منطقه خلیج رپ Kafani متهم پیشرو میلیون دلاری تقلب حلقه در سراسر کالیفرنیا

اوکلند — محبوب منطقه خلیج رپر شناخته شده برای او الهام بخش بازیابی پس از ضربه بودن و فلج شده و توسط دادستان فدرال به عنوان سر دسته در یک طرح که گفته سرقت میلیون ها نفر از همه جا بی خبر سرقت هویت قربانیان در سراسر کالیفرنیا.

رپ Kafani, 39, که با نام های مستعار ذکر شده است به عنوان خوانده شده را علامت Django هیکس جونیور و امیر رشاد به عنوان سرب متهم در یک توطئه برای ارتکاب تقلب سیم موردی که دادستان ادعا آغاز شد و در اواخر سال 2018 است. رشاد است که متهم به همدستی با متهم سوزان Arreola-Martin Christopher استخر و تایرون جونز در گسترده طرح بر اساس اطراف وام های جعلی.

“در هر یک از این موارد در حال بررسی ناشناخته موضوع یا موضوعات سرقت اطلاعات شناسایی شخصی از قربانی استفاده می شود که اطلاعات را به باز کردن یک حساب بانکی قربانی نام و ایجاد یک حساب ایمیل با استفاده از قربانی نام” FBI Special Agent آرماندو Delgado-Campos نوشت: در شکایت است. “این افراد پس از آن با استفاده از قربانی هویت برای به دست آوردن یک تشکیلات جدید بکار تجاری وام با استفاده از قربانی ملک به عنوان وثیقه.”

یک قربانی که دارای خواص در اوکلند گزارش داد تلاش برای شروع به حساب های بانکی و وام های جعلی به نام او به مدت چهار ماه. یکی دیگر از قربانیان در اوریندا گفت: 325,000 دلار وام است که آنها می دانستند هیچ چیزی در مورد گرفته شده است در نام خود را, مقامات گفت.

در موارد دیگر متهمان به اتهام استفاده از اطلاعات شناسایی به خرید میله های طلا — از جمله یک نوار طلا سفارشات در مجموع نزدیک به 1 میلیون دلار طلا از یک قربانی در بورلی هیلز. اف بی آی در نهایت گرفتار بر روی این روند و فریب خورده متهمان با ارسال 300 دلار در میله های نقره ای به Vallejo محل که در آن $24,000 ارزش طلا شده بود دستور داد. فدرال انجام یک معامله در محل و دیدم جونز بلند کردن میله در یک ماشین ثبت نام به Rashad برادر.

در طول اتهام جرائم رشاد در آزادی تحت نظارت بود پس از خدمت 39-ماه حبس برای یک 2015 محکومیت توطئه برای ارتکاب تقلب سیم دادگاه سوابق نشان می دهد.

این تحقیقات شامل گردشگاه عمومی شهرستان کنترا کوستا و لس آنجلس دادستان منطقه دفاتر و همچنین سرویس مخفی آمریکا و اف بی آی است. مقامات فدرال در خدمت حکم جستجو در خانه در اوکلی و ریچموند و جستجو 2007 کادیلاک Escalade و 2015 مرسدس بنز S550 به عنوان بخشی از تحقیقات دادگاه پرونده را نشان می دهد.

رشاد ذکر شده به عنوان یک ساکن اوکلند و انطاکیه به حال اول خود را حضور در دادگاه هفته گذشته منتشر شده است پس از ارسال 250.000 دلار وثیقه پرونده های دادگاه نشان می دهد.

برخی از شواهد آمد از wiretaps از Rashad تلفن. در یک مکالمه او و فرد دیگری گفته مورد بحث چگونه آنها به رابجای دیگری جا زدن یک زن مسن به منظور ایجاد یک وام در نام او.

“ما خوب ما فقط نیاز به یک پیرزن” رشاد گفته گفت. یک ماه بعد Arreola-مارتین, 69, impersonated زن به راه اندازی وام های جعلی دادستان گفت.

رشاد رپ حرفه ای آغاز شده و در اواسط 1990s و او را به دست آورد به رسمیت شناختن در سراسر کشور در اواسط 2000s در اوج Hyphy جنبش است. یکی از بهترین و شناخته شده ترین آهنگ ها سریع (مانند نسکار) دریافت گسترده توجه در سال 2007.

در نوامبر سال 2011 به پلیس گفت: Rashad بود در صحنه غرب اوکلند تیراندازی است که در آن هشت نفر به ضرب گلوله کشته شدند از جمله 23-ماه-پیر مشعر لارنس جونیور که بعد درگذشت. یک ون متعلق به رپر بود سرند با اثر شلیک گلوله پلیس گفت: در آن زمان.

در سال 2013 رشاد بود فیلمبرداری موزیک ویدیو در شرق اوکلند زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد و چندین بار فلج کرد. سال بعد او بهبود به خوبی در بخشی با کمک یکی از منطقه خلیج اولین رباتیک exoskeletons — رشاد شروع آموزش به اجرا ماراتن.

“فقط قادر به کسانی که برای اولین بار در چند مرحله بود پاکسازی” رشاد گفت: اوکلند تریبون خبرنگار در سال 2014. “این احساس من تا به حال زندگی من برگشت. من قادر به ایستادن; من می تواند نگاه مردم در چشم است.”

رشاد همچنین با اشاره به یک درس زندگی او می خواهم از تجربه آموخته که همه چیز می تواند تغییر به شدت روی یک سکه.

“من نمی خواهم کسی به احساس تاسف برای من. من هنوز ساخت موسیقی من” او گفت:, لبخند بر لب. “شما باید سپاسگزار برای آنچه شما باید. هر زمان چیز می تواند تغییر کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>