Benefield: Montgomery پسران نوشتن فصل جدید با NorCal حذفی مسابقات قهرمانی

در حاصل کار دو تیم با نمره منگوله دار در 1 هر کدام Schwan صادر چالش از انواع.

“من به آنها گفتم در حاصل کار دو تیم من گفت:” اگر من به شما گفت که در ابتدای فصل شما باید 40 دقیقه را به نفع خود دولت عنوان شما را گرفته ام که در مقابله و آنها به من نگاه کرد و من می دانستم که راست و سپس ما قصد انجام آن را,” او گفت:.

به وضوح وایکینگ ها می دانند چگونه به نمره. وجود اعتماد به نفس آنها می تواند ایجاد شانس بیشتر.

“ما می دانستیم که ما می رویم به نمره در نهایت” trish witkowski گفت. “این تیم قرار داده است تا یک تن از اهداف این سال, بنابراین ما می دانستیم که آنها در حال رفتن به آمده — ما فقط به حال برای حفظ خونسردی و نگه داشتن بازی.”

و آمد آنها بود.

ترکیبی از ارشد co-کاپیتان trish witkowski و ولش قرار داده وایکینگ ها در هیئت مدیره بود اما دانشجوی سال اول Drayden پونته که تحویل این بازی برنده. و چه برنده آن بود.

با 35 دقیقه به بازی پونته زد روی پاس پایین سمت چپ و فقط در داخل گوشه ای از جعبه برش خود را مدافع در داخل و اجازه پرواز به گوشه سمت راست بالا و گذشته دست دراز غارتگر دروازه بان جری Godfryd.

بنابراین مهم بود که اعتصاب و خیلی خیلی خوشحال جشن که پونته رو ظهور در بینی توسط یک هم تیمی در طول شاد غوغا. خون شروع به جریان بود و او هرگز قادر به بازگشت به بازی.

تا 2-1 بازی هنوز قرار نیست دور. به یاد داشته باشید که غارتگران به طور متوسط بیش از چهار گل در هر بازی چند بازیکن در فهرست خود را که می تواند ارائه. در حاشیه من شنید Schwan می گویند “ما عاشق دیگری دریافت کنید.”

تاریخ میگوئل بوستس بود جایی در این زمینه که در آن نقطه, اما او باید شنیده شود. نه دقیقه بعد از پونته را اعتصاب بوستس در زمان تصویب در سمت چپ از دوم برایان چاوز, آیا چرخش با توپ بر روی پا کردم و به اندازه کافی در یک چپ پا dinger برای قرار دادن شات از طریق پاهای خود را مدافع گذشته دست Godfryd کردن پست دور و در 3-1 وایکینگ ها.

“این تیم بسیار دشوار است. در ابتدا آنها به حال ما … رفتن آنها واقعا سخت است. اما در نیمه دوم ما صادقانه فقط در آمد بیشتر تهاجمی و فقط حمله بیشتر,” او گفت:. “احترام زیادی برای آنها — بزرگ تیم بزرگ تیم است.

“ما به پایان رسید تا این تیم بهتر, در پایان,” او گفت:.

پس از بازی Schwan کار می کرد برای مهار احساسات خود را. برای برنامه ای که قرار است به یاد ماندنی اجرا — 26-0-1 رکورد چهار مستقیم North Bay لیگ عناوین و سه بخش مستقیم عناوین — NorCal عنوان یکی است که آنها را فراموش. نه در روز شنبه.

و Schwan خانواده جشن دو شنبه — Schwan دختر دهنی دید یک هافبک در وایکینگها’ دختران تیم ملی که موفق به کسب NorCal بخش سوم عنوان در سانتا رزا. اما او نمی دانست که در عین حال به عنوان تیم خود را جشن گرفتند در کارمایکل.

برای یک بازی که پخش شد تحت پی در پی بارش شدید باران که در فرجام خورشید شکسته بود از طریق و باران متوقف شد. وایکینگ ها جشن زیر کامل دو رنگین کمان که arced بیش از این زمینه است.

آنها در نهایت می تواند به توقف ،

“من خیلی خوشحالم که ما می تواند آن را صفحه اصلی” trish witkowski گفت. “ما قادر به دریافت آن انجام می شود با هم. همه چیز با هم است.”

شما می توانید رسیدن به کارکنان نویس کری Benefield در 707-526-8671 یا [email protected] در توییتر @benefield و در Instagram در کری.benefield. پادکست در آیتونز و ساوندکلاود “اضافه کاری با کری Benefield.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im