قبل از جاری شدن سیل در میشیگان سد در حال تکرار نقض ایمنی

گذشتن از شهر, Mich. — یک سد برق آبی است که موفق به عقب نگه دارید سیلاب ها در این هفته در میشیگان بود هدف از تحقیقات طولانی تنظیم کننده فدرال که لغو تسهیلات مجوز بیش از نقض ایمنی دو سال قبل از جاری شدن سیل که مجبور 10000 نفر به تخلیه خانه های خود.

بویس انرژی برق آبی تاریخ از نقض به طول انجامید در طول 14 سال این شرکت مجاز به اجرای حدود قرن Edenville سد با توجه به فدرال انرژی کمیسیون تنظیم مقررات که گفت: آن را بارها و بارها نگرانی در مورد سد توانایی برای جلوگیری از جاری شدن سیل در شرایط شدید به دلیل ناکافی سرریز ظرفیت.

این سد بر روی توتون و تنباکو و Tittabawassee رودخانه حدود 140 مایل (225 کیلومتر) شمال دیترویت بود که در میان مشکلات و موانع متعددی پیشی شنبه توسط سیلاب ها که تعقیب افراد از جوامع در مرکزی میشیگان. رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer هشدار داد که Dow Chemical Co.’s زادگاه میدلند می تواند در نهایت تحت 9 فوت آب است. او گفت: دولت را بررسی سد اپراتورهای.

این کمیسیون دستور داد بویس آبی به شکل یک تیم مستقل به بررسی سه دیگر سدها صاحب آن در رودخانه ها بودند که در معرض یک “آبشاری شکست سناریو.” در میان آنها بود سانفورد سد نیز آسیب دیده بود.

کمیسیون برنامه ریزی برای ارسال یک ستاد مهندس به سایت برای کمک به تحقیقات به عنوان به زودی به عنوان آن می تواند انجام شود با خیال راحت رئیس نیل Chatterjee در بیانیه ای گفت.

فرماندار گفت: دولت بود “بررسی هر امکان قانونی مراجعه کنند.”

لی Mueller, معمار و شرکت های عضو مدیریت این شرکت را بر نمی گرداند خواستار نظر پنج شنبه از آسوشیتد پرس.

این Edenville سد در میشیگان Gladwin و میدلند شهرستان شامل یک سری از سدهای خاکی در مجموع حدود 6,600 پا (2,012 متر) با حداکثر ارتفاع نزدیک به 55 فوت (16.8 متر). آن را به شکل یک از 2600 هکتار مخزن شناخته شده به عنوان ویموکس دریاچه محبوب قایقرانی و ماهیگیری نقطه.

این سد دارای دو بتون سرریزها به حمل بیش از حد آب در مخزن سطوح بیش از حد بالا است.

در آن سال 2018 منظور لغو بویس آبی مجوز این کمیسیون گفت: نگرانی اصلی در مورد سد عدم توانایی خود را برای رسیدگی به “احتمالی حداکثر سیل” — نوع رویداد است که می تواند انتظار می رود از “شدید ترین ترکیب بحرانی meteorologic و شرایط هیدرولوژیکی و که ممکن است منطقی” در این منطقه است.

کمیسیون دستورالعمل نیاز است که سدهای قادر به مقاومت در برابر چنین یک سیل و یا به اندازه کافی سرریز ظرفیت برای جلوگیری از مخازن از افزایش خطرناکی بالا است. این Edenville سد سرریز ظرفیت تنها حدود 50 درصد از احتمال حداکثر سیل کمیسیون گفت.

ناکافی سرریز ظرفیت یک مشکل شایع در ایالات متحده سدها یک آسوشیتد پرس تحقیقات موجود در 2019.

این کمیسیون گفت: آن هشدار داد این سد را از صاحبان قبلی از نیاز به بهبود در اوایل سال 1999 اما هیچ تغییری قبل از مجوز منتقل شد به Boyce آبی در سال 2004.

بویس آبی گفت: این برنامه ریزی برای ساخت یک کمکی سرریز در Tittabawassee رودخانه که در آن سال بود و مطالعه نیاز برای دیگری در توتون و تنباکو رودخانه کمیسیون گفت.

اما این شرکت موفق به تکمیل پروژه یا بارها و بارها به دنبال پسوند و از دست رفته مهلت آژانس گفت. میان آن و دیگر موارد نقض: اجرای غیر مجاز تعمیرات سد و زمین در حال حرکت و عدم به فایل کافی امنیت عمومی طرح حفظ امکانات تفریحی و یا نظارت بر کیفیت آب.

برای بیش از یک دهه بویس آبی “آگاهانه و عمدا حاضر به پیروی از جنبه های عمده آن مجوز … با این نتیجه که امنیت عمومی شده و در معرض خطر قرار داده و رد شده است مزایای ویژه پروژه تفریح و سرگرمی به آن تحت عنوان” کمیسیون سفارش گفت.

“رکورد نشان می دهد که وجود دارد هیچ دلیلی برای این باور است که بویس آبی را به رعایت” کمیسیون اضافه شده است. شرکت “اتحاد نمایش داده می شود سابقه مبهم و تاریک کردن و بی اعتنایی آشکار از تعهدات خود.”

این شرکت دو بار کاهش ویموکس دریاچه سطح بدون اجازه پس از فدرال مجوز لغو شد گفت: نیک Assendelft سخنگوی میشیگان دیپارتمنت محیط زیست, دریاچه های بزرگ و انرژی است که نظارت این Edenville مانع از آن مجوز فدرال خارج شد.

این گروه به دنبال اجرای اقدام به تخلف و در نتیجه آسیب به منابع طبیعی زمانی که این سد به راه Assendelft گفت. طرح دعوی در دادگاه واصل مارس 30 می گوید: طولانی drawdowns در سال 2018 و 2019 به کشته شدن “هزاران نفر اگر نه میلیون ها نفر” از صدف آب شیرین بسیاری ذکر شده به عنوان گونه های در معرض خطر.

چهار دریاچه نیروی کار یک سازمان تشکیل دو کشور و منطقه از صاحبان اموال توافق برای خرید هر چهار سد بر روی رودخانه ها از Boyce آبی در ماه دسامبر گذشته و برنامه ریزی برای بستن قرارداد ظرف چند ماه آینده سخنگوی استیسی تراپانی گفت.

گروه برنامه ریزی شده برای افزایش 32 میلیون دلار برای خرید و ارتقاء عمده و نگهداری, او گفت:.

در حال حاضر وضعیت این معامله مشخص نیست.

“ما هنوز در حالت اضطراری در لحظه” تراپانی گفت. “به عنوان به زودی به عنوان ما قادر خواهیم شروع به ارزیابی بنابراین ما می تواند به تعیین یک مسیر رو به جلو است.”

___

آسوشیتد پرس نویسنده مایک کیسی در کنکورد, New Hampshire, کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de