Benefield: مربیان کار به طرح پاییز امن ورزشی دبستان فصل

“شما تنها در تلاش برای واقعا اجرای مناسب متفکر آگاه سلامت رفتار” او گفت:.

و اداری, سردرد, کنار, جمعه بود, استقبال بعد یوسف گفت.

“واقعا عالی بود در واقع مردم و مجدد” او گفت:.

اما وجود دارد نازایی به آن همه بود که نا آشنا هستند ، وجود دارد هیچ بالا و سپاس هیچ آغوش. و خوش آمدید-پشت لبخند پنهان شد در پشت ماسک.

“آن را به گرم و فازی به عنوان ما می خواهم” جوزف گفت. “من امیدوارم که این تجربه نیست رقیق بیش از حد.”

El Molino, والیبال, مربی بکی ثانی روز سه شنبه تا به حال بدست نمی رفتن جلوتر از غرب منطقه سونوما کانتی اتحادیه دبیرستان منطقه شروع به تمرین با جوخه اما نیست کاملا مطمئن شوید که چگونه او را ادامه دهید حتی زمانی که او می کند: مطابق با اصول بهداشتی شبکه مشغول به کار در شیفت هیچ دسترسی به این ورزشگاه هیچ های توپ. لیست از قوانین است. این احساس قریب به اتفاق.

“در ذهن من من نمی دانم که چگونه این است که رفتن به کار می کنند. وجود دارد بنابراین بسیاری از دریل می توانم انجام دهم” او گفت:. “تا زمانی که ما می توانید به اشتراک گذاری تجهیزات, من حتی نمی توانید تصور کنید که ما چگونه عمل خواهد کرد.”

و به دنبال به جلو به زمانی که و اگر این شیرها به کت و شلوار و بازی او فکر می کند در مورد هیچ بالا و سپاس هیچ huddles پس از یک نقطه بدون سوت.

و ماسک برای مربیان?

“من نمی توانم تصور مربیگری با یک ماسک. من نوع یک yeller,” او گفت:.

و حتی به عنوان تابستان مطبوع برای سقوط ورزش اینچ به جلو بسیاری از مسئولان به دنبال عمیق تر به تقویم و بالقوه در قانون تغییرات مرتبط با طرفداران در بازی ها و یا مرحله بندی داخلی حوادث.

نگرانی بالا در میان بسیاری از مدیران ورزشی با توجه به North Bay لیگ کمیسر جان اسمیت صدور صورت حساب است که بدون چیزهایی مانند فروش بلیط در فوتبال و بسکتبال بازی ها و برخی از سالانه مسابقات و در دیدار در انواع ورزش های مالی خرج کردن در سراسر هیئت مدیره برای برنامه های ورزشی خواهد بود شدید.

“پول است که آنها در درجه اول دروازه رسید,” او گفت:. “اگر شما نمی توانید یک برنامه فوتبال یا بسکتبال پسران برنامه که بالاترین پول سازی, ورزش چگونه شما حتی خواهید به پرداخت برای مقامات ؟ این یک مسئله بزرگ است.”

وجود دارد در حال انجام بحث های ناقص فصول محلی-تنها مسابقات و دیگر تغییرات است که در حالی که به ظاهر رادیکال ممکن است برخی از راه ورزش مجاز به بازی در این سال, او گفت:. تمرکز CIF و بخش مقامات باقی مانده است به گفته اسمیت صدور صورت حساب به انصراف از فصول مانند آنها مجبور به انجام این کار در بهار زمانی که ویروس پدید آمده است.

“من پیش بینی بسیاری از تغییرات برنامه در آینده من,” او گفت:. “اگر آن را اجازه می دهد تا بچه ها بازی من همه برای آن است.”

شما می توانید رسیدن به کارکنان نویس کری Benefield در 707-526-8671 یا [email protected] در توییتر @benefield.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>