Benefield: Carrillo دختران پایان دادن به مونتگمری امید دوقلو فوتبال عناوین

“این یک وضعیت دشوار. آنها تا به حال به این باور و ما تا به حال به سمت راست آمده و سعی کنید برای به دست آوردن یک هدف در 10 و 15 دقیقه و پس از آن ما خواهد بود OK از وجود دارد,” او گفت:. “اما ما نمی. دفاع خود را ایفا کرده و آنها بسته ما را.”

پیروزی می فرستد Pumas به عنوان بازی در برابر ردیف 2 تملپیس در سن رافائل بالا در 7 بعد از ظهر جمعه.

مونتگمری می خواستم آن را به یکی دیگر از twofer. آنها تا به حال به این doubleheaders همه آف طولانی — دختران و پسران بازی, بازگشت به عقب در نظر گرفتن آن به تمام comers. که فقط اتفاق افتاده در پسران سمت یکشنبه شب.

پسران تیم ملی نقل مکان کرد به 22-0-1 در این فصل با خود 3-0 برنده بیش از شماره 5 زشت عقاب از کلیتون دره منشور.

و مانند Pumas اولین بازی بود که متعلق به یک دروازه بان: وایکینگ تاریخ امانوئل پدیللا.

پدیللا بریده خود را 13th shutout فصل نقل مکان کرد و وایکینگها’ دفاع به این شماره: .47 اهداف مجاز در هر بازی. آن را سخت به ضرب و شتم یک تیم که در پست های دفاعی آمار می خواهم که — شاید به همین دلیل است که وایکینگ ها هنوز به از دست دادن یک بازی در این فصل است.

“من واقعا افتخار دفاع از ما. هنگامی که شما شروع به با Ema ما دروازه بان و پشت ما چهار نفر آنها واقعا underrated,” Vikings مربی جان Schwan گفت. “هنگامی که شما نمره مقدار از اهداف ما نمره زمانی که شما شلیک است که ما داریم و حتی لیگ ما وضعیت آنها نیست همیشه آزمایش به صورت منظم اما من تا به حال اعتماد به نفس در آنها در تمام طول سال. ما می دانستیم که وجود خواهد آمد یک نقطه هنگامی که ما باید برای برنده شدن در یک بازی دفاعی و حتی اگر آن 3-هیچ چیز در آخر ما رو به واقعی بود که 1-هیچ چیز بازی برای کشش بزرگ.”

پدیللا قفل شده است و آن را از طریق 12 زشت عقاب ضربات کرنر از طریق توهین آمیز و تهدید مطرح شده توسط عقاب ارشد ادگار کاستاندا و 15 گل و از طریق برخی از بازی فیزیکی. کاستاندا فرستاده شد با یک کارت قرمز در اواخر بازی زمانی که او وارد Vikings کاپیتان ارشد کوین ولش در هافبک.

“من فکر می کنم این بازی شده است بزرگترین آزمون تا کنون بود و من خوشحالم که من پا به چالش” زیدیه گفت. “من فقط احساس می کنم که در نیمه اول زمانی که آن موجب صرفه جویی در آمد, خورشید بازی یک عامل بزرگ است. من در نقطه سمت راست در زمان مناسب و یک دست به آن عکس.”

Schwan گفت که بیش از شانس و یا زمان.

“ما شروع به پریدن کرد بر پشت خود” Schwan گفت. “من فکر می کنم او یکی از بهترین دروازه بان ها در منطقه است. ما می دانستیم که ما نیاز به رفتن به او. امشب شب.”

وایکینگ ها بالا رفت 1-0 با 18 دقیقه بازی در نیمه اول زمانی که ارشد زاک trish witkowski به پایان رسید یک ضربه پنالتی پس از زشت عقاب مدافع کردم سوت کشید برای یک دست توپ را در جعبه. و باقی مانده آن را 1-0 به نیمه دوم زمانی که وایکینگ ها رفت و از طریق دوره های که در آن آنها به نظر می رسید به از دست دادن خونسردی خود و به پایان رسید تا تعقیب عقاب در سراسر این زمینه است.

آن را عجیب و غریب به دنبال وایکینگ ها که کاملا تحت سلطه هر دو در سبک و نمره تمام فصل طولانی است. اما نه به نگرانی در آنها نمره را دوباره و به خود برخی از اتاق تنفس.

یک وایکینگ ضربه کرنر رفت پست دور به سر junior مدافع گیب تاکر که ظهور آن را فقط در خارج از جعبه که در آن میگوئل بوستس آماده شد و آماده است. او راست پا قیچی شلیک شد چیزی از زیبایی قرار داده و وایکینگ ها تا 2-0 با هفت دقیقه به بازی.

Trish witkowski غرق دوم خود را با ضربه پنالتی از شب به عنوان فرجام به شمارش نهایی 3-0.

و است که در برابر کیفیت جانبی در کلیتون دره.

“انتظار نداشتم آنها را به این خوبی” زیدیه گفت. “اگر یک تیم خوب مثل این آنها باید بالاتر دانه از پنج دانه.”

اما خبر خوب وجود دارد که در, او گفت:. زشت عقاب بودند بهتر از حد انتظار اعلام شد و هنوز هم وایکینگ ها تحت سلطه. آنها در عین حال یکی دیگر از shutout. آنها به ثمر رساند و سه گل بیشتر هل دادن فصل شمارش به یک چشم ظاهر 106.

چهارشنبه شب سختی بود اما آن تقویت اعتماد به نفس پدیللا گفت.

“این خوب است به ضرب و شتم یک تیم بود, به خصوص قبل از NCS نهایی — آن برجستگی های ما بسیاری آن را فقط به ما نشان می دهد که ما چگونه می تواند به رقابت با این بخش 1 تیم” او گفت:.

وایکینگ ها, البته, شد, ضربه به بخش 1 این فصل پس از پیروزی آن در تمام در بخش 2 در سال 2018 و 2019 و اینکه نفرات دوم در سال 2017. آنها را بازی شماره 6 برکلی که ضرب و شتم دوم-کشت De La Salle در چهارشنبه برای عنوان در شب شنبه.

چهار برنده نیز تضمین وایکینگ ها و Pumas در نقاط NorCal مسابقات منطقه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>