“Benedetta” آخرین در تاریخ یک راهبه سکسی است که قدمت آن از عصر روشنگری است

[ad_1]

گفته می شود تا زمانی که «آوای موسیقی» حداقل از یک کانال پخش نشود، واقعاً فصل تعطیلات نیست، اما امسال یک مدعی جدید برای تاج گذاری فرالین ماریا وجود دارد. Benedetta، روایت پل ورهوون از سادومازوخیسم یاقوت کبود، در توییتر «فیلم راهبه شاخدار» لقب گرفته است و قبلاً باعث اعتراض سازمان‌های کاتولیک شده است.

خود فیلم کامل نیست – چیزی بین ادای احترام به راهبه‌های دهه 1970 و زیر سؤال بردن واقعی ایمان و میل گم شده است – اما پاسخ هم تماشاگران و هم منتقدان نشان‌دهنده است. وقتی کلمات “راهبه های لزبین” را می خوانید، به طور غریزی می دانید که این یک مطالعه هوشیارانه درباره همجنس گرا هراسی و زن ستیزی در کلیسای کاتولیک نخواهد بود.

آلانیس موریست در سال 1995 در قرص Jagged Little Pill غرغر کرد: “می دانید ما کاتولیک ها چه می توانیم باشیم.” دو سال بعد، یک تبلیغ گینس ادعا کرد که “36٪ از رقصنده‌های برهنه‌کننده تحصیلات صومعه‌ای دارند” و در نفس بعدی اعتراف کرد که این یک آمار تخیلی است – اما آیا به نظر درست نبود؟ کلیشه‌ای در مورد دختران مدرسه‌ای کاتولیک به‌عنوان زباله‌های جنینی، که از زمان انتشار شیاطین اثر کن راسل در دهه 1970 در فرهنگ فرهنگ پاپ می‌جوشند، در دهه آخر هزاره به عنوان رسوایی طولانی‌مدت خشونت جنسی در کاتولیک‌ها مطرح شده است. کلیسا . . عناوین

مطالب مرتبط: «پرندگان خار» در زندگی واقعی: با یک کشیش ازدواج کردم

ارتباط بین کاتولیک و تمایلات جنسی غیرعادی یا افراطی چنان عمیقاً در آگاهی فرهنگی ما ریشه دوانده است که بدیهی تلقی می شود – اما ریشه ها عمیق تر و سیاسی تر از آن چیزی است که ما می دانیم. در واقع، پیوند بین دین و جنسیت چنان در هم تنیده شده است که در پایان قرن نوزدهم، “منحرف” می تواند نه تنها به انحراف جنسی، بلکه به انحراف مذهبی – یا اغلب هر دو – اشاره کند. لرزاننده مریم باکره «بِندِتا» و کشیش داغ «فلی‌باگ» نمونه‌های اخیر کاتولیکیسم منحرف به‌عنوان سرگرمی است که ریشه در روشنگری بریتانیا دارد.

قانون وحدت در سال 1662 کلیسای انگلیکن را رسمیت داد و حق کاتولیک ها را برای عبادت در ملاء عام یا مبارزه برای مناصب سیاسی محدود کرد، اما این جنبش فکری بود که عقل را بر خرافات ترجیح داد و به تبدیل آن به یادگار دوران کمتر تکامل یافته کمک کرد. .

قبل از دهه 1700، مذهب تنها روش تفسیر تجربیات بشری در جهان غرب بود. با ورود فلسفه‌های جدید به پول فرهنگی، معنا از ابزاری سرچشمه می‌گیرد که زمانی ابزار اصلی داوری رابطه بین خدا و انسان بود. حالا آنها فقط وسایل بودند. تبلیغات سیاسی ضد کاتولیک از این سود استفاده کرد و در دوران ویکتوریا نمادهای کاتولیک از طریق فیلتر اروتیسم قابل مشاهده بود. به گفته تولوز لوترک، که شاهد حضور آنها در فاحشه خانه بدنام Rue des Moulins بود، حتی ایده یک لباس راهبه سکسی حداقل به دهه 1890 برمی گردد.

تبلیغات ضد کاتولیک به عنوان سرگرمی ظاهر شد و دفع علیه ظلم کاتولیک شروع به افزایش یافت. قانون کمک کاتولیک رومی در سال 1829 اکثر محدودیت های اعمال شده در سال 1662 را حذف کرد و قرن شاهد مهاجرت ایرلندی بود که جمعیت کاتولیک بریتانیا را از 30000 نفر در ابتدای قرن به 750000 نفر در میانه افزایش داد. امکان وجود کاتولیک نامحدود در بریتانیا، با وفاداری خائنانه آن به یک رهبر خارجی در پاپ، توسط تایمز به عنوان تهدیدی برای سبک زندگی بریتانیا به شدت محکوم شد.

بیگانه هراسی، آمیخته با نبردهای اخیر – و خونین – برای دولت کاتولیک ها علیه پروتستان ها، نه تنها به عنوان تهدیدی برای شیوه زندگی و خانواده بریتانیا، بلکه برای خود فضیلت نیز مطرح شد. طبق گفته The Confessional Unmasked، کتابی قرن نوزدهمی که ادعا می‌کند در زندگی مخفیانه و آتشین پاپیست‌ها تحقیق می‌کند، کشیش‌های کاتولیک از تقدس اعتراف برای تجاوز به زنان استفاده می‌کردند و ورودی‌های مخفی به صومعه‌ها ساخته می‌شد تا اجازه ورود به آن‌ها را بدهد. اتاق خواب راهبه ها آنچه به “رسوایی بزرگ صومعه” معروف شد پر از داستان های مطبوعاتی بود در مورد زنان جوان پروتستان که مجبور می شدند در صومعه ها زندگی کنند، جایی که مجبور به تغییر مذهب، شلاق زدن و خدمت جنسی به کشیش ها می شدند. تعداد کمی از آنها قابل اثبات بودند، اما خشم را برانگیختند که شاهد اعتراضات عمومی، ترانه‌های مردمی تهدید کننده خشونت علیه اسقف‌ها و کاردینال‌ها و یک ژانر کامل از داستان گوتیک بود که قهرمانان جوان را برخلاف میل خود در صومعه‌ها زندانی کردند.

