BBC محور Cowell را ‘بزرگترین رقصنده’ نشان می دهد

تیم سدهاAAP

Simon Cowell's 'The Greatest Dancer' program has been cancelled by the BBC due to poor ratings.
آیکون دوربینSimon Cowell را ‘بزرگترین رقصنده’ برنامه لغو شده است توسط بی بی سی با توجه به رتبه پور.

بی بی سی را لغو کرده است, Simon Cowell را “بزرگترین رقصنده” برنامه پس از دو فصل در هوا.

نشان داد که قبلا کشف نشده dance اعمال فرصتی برای انجام زندگی می کنند هفتگی برای کاپیتان Cheryl فاستونی, Oti Mabuse, “Glee” در Matthew Morrison و Todrick سالن و مخاطبان استودیو در یک رقابت را به نفع خود STG50,000 ($A95,000) و یک فرصت برای انجام “Strictly Come Dancing.”

این سری تولید شده توسط Syco و Fremantle شد میزبانی Alesha Dixon و اردن بانجو و پخش گل سرسبد کانال BBC One.

با وجود جذاب برای مخاطبان جوان با فصل دوم, تلاش, در, رتبه, رسم, گزارش 2.8 میلیون بیننده برای نهایی آن در ماه است. نشان می دهد همچنین در مواجهه با رقابت سختی در شنبه شب از ITV آمار “نقاب خواننده”.

یک سخنگوی تایید لغو به تنوع در بیانیه ای اعلام کرد: “در حالی که وجود دارد هیچ برنامه ای برای یک سری بیشتر از ‘بزرگترین رقصنده” ما مفتخریم نشان می دهد و می خواهم برای تشکر از همه درگیر در آوردن بسیاری از لحظات به یاد ماندنی را در یک.”

بزرگترین رقصنده بود و قابل توجه بودن Cowell اولین پروژه با بی بی سی پس از موفقیت خود را با “britain’s Got Talent” و “فاکتور X” رقیب ITV.

اخبار نشان می دهد را لغو می آید در همان ماه به عنوان Fremantle و Syco را اعلام کرد که در این قالب است که تعمیرشده در چین است. آنها را به همکاری شانگهای با گروه رسانه ای برای توسعه “با شکوه رقصنده” برای چین اژدها تلویزیون.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>