Benefield: کلووردیل پرنده می درخشد در ‘دیگر’ ورزش

بنابراین او نقطه عطف سطل بود که یکی از مناسب — ارتجاعی کردن یک شات از دست رفته در مجموعه ای از نوعی بازی فوتبال راگبی زیر سبد خرید پرنده ظهور, توپ در دست و یک مدال دیگر در از طرف دیگر از حلقه است.

“ورزشی او می تواند در سطح بعدی” توت گفت. “وجود دارد هیچ شکی در ذهن من او می تواند بازی Division II در حال حاضر. او قطعا دارای ویژگی های فیزیکی است. او قوی و انفجاری.”

اما آن را همیشه در این راه.

“بیشتر از سال اول بود و من نمی دانستن آنچه که من انجام,” او گفت:. “من در تیم اول دانشگاه یا دانشکده که در آن همه دختران می دانستند آنچه را که آنها انجام می دهند. آنها تا به حال بازی بسکتبال تمام زندگی خود را.”

وقتی که او به دبیرستان پرنده بسکتبال پس زمینه پر از لکه بود. او تا به حال یک سال از کاتولیک سازمان جوانان بازی زیر کمربند به عنوان یک چهارم گریدر و دو سال از مدرسه hoops butthat آن بود. زمانی که او نشان داد تا در بری ازمایش او تقریبا خالی — البته freakishly ورزشی — بوم.

اما بری می دانستم که چه نوع از ورزشکار بود و پیوستن به صفوف خود را.

“همسر من مربی او در دبیرستان بنابراین ما می دانستیم که” او گفت:.

اما پرنده تلاش کمی زود است.

“من سال اول من واقعا خیلی از طرفداران” او گفت:. “من فقط نمی خواهم نمی دانستند آنچه که من انجام شده بود. … من واقعا نگران اگر من را اشتباه چگونه این دختران از رفتن به فکر می کنم در مورد آن؟”

او حتی به خانواده خود — تقریبا همه آنها سابق و تزئین بسیار عقاب ورزشکاران — و پرسید: برای کمی بحث پپ. او واقعا فکر می کند — اما به عنوان یک دانشجوی سال اول مبارزه برای شاید اولین بار با یک ورزش او نیاز به کمی اعتماد به نفس را افزایش می دهد.

“من هرگز واقعا فکر تا به حال نزدیک شدن به ترک. این فقط یک مکالمه من نیاز به با خانواده من,” او گفت:. “آنها من را تا. آن ‘شما خوب هستند; شما از آن آویزان کنید.'”

و هنگامی که آن را کلیک آن کلیک.

“آن زمان من به سال دوم آن را آسان peasy” او گفت:.

است که می گویند او کار نمی کند برای آن است. بری هرگز دیده می شود پرنده رفتن آسان به بازی کردن یا بازی سردستهزنان خواننده اپرا.

“من هرگز تا به حال یک موضوع با Tehya,” او گفت:. “در هر صورت فکر او بهتر از هر کس دیگری و یا اینکه یک prima donna.”

بله او با استعداد است. اما او نیز یک کارگر.

“او یک مثال خوب,” او گفت:. “او هرگز اواخر برای تمرین — او را در اینجا 10 دقیقه زود است. او لذت را به مربی.

“هم تیمی های او عشق Tehya,” بری گفت. “او به شما می دهد همه چیز را به او کردم و در طول این فصل است.”

برای دیدن underclassmen جشن پرنده و همکار سالمندان Maci هرناندز و مورگان Sceales ارشد شب جمعه است به درک که. به تماشای او هم تیمی های اراذل و اوباش او پس از پرنده رسیده به ثمر رساند برجسته بود و شاهد آن است.

خون و عرق و اشک ؟ کلیشه در اکثر موارد اما نه برای پرنده در شب جمعه. در گرفتن او ششمین نقطه ای از این بازی و از 2000 هفتم و 2,001 فتح کرد گرفته شد st از زندگی حرفه ای او آمد خونین. او در زمان دست کشیدن که تقسیم حق ابروی باز است. بله بازی متوقف شد تا هم تیمی (و برسی مربیان و بازیکنان) می تواند به او تبریک می گویم اما نمی توان آن را از سر تا پیشانی خود را ضبط شد با هم.

سپس در سه ماهه چهارم پرنده و بلا دوبوا سقوط کرد و به هر یک از دیگر در نزدیک به سرعت کامل. پرنده برگزاری فک کردم در نهایت به پای او اشک چشم و متزلزل است. اما او نمی آمد از این بازی است. و او به ثمر رساند در عقاب’ بعدی در اختیار داشتن.

که بازی ساخته شده من فکر می کنم: آیا مردمی در اورگان دلسرد کردن او از بازی های متعدد ورزشی برای عقاب? اگر خود را در قفسه بالا سافتبال چشم انداز صدمه دیده خود بازی چیز دیگری است ؟

که هرگز موضوع را به او گفت.

“نه در همه,” او گفت:. “آنها بسیار به من گفت که (آنها) مانند من بازی ورزشی دیگر.”

خوب چیزی چون پرنده می درخشد در کسانی که ورزش های دیگر. در بهار گذشته او نادر junior مفتخر به مطبوعات حزب دموکرات تمام امپراتوری ورزشکار از سال است.

او همچنان softballer در هسته اما بسکتبال پس از آن دشوار معرفی کرده و راه خود را به این بازیکن سافت بال قلب.

“من دوست دارم هم تیمی های من,” او گفت:. “بسکتبال بهترین فصل است. ما بهترین زمان هم ما هست. و من دوست دارم بری و من عاشق راه او مربیان است. آمدن به بسکتبال آن را نه فقط در ورزش این تقریبا یک فضای خانواده است. من را وادار به رفتن به ورزشگاه هر روز و هر کس خوشحال است وجود داشته باشد.”

این یک راه بد برای مهتاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>