اسرار اودولفو اثر آن رادکلیف که توسط کاترین مورلند و تقلید جین آستن در کلیسای نورثانگر ساخته شده است، زنی را در گرایش راهبه ای به تصویر می کشد که به خوبی دوگانگی فتیش شده عفت مذهبی و تمایلات جنسی لجام گسیخته را در بر می گیرد. رمان فوق‌العاده محبوب، که خوانندگان آن بیشتر زنان بودند، «بیان او را … تا حدی تحت الشعاع یک نقاب نازک سیاه و لمس … با نرمی بی‌نظیری ارائه می‌کند. طرح کلی مدونا با حساسیت ماگدالنا مال او بود.”

البته، اگر کسی واقعاً بخواهد با زنان جوان بی‌گناه – و تقریباً همیشه جذاب – که در زندگی مشترک و رذایل پنهانی اغوا شده‌اند، همدردی کند، گزینه‌های ناپسندتری ارائه می‌شد. جنایات هولناک راهبان و سرنوشت هولناک زنانی که توسط کشیشان کاتولیک در صومعه‌ها کشف می‌شوند، همانطور که در گزارش وحشتناک پاپ‌های تازه مسلمان شده و کشف وحشتناک راهبه‌های شکنجه‌شده شرح داده شده است، به محلی برای اشکال قابل قبول اجتماعی پورنوگرافی تبدیل شده است. نه تنها دیگری بلکه خطرناک است.

مطالب مرتبط: 15 وقفه جنسی که می توانیم کلیسای کاتولیک را سرزنش کنیم

آن‌ها به‌عنوان حساب‌های واقعی ارائه شدند، اما به‌طور مشخص این روزها گوگل «اعتراف‌کننده بدون ماسک» را نه تنها به عنوان داستان، بلکه به‌عنوان شهوانی طبقه‌بندی می‌کند. افزایش تساهل مذهبی و تغییر اولویت‌های سیاسی، کاتولیکیسم را در تصورات عمومی با دیگر «تهدیدات» فرهنگی مانند حق رأی‌ها و همجنس‌گرایی در اوایل قرن بیستم جایگزین کرد و تا دهه 1970 بود که دوباره در اردوگاه خواهر ظاهر شد. اقدام راهبه ها تا کنون، خود کلیسا در برخی زمینه ها مدرن شده است، اما در برابر انقلاب های جنسی در حال انجام ایستاده است.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


“Benedetta” پس از آن می آید که کشیش اعظم اندرو اسکات قلب و کشاله ران بینندگان را در همه جا به دست آورد، مایک فلانگان نگاه هولناک خود را در مراسم عشای نیمه شب به کلیسا معطوف کرد و سریال بریتانیایی Derry Girls یک رکورد کالت را به دست آورد. مذهب کاتولیک بار دیگر لحظه ای از فرهنگ پاپ دارد – اما اکنون زمینه فرهنگی بسیار متفاوتی برای مقابله دارد. لزبینیسم روی پرده دیگر محدود به همجنس گرایی نهادی در زندان ها و صومعه ها نیست، بنابراین ورهوون مجبور است صدای آنتن را بالا ببرد تا مخاطبانش را هیجان زده کند. به طور تصادفی، طاعون که صومعه و مناطق اطراف آن را تهدید می کند، فوری – و خطرناک تر – از عکس های بلند تازه کارهای برهنه احساس می شود.

درو گرگوری منتقد در نقد فیلم برای Autostraddle خاطرنشان کرد: “اگر با تمایل به کفر وارد بندیتا شوید، از نظر فنی آن را خواهید یافت. اما اگر شما عجیب و غریب هستید، توهین به مقدسات چیز جدیدی نیست. سکس سافیک پشت دیوارهای بسته دیگر برای شوکه کردن کافی نیست زیرا خود کلیسای کاتولیک با اهمیت گناه جنسی و نقش پرستندگان LGBTQ دست و پنجه نرم می کند و روح زمانه تمرکز خود را به اسلام به عنوان تهدید مذهبی خارجی در حال حاضر تغییر می دهد. استفاده از بخش بزرگی از همان زبان تایمز در سال 1850

دریافت انتقادی مختلط است. ورهوون کارگردانی ماهر است که شایسته شهرت است و فیلم از نظر بصری خیره کننده است. اما با ورود کلیسای کاتولیک به قرن بیست و یکم و شکوفایی رسانه‌های عجیب و غریب، بندتا مانند یادگاری از دوران گذشته احساس می‌شود، مانند اعتراف و تغییر جوهره جهانی که ایده‌های جدید روشنگری را در بر می‌گیرد.

Benedetta در سینماهای منتخب و در صورت درخواست در دسترس است. تریلر آن را در زیر، از طریق یوتیوب تماشا کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=n-31QJXV3iA

داستان های بیشتری که ممکن است دوست داشته باشید:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme