Benefield: کاردینال نیومن را انتخاب امیدوار به ثمر رساند عطف فقط شروع یک فصل ویژه

در این فصل کاردینالز 26-2 به طور کلی با دو باخت یک 56-38 شکست توسط Sierra, دره عمیق و باریک از چتسورث در سواحل غرب خوشی در ماه دسامبر و یک 45-44 دست دادن به کلوویس شمالی و سه روز بعد.

موفقیت خود را در این فصل آنها را ضربه به اولین باز کردن بخش NCS دختران مسابقات بسکتبال که در آن آنها دانه سوم. آنها میزبان No. 6 میراث بالا از برنتوود (21-5 به طور کلی 10-0 در خلیج دره لیگ) در 7 p. m. دوشنبه.

زیرا آنها انتخاب شده برای رقابت در بخش جدید باز تقسیم کاردینالز کسب یک پیشنهاد خودکار به NorCals.

و برای انتخاب است که به سادگی به مرحله یک و مرحله دو در طرح جامع: دولت عنوان شده است.

“آره که هدف” انتخاب گفت. آن را احساس می کند مانند تنها جایزه چپ به شتاب در انتخاب آمادگی حرفه ای.

اگر آن را مانند تلفن های موبایل انتخاب شده است زحمت طلایی در زندگی حرفه ای است که کاملا درست است. فیزیکی او هدیه شده است آشکار از آغاز, اما, انتخاب گفت که او سخت کار می کرد در روان بخش از رقابت است.

Mertle به یاد می آورد زمان فصل گذشته که انتخاب کردن برای یک شروع سرد در یک کلید نمایش گذاشتن بازی. او در پاسخ به حمله funk? دفاع. از او خواسته می شود اختصاص داده La Jolla کشور روز مک دونالد آمریکایی و دانشگاه اورگان-محدود Te-هینا Paopao.

“او قفل شده است و او تا” Mertle گفت. “او یک مدافع بزرگ و او رشد در رقابت.”

و از آن او بازی تهاجمی را باز کرد.

در کاردینالز’ پیروزی در برابر Regis یسوعیون از شفق قطبی در Jan. 18 انتخاب شد 1 از 5 از خط پرتاب آزاد در اوایل بازی. او گفت: یک خبرنگار پس از بازی او ذهن خود را مستقیم در حاصل کار دو تیم به دلیل او می دانست که این بازی ممکن است پایین آمده به اواخر خطا و یک-و-آنهایی که. او کامل از این خط در سه ماهه چهارم و سرد کاردینال’ 48-43 برنده شوید. انتخاب 23 امتیاز و شد نام بازیکن بازی.

چیزی شبیه به یک نتیجهی recalibration چیزی است که انتخاب آگاهانه مشغول به کار در دبیرستان او حرفه ای است. او فقط خواستار آن او را “روانی.”

در اوایل روز در یک نیومن, یونیفرم, انتخاب استفاده می شود اجازه دهید به اشتباهات سر و صدا او را مانند گفتن رفتن را از 1 به 5 از این خط در اوایل بازی. بنابراین هر گونه اشتباه ممکن است در یک لحظه یا دو اما برای انتخاب آن را معطل و در ادامه به تاثیر بازی او است.

“هنگامی که او جوان بود او را به اشتباه و بر خودش” Mertle گفت. “می آید از یک جای خوب. زیرا او بسیار رانده شده است و او می خواهد به موفقیت است.”

به طوری که آنها در آن کار می کرد. Mertle توصیف آن را به عنوان کمک انتخاب خارج از راه خود را. انتخاب توصیف آن را به عنوان به سادگی در حال رشد است.

“ذهنی من بود زمانی که من جوانتر بود. من به راحتی زمانی که همه چیز دشوار است اما در حال حاضر من بیش از آن که” او گفت:. “این من را تغییر بازی بیش از هر چیز و بیش از هر مهارت های فیزیکی.”

است که می گویند که یک کمال گرا نیست و کمین در جایی وجود دارد که در شماره 10 نیوجرسی.

“من هنوز هم سخت در خودم اما آن را نمی خواهد نشان می دهد,” او گفت:.

نردبی تماس انتخاب سخاوتمندانه تیمی است. او با استفاده از کلمه “عالی” بسیاری هنگامی که توصیف او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>