصا برای من مهم نیست که بازی کنیم” او گفت:. “من فقط هیجان زده ما در حال بازی دوباره به عنوان یک تیم است. ما همه bawling چشم ما اما زمانی که ما مناسب (سه شنبه) آن متفاوت پرنیان از طریق تیم … نه به هر چیزی را مسلم و به بسیاری از فرصت های ما را دریافت کنید.”

مک دونالد نیست شکایت یا نه. و او به دنبال به جلو به بازی دوباره — در خانه — پنج شنبه. وایکینگ ها میزبان شماره 6 برادران مسیحی در 4 p. m.

“آن مطمئن ضربان پایان فصل چهار شنبه شب” او گفت:.

Cawood گفت: تنفس زندگی جدید به فصل خود را در چند روز گذشته به نظر می رسید تقریبا سورئال.

“ما در حال حاضر گریه آن را از سیستم های ما,” او گفت:.

“سه شنبه شب گرم کردن آن واقعا عجیب و غریب از آنجا که من در صحبت کردن با Abria (Brooker) و Micky گفت: ‘این نباید اتفاق می افتد.’

“این عجیب و غریب بود به عقب در این زمینه اما در همان زمان برای ما آن را احساس می کنیم آینده را به عنوان سالمندان, قسمت دوم,” او گفت:. “من واقعا خدا را شکر.”

به عنوان Cawood اشاره کرد نه همه می شود شانس دوم — تا زمانی که آنها می آیند از آن عاقلانه به آنها را.

“به ما داده شده است یک شانس دوم” او گفت:. “نود و نه نفر از 100 نیست.”

شما می توانید رسیدن به کارکنان نویس کری Benefield در 707-526-8671 یا [email protected] در توییتر @benefield و در Instagram در کری.benefield. پادکست در آیتونز و ساوندکلاود “اضافه کاری با کری Benefield.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de