خرس برخورد در دره سونوما اعلان هشدارها: امن خود را در سطل زباله

یک خرس سیاه – و شاید بیشتر از یک بوده و دور همراه گسترده نوار دره سونوما بین سونوما و گلن الن گرفتن بدجور نزدیک به خانه ها از جمله نزدیک شدن به ویندوز و مهار زباله ها در حداقل یک زن و شوهر ایوان.

کارشناسان حیات وحش مشکوک این جوان خرس و می گویند این زمان از سال که 1 – و 2-ساله ترک مادر خود مراقبت برای اولین بار قابل مشاهده هستند به عنوان آنها به دنبال حاد حس بویایی در جستجوی غذا گاهی سکندری فراتر از حیات وحش متولد شده و بزرگ شده است.

آن را نیز مهم ترین زمان برای افرادی که زندگی بر روی لبه و یا در میان wildlands شامل زباله خود را و در غیر این صورت حفاظت بالقوه خرس attractants مانند زنبور عسل, کمپوست, پرنده دانه و مواد غذایی حیوان خانگی درختان میوه و انگور.

“ما نمی خواهیم به خوراک این خرس” گفت: حیات وحش, بوم, ردیاب و مشاور Meghan والا-مورفی.

همه چیز در مورد نگه داشتن خرس وحشی جلوگیری از آنها را از تبدیل شدن به معتاد به انسان اطراف و اطمینان آنها پایان ندارد تا کشته شدن.

“هنگامی که یک خرس آگاه می شود که انسان در ارتباط با غذا و سپس خرس می تواند به مشکل که راه” گفت: Stacy Martinelli, یک زیست شناس حیات وحش با وزارت کالیفرنیا از ماهی ها و حیات وحش است.

در خصوص برخورد نزدیک یک Norrbom جاده زن و شوهر ثبت یک خرس از پا صرف دور را از طریق درب جلو پنجره آن را به عنوان snuffled از طریق کیسه های زباله صحنه برای حذف دوره چرخش سر خود به همکار از طریق شیشه ای.

“این فقط اینچ از گوشی من گفت:” آناستازیا Emmons که شوهر در فکر “یک سگ بزرگ” سرگردان بود روی ایوان جلو که آفتابی شنبه, مارس 16.

سپس آنها متوجه شدم این بود که یک خرس سیاه احتمالا کشیده شده توسط یک ماهی لفاف بسته بندی و در نهایت بوی صبحانه را از طریق یک پنجره باز است که باعث آن را به افزایش بر روی دو پا.

خرس در بر داشت یک تله موش با یک توده کوچک از پنیر در آن قبل از Emmons’, شوهر, ضرب دیده یک تابه به آن را دور رانندگی.

اما زمانی که Emmons چپ 20 دقیقه به درایو زباله به یک زباله دانی در جاده خرس وجود دارد, او گفت:.

Sugarloaf ریج پارک ایالتی مدیر جان Roney یک عضو فعال غیر انتفاعی شمال خلیج خرس مشارکتی ایجاد شده در سال گذشته برای آموزش و تشویق شهروندان به یادگیری همراه با تعداد رو به رشد از ursine همسایگان است که در میان کسانی که به جمع آوری گزارش از خرس رؤیت که به نظر می رسد را آغاز کرده اند که در 15 مه در اطراف Cavedale جاده بالا گلن الن و چشمه های منطقه است.

در طول هفته آینده چه بود احتمالا همان خرس دیده می شد حداقل هفت بار در مناطق روستایی از Cavedale, Norrbom ماه کوه و Nicolini جاده Roney و منطقه سونوما کانتی کلانتر سخنگوی Misti چوب گفت.

Martinelli گفت: ساکنان یک کابین خاموش Cavedale جاده شد بازدید بیش از سه بار چهار شب تا او “آغاز شده است تا یک زنجیری و ترس خرس به دور است.”

“ما او را به تمیز کردن زباله خود را و امن خود غذای سگ” او گفت:.

بیشتر رؤیت شد گزارش Cavedale جاده در مه 22, سپس در جک لندن پارک تاریخی ایالتی در 23rd و خاموش گرو خیابان در نزدیکی سونوما دو بار در 24 مه Roney گفت.

امیدوارم این خرس جوان هنوز هم به دنبال آن فضای خود را به جای یک فرد بالغ با عادات بد به دنبال قلمرو جدید, او گفت:.

“اگر آن را فقط یادگیری پس از آن ما می توانید سعی کنید و disabuse آن را از انسان” Roney گفت. “اگر آن را یک خرس در حال حرکت است که در حال حاضر استفاده می شود به خوردن زباله و مسائل پس از آن است که سخت تر است.”

والا-مورفی گفت: ساکنان که زندگی می کنند در هر نقطه در نزدیکی خرس خاک باید اطمینان حاصل شود که زباله را جمع نمی کند اطراف خود را خواص و قرار دادن زباله های خود را در مجموعه روز به عنوان اواخر به عنوان امکان پذیر است و هرگز یک شبه اگر آنها می توانید آن را کمک کند.

الکتریکی در اطراف نرده ها زنبور عسل, میوه, درختان, کمپوست, حتی باغ سبزی یک ایده خوب بیش از حد گفت: Martinelli.

و اگر یک خرس می آیند نزدیک ساکنان باید شروع به فریاد های گلدان و یا استفاده از شاخ و یا دستگاه های دیگر برای ترساندن حیوانات دور.

“خرس فقط از طبیعت واقعا, واقعا عجیب, موجودات” Walla-مورفی گفت: “اما آنها نیز ذاتا ترس و ترس.”

نویسنده کارکنان لری کارتر کمک به این گزارش. شما می توانید رسیدن به تحریریه مریم کالاهان در 707-521-5249 یا [email protected] در توییتر @MaryCallahanB.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de