Benefield: دختران کالیفرنیا سوار دفاع, صفحه اصلی دادگاه مزیت به NorCal برنده

کالیفرنیا — کالیفرنیا را Tehya پرنده led شارژ با 31 امتیاز شد اما عقاب’ دفاع و بی نظیر خانه-دادگاه مزیت است که به سرقت برده نشان می دهد سه شنبه شب در یک 62-40 جیغ وداد بازی کردن بیش بازدید از شرکت بالا اورلئانز در دور یکی از CIF NorCal بخش چهارم دختران مسابقات بسکتبال.

عقاب تازه کردن بخش 5 North Coast بخش عنوان کردم یک سوال از دست انداز به بخش IV CIF براکت که در آن آنها را کشت هفتم. سازمانی بود که 10 دانه پس از بازی به یک 19-12 ضبط و در پایان دوم در شمال بخش بخش 3 دوره از مسابقات است.

اگر عقاب احساس miffed که آنها نقل مکان به یک تنومند براکت به عنوان هدیه برای برنده اولین بخش عنوان در دهه آنها صرفا در زمان و آن را بر روی بازدید کنندگان شنبه شب قفل کردن sharpshooting اورلئانز و نگه داشتن آنها را به 13 امتیاز در زیر فصل خود را متوسط.

“ما می دانستیم که آنها 3-نقطه-غالب تیم” کالیفرنیا مربی ریک بری گفت. “آنها شبیه به خرده خرده پیش بردن درایو ضربه و ضربه سه.”

آنها انجام دهد. اورلئانز 27 به ثمر رساند خود را 40 امتیاز از پشت قوس. اما آن را هرگز به اندازه کافی. حتی نزدیک.

بری اختصاص داده junior Ahnna رندولف به چوب در شرکت ارشد Mianna Saechao. و هنگامی که Randolph, چوب, چوب او را. Saechao کردم 10 امتیاز و تا به حال 3 threes اما وجود سختی 10 و راندولف ساخته شده او برای آنها کار می کنند.

“Ahnna تعطیل هر No. 1 بازیکن در هر تیم دیگر. او احتمالا بهترین مدافع” پرنده گفت.

Randolph تا به حال پنج امتیاز و چهار ریباند و او در Saechao کسب و کار تمام شب هرگز اجازه می دهد خود را برای ایجاد هر نوع شیار.

“Ahnna همیشه بازی در تیم های دیگر توپ-کنترل خالق و (Saechao است) خالق بدیهی است که” بری گفت.

اما رندولف تا به حال کمک دفاعی. کالیفرنیا آنچه عقاب را — کامل-دادگاه فشار تقریبا تمام شب طولانی است.

“ما نمی خواهید به تغییر هر چیزی که ما در اینجا انجام دهید. که آنچه ما انجام می دهیم” بری گفت.

“ما بازی خیلی خوب دفاع” پرنده گفت: “شاید بزرگترین کتمان حقیقت از شب.

برای اولین بار ؟

“ما می دانستیم که ما جرم خواهد جلو و از طریق” او گفت:.

اگر “را از طریق” پرنده معنای خود 31-نقطه 12-دوباره بجای اول برگشتن, انفجار یا junior گارد نقطه کاترین راننده بلند threes از Stephen Curry فاصله و یا یک جامد شب بالا و پایین roster — سپس آره عقاب کشیده طریق.

تاریخ و ایمان Holloman تا به حال شش امتیاز و پنج ریباند کردن نیمکت ارشد Maci هرناندز تا به حال دو امتیاز اما شش تخته و تاریخ و الهام Moffett و ارشد مورگان Sceales هر حال دو امتیاز.

اما آن راننده ای که موجب جرم و خانه بسته بندی شده — با تیراندازی. او به ثمر رساند 11 از 14 امتیاز در سه ماهه دوم زمانی که عقاب تبدیل 14-10 سرب پس از یک چهارم به یک unsurmountable 35-16 سرب در نیمه.

“من احساس آن” راننده گفت: پس از بازی. “من banked سه — تکیه — من نمی دانم که چگونه است که در رفت و من فقط احساس آن است. من نمی دانم.”

در اینجا این است که چگونه آن را در رفت: شرکت سعی کامل-دادگاه مطبوعات خود قرار داده و راننده تحت فشار پس از عبور از نیمه دادگاه خط. به عنوان ساعت شات زخم پایین راننده بود — فوق العاده عمیق — اما موفق به جهش رو به جلو برای خرید شات برخی از فضا و راه اندازی یکی از فراتر از NBA محدوده … و در.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im