Benefield: پرنده soars برای کلووردیل پرتال تخصصی اولی در برابر برسی

تنها لکه دار کردن در Tehya پرنده بازی جمعه شب بر روی صورت خود.

ارشد پست بازیکن استرلینگ — قرار دادن 33 امتیاز در کلووردیل بالا را 59-37 برنده بیش بازدید برسی Mustangs. هیچ امتیاز شد و شاید به عنوان مهم به عنوان پنجم و ششم در اوایل سه ماهه اول. پرنده تحت سبد, تقلا برای یک توپ سست زمانی که او آن را کردم و یک کمی آسان putback.

کسانی که او را 2,000 هفتم و 2,001 فتح کرد گرفته شد st امتیاز از بازی بسکتبال حرفه ای برای Eagles اما در شب جمعه آن چیز دیگری بود — آن است که یک تن گذارنده برای تمام شب. پرنده 33 امتیاز در آمد در برابر تهاجمی برسی دفاع آورده است که همه از آن می تواند در برابر او و هیچ چیزی به اندازه کافی خوب بود.

او آمده از این نقطه عطفی بازی پس از قرار دادن عقاب جلوتر اما او نیز خونریزی از صورت خود را. از آن عجیب به نظر می رسید مناسب است. این طول می کشد بسیاری برای متوقف کردن او.

“توانایی خود را برای رسیدن به خط پرتاب آزاد باور نکردنی است” برسی مربی اندرو براون گفت.

هنوز هم تنها هفت امتیاز خود را به او آمد از خط پرتاب آزاد. اکثریت قریب به اتفاق از نقاط خالص قدرت: پرتاب ریباند و putbacks و یا چرخش و فراروی بیل های اتحاد جماهیر شوروی. برسی نه پاسخ.

“من واقعا فقط سعی کنید برای رفتن به توپ مهم نیست که چه” پرنده گفت. “زمانی که شما رفتن سخت چیزهای خوب اتفاق خواهد افتاد.”

پیروزی حرکت عقاب به 12-0 در شمال مرکزی من بازی لیگ با دو بازی باقی مانده. آنها یک قفل برای حداقل یک سهم از عنوان قهرمانی لیگ. آنها بازی در فورت براگ سه شنبه و در کلییر لیک پنج شنبه. عقاب ضرب و شتم فورت براگ 20 در اولین جلسه خود را و ضرب و شتم, روشن, دریاچه 55-46 در Jan. 24.

برسی می افتد به 10-2 در لیگ را با تنها دو باخت به دست عقاب. ایرانی میزبان Willits در روز سه شنبه و پایین دریاچه در روز پنج شنبه.

“دختران آماده بودند به بازی” کالیفرنیا مربی ریک بری گفت. “ما تمرین سخت در این هفته. ما آماده بودند برای خود شدید منطقه دفاع است.”

عقاب اساسا بازی چهار نگهبانان و پرنده پایین پایین در برابر Mustangs. حتی با دو و سه بازیکن سقوط در پرنده او هنوز هم muscling تا امتیاز.

پرسید اگر وجود دارد هر گونه پاسخ به پرنده قهوه ای فقط سرش را تکان داد.

“نه در این سطح,” او گفت:.

حتی پس از پرنده و برسی ارشد بلا دوبوا کرده بودند با خشونت برخورد درست در مقابل عقاب’ نیمکت با کمتر از شش دقیقه به بازی. دوبوا کردم اما پرنده ماند در دادگاه برای برخی از زمان و هنگامی که او کردم تا او به وضوح متزلزل و برگزاری فک.

او در آنجا ماند در این بازی به ثمر رساند و در عقاب’ بعدی در اختیار داشتن. این که نوع شب برای او.

اما ایرانی ساخته شده است یک بازی از آن تا سه ماهه چهارم. آن 15-10 عقاب پس از یک و 25-20 در حاصل کار دو تیم. بعد از سه چهارم آن را هنوز هم تنها 37-31 اما Mustangs رفت یخ سرد در دوره نهایی. آنها توانستند تنها یک هدف زمینه تمام سه ماهه کاهش یافته است و در چهار پرتاب آزاد به عنوان عقاب’ دفاع برگزار شد آنها را به شش امتیاز.

“ما اجازه آن را به لغزش دور در بسیاری از سطوح” براون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>