Beede آسیب یک شکست برای Giants’ چرخش طرح

اسکاتسدیل, آریزونا — غول شناخته شده اند برای مدتی آنچه شکن Posey, Brandon کرافورد و براندون کمربند قادر به زمانی که آنها در حال بازی هست.

این سازمان هنوز هم نمی دانم چه پارچ تایلر Beede این غول’ 2014 در دور اول پیش نویس انتخاب می شوند.

به همین دلیل این خبر که Beede تشخیص داده شده است با آرنج راست به رگ شدن و حق فلکسور فشار سخت است برای گرفتن یک پارچ و یک تیم که اعتقاد 2020 به مقصد بود که نویسنده در فصل برک آوت.

کلمات “تامی جان عمل جراحی” نبوده است متصل به Beede اما او را دریافت خواهد کرد دیگر نظر خود را آسیب دیده آرنج اواخر این هفته. در بهترین حالت Beede را از دست ندهید وقت با ارزش در ابتدای محوری فصل او به عنوان بهبود از یک آسیب است که می تواند مانع توسعه خود را. در بدترین حالت Beede به پایان خواهد رسید تا نیاز به عمل جراحی برای تعمیر بازوی خود را و پارچ مقابله با آینده نامشخص.

در حال حاضر غول’ پنجم استارت رقابت باز و نهایی کار می تواند به درک رودریگز اندرو سوارز یا لوگان Webb. هر سه کوزه همچنین می تواند در نهایت با شروع سال در افراد زیر سن قانونی به عنوان تیم ممکن است انتخاب کنید برای دیدن اگر غیر از فهرست مدعوین به لیگ اردوگاه مانند ترور کیهیل یا تایسون راس می توانید احیای حرفه خود.

صرف نظر از اینکه چگونه رقابت گستراند Beede بود پارچ غول’ top تصمیم سازان بودند در سکوت ریشه کن برای به دست آوردن کار.

جدید کارکنان مربیگری که تاکید بر توسعه بازیکن ایجاد یک طرح برای Beede بیش از offseason پارچ اعتقاد را بازی خود را به سطح بعدی. آنها نشان داد Beede تجزیه و تحلیل است که پیشنهاد خود را در موبایل و کامپیوتر و changeup باید مورد استفاده قرار گیرد بیشتر و fastball باید پرتاب کمتر است. آنها مشغول به کار در تنظیمات در زندگی تمرین پنبه حلاجی شده و به تماشای Beede لمس 98 کیلومتر در ساعت در رادار تفنگ زمانی که او پرتاب خود چهار seamer در لیگ کاکتوس اولین بار در پئوریا هفته گذشته است.

امیدوار کننده right-hander فکر می کردم او می تواند مدل رویکرد خود را بر روی تپه پس از اتباع واشنگتن ستاره Stephen عشق که کاهش خود fastball استفاده و افزایش تنوع در رپرتوار در مسیر به پیروزی 2019 جهان سری MVP.

آن بوده است مدت زمان طولانی از آنجایی مت قابیل, Tim Lincecum و مدیسون Bumgarner ظهور به عنوان طولانی مدت جلویی استارت در چرخش و آن را به یک دهه گذشته برای غول در توسعه ، هنگامی که یک خط لوله بود که یک بار خیط و پیت کردن با استعداد متوقف شد تولید نخبگان اسلحه مدیران عامل پیشین برایان Sabean و بابی ایوانز به حال برای رفتن به خارج از سازمان برای پر کردن حفره های این سیستم مزرعه نمی تواند.

از تیم هادسون و جیک Peavy به جانی کوتو و جف Samardzija این غول های خرید سهام در veteran اسلحه به دلیل بازگشت خود به تبادل چشم انداز شروع بازده حداقل می گرداند.

هنگامی که غول شروع به از دست دادن حق رای دادن تعهد سازمانی خارجی Farhan زیدی که تا به حال کمک به ساخت یک مدل پایدار برای موفقیت با رقیب لس آنجلس داجرز. مدیران در اطراف این ورزش را درک قوی سیستم مزرعه میباشد به رقیب به صورت سالانه و زمانی که بروس Bochy بازنشسته در پایان 2019 فصل زیدی در آورده داجرز’ مزرعه سابق مدیر گیب Kapler مدیریت Giants.

غول شده اند و تمایلی به تماس فعلی خود را در روند بازسازی به جای تماس با 2020 یک “فصل انتقال” برای حق رای دادن. آن را لزوما هر چقدر بیشتر Kapler یا غول مدیران تعریف کنیم چرا که این باشگاه اهداف تبدیل شده اند کاملا روشن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de