Benefield: کانلی در میان ورزشکاران تعمق در المپیک تاخیر

کانلی در حال حاضر آمار مقدماتی علامت برای 5000 متر در سال 2019 شد و گانینگ برای همین در 10 ، 000 متر در ماه ژوئن. تا به حال او ضربه 10K استاندارد است که به احتمال زیاد شده است او تمرکز برای توکیو است. اما در حال حاضر معلوم نیست به Conley اگر این استاندارد را تغییر دهید با این فرمت از سرب بود.

او ممکن است مجبور به انجام برخی از legwork دوباره. اما با هیچ مسابقه در تقویم برای آینده قابل پیش بینی حتی استانداردهای مقدماتی باید یک علامت سوال در کنار آنها.

اما بسیار واضح و روشن در تمام این سوالات کانلی سریع به گفتن نیست در میان بزرگترین مشکلات در جهان در حال حاضر.

“من در آن لحظات که در آن من آن twinges از پشیمانی برای چه خوب من احساس شده است,” او گفت:. “من سعی می کنم به نگه داشتن چشم انداز که در آن ما در سطح جهانی در این بحران است. … من نه به اجرای 10000 متر روابط عمومی است نه یک معامله بزرگ در طرح بزرگ از چیزهایی است.”

و چگونه کانلی بود احساس بود و تا حد زیادی صدمه رایگان. از او می خواهم hobbled توسط التهاب غلاف کف پا در یک پا که با راه رفتن خود را تغییر و باعث پارگی تاندون در پای دیگر. دوره نقاهت بعد از آن دو آسیب های آغاز شده در سال 2018 و کشیده به 2019, او گفت:.

او نمی تواند اجرا شود و به صورت تکه های زیادی از زمان. که نه مورد در اینجا. بنابراین کانلی قرار می دهد که از زمان آینده به حال و احساس سپاسگزار است که حتی با تمام است که اتفاق می افتد, او هنوز هم می توانید دریافت کنید و اجرا کنید.

هیچ مسابقه به هدف واقعی آموزش برنامه ریزی و برنامه ریزی شده است که تا حد زیادی به بیرون پرتاب او مایل هستند به طور ناگهانی نسبتا بدون ساختار و جاده ها رایگان. او خریداری یک دوچرخه کوهستان. او رفت و در یک دنباله اجرا در آریزونا است که می شده اند بدون هیچ مطلق به حال او خیره شده پایین بشکه المپیک محاکمه اجرا.

“من در تلاش برای لذت بردن از انجام برخی از چیزهایی که من به طور معمول نمی,” او گفت:.

و کسی چه می داند ؟ با یک سال دیگر تا تابستان بازی ها, بازی کانلی می تواند سریع تر دریافت کنید. او انجام می شود که کار تمام است.

“من خیلی بهتر ورزشکار امروز از من بود که در سال 2011 یا 2012 و من آن را پس از آن,” او گفت:. “این تجمع سال کار و پیشرفت من شده است یک ورزشکار که هرگز بزرگ پیشرفت در طول سال است.”

او در مونتگمری بالا 2000 CIF دولت قهرمانی کشور صلیب تیم. او همه بزرگ-West کنفرانس دونده در دانشگاه UC Davis.

او در مقدماتی المپیک نژاد در 5000 متر در سال 2012 — که در آن او تا به حال به مسابقه به بالا-سه پایان و آمار مقدماتی به تیم — یکی از پرچین اجرای من می توانم به یاد داشته باشید. او 10,000 متر قهرمان ملی در سال 2014 و USATF نیمه ماراتن ملی قهرمان در سال 2015. او ساخته شده او را دوم تیم المپیک دوباره در 5000 متر در سال 2016.

اما کانلی است که اعتماد به نفس او در حال بهتر شدن است. او تا به حال آمار مقدماتی در ماراتن اما فکر می کند که او هنوز هم تا به آنچه در آن طول می کشد برای هر 10 ، 000 متر یا 5000 متر. آن را سخت به شک خود را با رزومه کاری او گردد در طول سال.

و آن را سخت به شک که Conley نمی استفاده از این پنجره جدید از زمان به تعویق افتادن داده است. بله او تغییر زندگی او مثل همه ما. هیچ سفرهای روزانه به فروشگاه مواد غذایی. بدون شام با دوستان. آموزش همکاران هستند چیزی از گذشته در حال حاضر بیش از حد.

اما تمرکز باقی می ماند همان. این همیشه در مورد بازی های المپیک برای Conley. اما قبل از آن فقط در مورد در حال اجرا است.

“من دوست دارم در حال اجرا,” او گفت:.

و از همه چیز دور از او گرفته شده و از هر کس در این زمان نامشخص در حال اجرا است که یکی از آنها نیست. و برای که او آشکارا ممنون.

“قطعا وجود دارد هنوز هم برخی از سوالات باقی مانده پاسخ داده شود,” او گفت:. “بنابراین ما فقط در ادامه به اجرای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>