خلیج مساحت شهرستان را ممنوع خودرو رژه

شهرستان سانتا کلارا ساکنان که فکر می کردند که می تواند تغییر را در فرد جشن به ماشین تا به حال یک بیداری بی ادب این هفته که مقامات به صراحت هر گونه وسیله نقلیه ممنوع کرده است. که شامل امثال ماشین رژه کاروان ها و درایو-از طریق فارغ التحصیلی است.

شهرستان مقامات بهداشت تمدید این منطقه پناهگاه در محل سفارشات از طریق مه 31 در کنار یک تعداد انگشت شماری از دیگر منطقه خلیج جوامع است. هر چند برخی از محدودیت ها برداشته شده است در کسب و کار و مقامات اضافه صریح ممنوعیت ها و توضیحات در سراسر فعالیت های که قبلا گرفته شده به عنوان coronavirus تحت فشار قرار دادند تا مردم در داخل خانه.

مقامات خطاب به قوانین جدید در پرسش و پاسخهای متداول صفحه در بخش وب سایت.

“منظور ممنوع عمومی و خصوصی گردهمایی با افرادی که زندگی نمی کنند در همان خانواده و یا زندگی می کنند واحد, به جز برای اهداف محدود مجاز در سفارش. رژه مراسم و تجمعات مشابه با افراد خارج از خانواده شما امکان پذیر نیست حتی اگر همه باقی می ماند در خودروهای خود را” این صفحه می خواند.

این شهرستان قبلا گفته ساکنان به بازدید از دوستان و یا اعضای خانواده و خارج از خانواده خود را.

این شهرستان همچنین خطاب قوانین در مورد پوشیدن ماسک های مورد نیاز در کسب و کار. هر چند استفاده از پوشش صورت است که تشویق در جای دیگر در آنها اجباری نیست, مقامات اعلام کرد.

پیش از روز انتخابات نیز اشاره کرد که گل ممکن است خریداری شده از ضروری کسب و کار خرده فروشی مانند فروشگاه های مواد غذایی و یا از بازارهای کشاورزان کودکان و, فروشگاه آنلاین, اما مغازه های گل بسته باقی خواهد ماند.

شهرستان سانتا کلارا اولیه بود سر چشمه از coronavirus موارد و همچنان یکی از شهرستانهای با بالاترین میزان عفونت در دولت است. حدود 2,300 مردم در این شهرستان شده اند آلوده به ویروس و 126 نفر از جمله پنج گزارش روز سه شنبه.

همانطور که در نزدیکی شمال کالیفرنیا جوامع کاسته محدودیت و برخی از کسب و کار رفته اند تا کنون به عنوان مخالف رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را بسته سفارشات شهرستان سانتا کلارا, Alameda, Contra Costa, Marin, San Francisco, San Mateo و سانتا کلارا و همچنین شهر برکلی تمدید اقامت خود را در خانه سفارشات و هشدار داد در برابر به سرعت در حال حرکت به عقب ،

“شما هنوز هم می توانید ببینید که آن را هنوز هم بالا رفته بسیار قابل توجهی در سالهای اخیر” دکتر جفری اسمیت گفت: شهرستان سانتا کلارا هیئت ناظران در اوایل این هفته. “وجود دارد بسیاری از صحبت در کالیفرنیا در مورد آرامش پناهگاه در محل [سفارشات]. من فقط می خواهم به اشاره است که ما هنوز در کالیفرنیا رفتن به طور چشمگیری. پس هیچ شواهد بالینی است که پناهگاه در محل [سفارشات] باید آرام در این نقطه است.”

هر چند Newsom با توجه به چراغ سبز برای استان ها شروع به بلند کردن اجسام اعمال محدودیت بر برخی از کسب و کارهای او و دیگر مقامات بهداشت عمومی در ادامه به هشدار دادن از خطرات ناشی از بازگشایی بیش از حد از دولت بیش از حد به سرعت.

“ما باید برای حفظ هسته ای ساخت از ما stay-at-home سفارشات” Newsom گفت: در این هفته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de