‘هوشمند در مورد آن’: سانتا رزا رئیس پلیس دستورات سختگیرانه تر استفاده از ماسک در میان افسران

سانتا رزا رئیس پلیس Ray ناوارو اذعان جمعه چه فیلم هایی از تظاهرات این هفته به وضوح نشان داد که او به عنوان صریحتر حمایت از county دستورالعمل های بهداشتی در طول coronavirus همه گیر بسیاری از افسران بی توجهی نیاز است که ماسک های فرسوده شود ،

در چهارشنبه ناوارو به یاد افسران گشت به توجه بیشتر به بهداشت عمومی دستورالعمل ها و بخش سیاست ماسک صورت بعد از فشار دموکرات عکس ها و ویدئو های ماموران نشان داد بدون محافظ پوشش به عنوان آنها بازداشت ده ها تن از تظاهرکنندگان در اوایل صبح.

ناوارو در روز جمعه تاکید کرد که افسران در بخش خود می دانم شخصا اهمیت در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب در برابر coronavirus. سانتا رزا کارآگاه Marylou Armer درگذشت coronavirus عوارض مربوط در مارس 31 و دیگری هشت افسران آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

“آن بوده است گیج کننده و شلوغ و افسران ما را از طریق بسیاری بوده است” ناوارو گفت: از hourslong ضد خشونت پلیس تظاهرات که مجلس در سانتا رزا مرکز شهر هسته به طور منظم از شنبه. “اما ما هنوز در این سلامت نظم و ما شده ایم شخصا نهفته (ویروس) با افسر ما.”

عکس و ویدئو به ضرب گلوله توسط یک فشار دموکرات عکاس بود که در مستند شب دستگیری نشان داد حدود چهار ده افسران و جمعیت زیادی از معترضان در سانتا رزا Junior College پارکینگ در مندوسینو و اقیانوس آرام راه در سانتا رزا. این دستگیری ها که بیشتر آن برای نقض مقررات به دنبال یک hourslong اعتراض آغاز شد که روز قبل و ادامه داد: در گذشته یک citywide 8 بعد از ظهر حکومت نظامی در اثر است که شب.

بسیاری از افسران بودند که صحبت کردن با معترضان در محدوده نزدیک و قرار دادن روابط فایل های فشرده در اطراف دست خود بودند بدون ماسک تصاویر نشان داد.

برخی از افسران بودند که در لباس پوشیدن و گشتن دنده عینک پاک کردن صورت سپر متصل به کلاه خود بدبختانه رو به بالا و به دور از صورت خود را. چند تن از معترضان شد آشکار بیش از حد.

عدم احتیاطی جمعه آمد ساعت قبل از مقامات در منطقه سونوما کانتی زندان که در آن معترضان گرفته شد و پس از دستگیری اعلام کرد یک زندانی در بازداشتگاه آزمایش مثبت برای COVID-19.

ماموران اقدامات را دنبال نمی کند بخش سیاست های اتخاذ هفته پیش که نیاز به افسران به پوشیدن ماسک هر زمان که آنها می آیند در تماس نزدیک با دیگران برای جلوگیری از گسترش coronavirus مگر اینکه آن را مهار توانایی خود را به پریفورم کار خود را ناوارو گفت.

“من نمی خواهم مردم را به فکر می کنم ما در حال cavalier در مورد آن زمانی که ما وجود دارد” گفت: Navarro که به نظر می رسد در پوشیدن ماسک در تظاهرات.

با Armer عبور و محلی دستورالعمل تاسیس شهرستان های بهداشتی افسر در ذهن ناوارو گذاشته خود را انتظار برای افسران به توجه بیشتر در پوشیدن ماسک خود را به او گفت. او تا پیام در یک ایمیل ارسال به تمام کارکنان و بیانیه منتشر شده در رسانه های اجتماعی یک روز پس از اعتراض نیز هست.

ناوارو به ذکر است که در شرایط خاص مانند زمانی که یک افسر در تلاش است تا موضوع روشن پراکندگی سفارشات به یک گروه بزرگی از تظاهرکنندگان اعضای عمومی ممکن است کارکنان خود را بدون ماسک.

اما در موارد زمانی که وضعیت تحت کنترل است افسران انتظار می رود به سایش پوشش صورت اگر آنها در تماس نزدیک با افراد دیگر ناوارو گفت.

“من به آنها سفارش 24/7 اما من گفتن آنها را به هوشمند در مورد آن” ناوارو گفت.

ناوارو نیز تأکید کاری که افسران او انجام شد برای حفاظت از “جان و مال” در طول این تظاهرات که برخی از آنها منجر به چند تظاهرکنندگان با پرتاب سنگ و آجر و وسایل آتش بازی در جهت افسران. کارکنان که در پاسخ به شنبه تظاهرات به او گفت که پرسنل به خصوص خستگی پس از دستگیری.

اتحادیه رئیس جمهور برای سانتا رزا افسران پلیس انجمن نمی تواند از نظر بعد از ظهر جمعه.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Nashelly چاوز در 707-521-5203 یا [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>