Benefield: کاردینال نیومن مربی Bonfigli در 800 برنده و شمارش

تا زمانی که خود را مادر آلما به نام در سال 2007 و از او خواست به بازگشت او.

“آنچه که من فکر می کنم زمانی که من فکر می کنم تام و موفقیت است او ادامه داد: میراث جان فیتزجرالد خود را مربی انسان ورزشگاه به نام بعد گفت:” گراهام رادرفورد نیز نیومن گراد و دین از زندگی دانشجویی در محوطه دانشگاه.

Bonfigli صحبت از سنت آنچه که ممکن است به نام نیومن راه بازی بسکتبال.

“نکته اصلی این است که چه ما ساخته شده است ساخته شده بر روی زمین جامد,” او گفت:. “ما آنچه که ما انجام می دهند و همین است که ما احترام بالا و پایین دولت است.”

Bonfigli می گوید تیم های دیگر تماس نیومن “مدرسه” اما او نشانی از ذهن نیست که توضیحات. او در مورد دفاع از او در مورد تیم-اولین و او قطعا نه در مورد glitz.

“این بازی در حال حاضر آن را بیشتر نشان می دهد,” او گفت:. “از آن استفاده می شود سخت کار به عنوان یک تیم بازی مناسب, بازی اساسا صدا. در حال حاضر آن را به یک واقعیت تلویزیون نشان می دهد.”

سطل زباله صحبت کردن ؟ نوچ. زرق و برق دار بازی ؟ او امیدوار نیست. بزرگ صفحه نمایش از شخصیت فرد? که بزرگ نیست ، Bonfigli نمی کند حتی برای تقریبا همه جا دست سیلی بین هم تیمی در خط پرتاب آزاد — پس از یک دست است.

“زمانی که آنها باید ضربه دست در پرتاب آزاد و آن را از دست رفته?” او گفت: تقریبا مات و مبهوت. “چه نقطه از که؟”

“تئاتر چیزهای ؟ من در برابر آن تخت در برابر آن” او گفت:.

پس از آن احتمالا شگفتی ندارد که نیومن تیم همیشه آغاز شده و به پایان رسید با دفاع.

رایان معاون یک سال 1990 گراد که در Bonfigli سال 1989 تیم که رفت 31-4 و برنده NorCal قهرمانی گفت: دفاع و نظم و انضباط بودند Bonfigli را guilding اصول همیشه. او را دیدم مقدار زیادی از اکشن نشستن در تنهایی پایان نیمکت اگر آنها نمی تواند بازی دفاع.

“این تیم دفاع و تلاش است. ما فرار سنجش ما در عمل — کامل-دادگاه مطبوعات man-to-man دفاع در صورت خود را,” او گفت:. “اگر شما نمی تواند بازی دفاع از شما نمی تواند در دادگاه — مهم نیست که اگر شما می توانید یک سطل.”

و نظم و انضباط قسمت? واقعی است.

“این همه چشم و روی او” معاون گفت. “اگر شما خود را در زمان چشم او به شما در حال اجرا بودند … بالا و پایین تا زمانی که او گفت: شما را به متوقف شود.”

معاون که نشان داد تا جشن پیروزی شماره 800 با, مربی, نام Bonfigli یک افسانه است.

“و برنده که برای اطمینان حاصل کنید,” او گفت:.

اما Bonfigli نیست و چکش ناخن.

TROY خالی شروع شد مرکز و کاپیتان در Bonfigli اولین تیم در کاردینال نیومن. که تیم ملی رو Bonfigli برنده یکی از طریق 19 این فصل است.

“این تنها 19 از آنها بود اما 19 سخت مبارزه برنده برای او” Blank گفت.

اما کسانی برنده هستند نه لزوما آنچه خالی بازنشسته دریایی ایالات متحده فکر می کند از زمانی که او فکر می کند که خود مربی است. چه او به خاطر این است که یک روز در سال 2008 — 26 سال پس از او فارغ التحصیل از کاردینال نیومن.

در آن روز خالی بود در این تریبون در نمازخانه در Daniels نمازخانه گل رز در سونوما خیابان در سانتا رزا. به عنوان او شروع به صحبت در مورد زندگی و مرگ خود را از پدر تام به او نگاه کرد تا به دیدن Bonfigli و کاردینال نیومن تیم بسکتبال ایستاده در پشت نمازخانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>