منطقه خلیج مرد با چهره های فدرال اتهامات عنوان شده برای در حال اجرا قاچاق جنسی وب سایت

FREMONT — یک منطقه خلیج سان فرانسیسکو مرد به اتهام در حال اجرا بین المللی قاچاق جنسی وب سایت که شامل تبلیغات این برنامه شامل فرزندان و او را به دست آورده $21 میلیون.

Wilhan Martono, 46 دستگیر شد دوشنبه در فریمانت و برگزار می شد بدون وثیقه تا زمانی که او تحویل به دالاس تگزاس به صورت 28 فدرال اتهامات از جمله توطئه های پول شویی و ترویج و تسهیل فحشا شرق خلیج تایمز گزارش داد.

این روشن نیست که آیا او تا به حال یک وکیل به صحبت می کنند از طرف او.

Martono راه اندازی وب سایت به کاربران اجازه می دهد به جستجو برای کارگران جنسی در بیش از 14 شهرستانها ایالات متحده و در پنج قاره با توجه به کیفرخواست.

وب سایت های مختلف ارائه شده بالغ فحشا خدمات اما برخی از تبلیغات ویژه قربانیان قاچاق کودک از جمله یک دختر 13 ساله دختر بود که نجات در تگزاس در ماه نوامبر گذشته, کاغذ گفت.

این وب سایت با استفاده از دلار هنگ کنگ آدرس و شماره تلفن. پرداخت الکترونیکی ساخته شده با بیت کوین و یا کارت های هدیه دادستان گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>