منطقه خلیج به اجازه ساخت و ساز, محوطه سازی, برخی از فعالیت های در فضای باز در زیر جدید پناهگاه در محل سفارش

آخرین منطقه خلیج پناهگاه در محل سفارش را شل محدودیت های اطراف برخی از فعالیت های در فضای باز مانند ساخت و ساز گلف تنیس و محوطه سازی — اما نگه داشتن بیشترین اجتماعی فاصله پروتکل در محل.

قوانین جدید است که اعمال می شود به گردشگاه عمومی کنترا کوستا, شهرستان سن ماتئو, سانتا, کلارا, سان فرانسیسکو و مارین شهرستانهای گذشته از طریق ممکن است و تا حد زیادی رعایت نظم کنونی را در محدودیت های غیر ضروری در کسب و کار و اجتماعی فاصله مقرر به گفته منابع آشنا با جدید ترین سفارش.

در صبح روز چهارشنبه کنفرانس خبری شهرستان سانتا کلارا مقامات تایید سفارش محتویات و گفت: بحث در مورد آینده کاهش ادامه دارد. آن را به اثر شروع آوریل 4 و آخرین از طریق مه 31.

“ما در حال حاضر ساخته شده است پیشرفت های قابل توجهی در بسیاری از این شاخص ها و نیاز به اطمینان حاصل شود که ما نمی لغزش عقب گفت:” شهرستان سلامت افسر دکتر سارا کودی.

برخی از محدودیت ها — در درجه اول در اطراف آن فعالیت — را سست می شود. تمام ساخت و ساز مجاز خواهد بود با پروتکل های ایمنی که بستگی به اندازه از این پروژه است.

گلف و تنیس و محوطه سازی و باغبانی نیز مجاز است. کودکان قادر خواهد بود به جمع آوری در گروه پایدار از 12 یا کمتر در مهد کودک و تابستان اردوگاه تنظیمات را قادر می سازد که ضروری کارکنان به کار می کنند.

“پایدار” به این معنی است که کودکان نمی خواهد تغییر گروه و آن گروه نمی خواهد درآمیزند با توجه به Contra Costa County ترتیب است که آینه زبان در دیگر شهرستانهای استان است.

اما در مواردی که دولت های محلی و سفارشات چین نیست با یک دیگر “را سختگیرانه تر از دو امر” گفت: شهرستان, مشاور جیمز ویلیامز.

هر آینده شل شدن و در عین حال می خواهد بر اساس پنج شاخص با توجه به اسناد و مدارک ارائه شده به این سازمان خبری. شاخص جفت کردن با شش که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گذاشته در هفته گذشته و شامل تخت و یا کاهش coronavirus مورد تعداد کافی بیمارستان با ظرفیت حداقل 200 تست در هر 100 ، 000 ساکنان هر روز قوی تر تماس ردیابی و جداسازی و 30 روز حداقل تامین تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“من آرزو می کنم من می توانم به شما در تنظیم جدول زمانی و به شما بگویم که این امر پایان” کودی گفت. “خانواده من از من می خواهد دوستان من از من بپرسید. ما لازم نیست یک تاریخ است.”

شهرستان افسران بهداشت هشدار داد اوایل این هفته که با وجود پیشرفت در کاهش بستری شدن در بیمارستان و نرخ های ویژه-مراقبت های ويژه, پذیرش, منطقه خلیج هنوز از جنگل.

جنوب خلیج مقامات تکرار این پیام روز شنبه.

“ما تقریبا وجود دارد” گفت: District 2 سرپرست سیندی چاوز. “ما خواهان ادامه داد: صبر و ادامه داد: رهبری از همه شما.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net